יש למישהו מתכון לסלט חצילים בטעם כבד?

בבקשה. מתכון: סלט חצילים בטעם כבד

מתכון: סלט חצילים בטעם כבד רכיבים: 1 חציל בינוני 6 כפות שמן 1 בצל גדול 1 ביצה קשה מלח ופלפל לפי הטעם אופן הכנה: מקלפים את החציל, פורסים לפרוסות דקות. מקצצים את הבצל דק. מטגנים את הבצל ואת החציל. טוחנים במטחנת בשר יחד עם הביצה הקשה ומתבלים. הערות: מקור המתכון: זמירה ערבה הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

חצילים בטעם כבד

בבקשה. מתכון: סלט חצילים בטעם כבד

מתכון: סלט חצילים בטעם כבד רכיבים: 1 חציל בינוני 6 כפות שמן 1 בצל גדול 1 ביצה קשה מלח ופלפל לפי הטעם אופן הכנה: מקלפים את החציל, פורסים לפרוסות דקות. מקצצים את הבצל דק. מטגנים את הבצל ואת החציל. טוחנים במטחנת בשר יחד עם הביצה הקשה ומתבלים. הערות: מקור המתכון: זמירה ערבה הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

היי ping! תודה!

ראיתי את המתכון הזה בזולו אבל זה נראה לי קל מדי... אני אנסה ונראה מה יצא. אולי חציל בטעם חציל??? ליזה

וגם, סלט קישואים בטעם כבד

מתכון ישן וטוב שרשום במחברת העתיקה ונקרא: "סלט בועז בטעם כבד" 1 ק"ג קישואים 2 בצלים בינונים 2 ביצים 2 כפות מיונז קורט פלפל שחור קורט מלח 1 כפית סוכר. הכנה: מגררים את הקישואים במגררת דקה ומאדים אותם בתוך סיר לא מכוסה, במשך כחצי שעה, על אש קטנה. חותכים את הסצלים לקוביות קטנות ומטגנים אותם לחוד במעט שמן עד שמזהיבים. מוסיפים את הבצל המטוגן לקישואים בעודם על האש. מוסיפים בבחישה 2 ביצים. כשהביצים התאחדו לגמרי עם התבשיל מורידים מהאש. מתבלים ומוסיפים מיונז. מגישים קר. בזהירות עם הסוכר.

היי ping! תודה!

ראיתי את המתכון הזה בזולו אבל זה נראה לי קל מדי... אני אנסה ונראה מה יצא. אולי חציל בטעם חציל??? ליזה

טוב, אז ספרי לנו באמת. יש לנו כאן צימחוניים שישמחו לשמוע חוויות...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר