מחפש מתכון???...

מחפש מתכון???...

שלום לכולם! הייתי רוצה בבקשה בתכון לתפוח אדמה אפוי (לא שלם) משהו קריספי ,פיקנטי שיראה יפה כתוספת. תודה מראש! רוני

הרעיונות של מטילדה נראים לי בול בשבילך....לתפוחי אדמה פשוטים וטעימים..אני חושבת שאנחנו מכורים.

תפוחי אדמה בתנור ועצה שלי..תשתמשי בקוקי...זה משדרג עוד יותר את התוצאה..מנסיון השבת האחרונה...הם לא הפסיקו לברך ולהתפעל...לא לשכוח לצרף גם בטטות כי זה מוסיף המון..בשקית ליד.

תפוחי אדמה של סמדר

נפלאים וקוצרים מחמאות תמיד. http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=8129327

ניצי..זה רק תמונה בלי מתכון..האפשר? תודה זושי שתפוחי האדנמה שלה זקוקים לשיפוץ דחוף

מחפש מתכון???...

שלום לכולם! הייתי רוצה בבקשה בתכון לתפוח אדמה אפוי (לא שלם) משהו קריספי ,פיקנטי שיראה יפה כתוספת. תודה מראש! רוני

סופריטו תפ"א - גם צבעוני וגם טעים

תפ"א בטטות עגבניות שרי בצל חותכים תפ"א בטטות ובצל לקוביות גסות מוסיפים חצי מכמות העגבניות מתבלים באבקת קארי,מלח,פלפל גרוס,שמן זית (אפשר להוסיף טימין או רוזמרין) פשוט ומהמם

ניצי..זה רק תמונה בלי מתכון..האפשר? תודה זושי שתפוחי האדנמה שלה זקוקים לשיפוץ דחוף

סליחה. הנה המתכון המלא: תפוחי אדמה של סמדר

כן כן, שוב מזכירים את שמה... אוי היא תתפוצץ לה בשקט (או ברעש...) מתכון: מניפות תפוחי אדמה - אייקון וי ירוק רכיבים: 6-7 תפוחי אדמה חצי ליטר מים 2 כפות גדושות אבקת מרק בצל קצת מלח פלפל 50 גרם חמאה http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=7257083 אופן הכנה: : 6-7 תפוחי אדמה, לקלף, לחתוך לחצי לאורך, לעשות חתכים צפופים לא עד הסוף ולסדר בתבנית. לערבב חצי ליטר מים עם 2 כפת גדושות אבקת מרק בצל, קצת מלח/פלפל ולשפוך על התפו"א. המים אמורים לכסות את התפו"א עד שני שליש מגובהם בערך. 50 גרם חמאה, לחתוך לקוביות קטנות ולפזר מעל. להכניס לתנור בחום 180 מעלות ולשכוח את זה שם איזה שלושתרבעי שעה, או עד שהתפו"א רכים. זה הכל. זה מתכון הערות: justs :מאת 17:16 :שעה 11/10/2002

קניתי ...ו...רצה להכין לצהריים...כי זה מאוד מאוד חום ומבטיח...

ס. וניצי וכל מי שרוצה לדעת...הקטנטן מס' 6 אוהב מאכלים חומים....אז..זה יופי טופי..ו50 גר' חמאה זה בסדר לי...אימצתי בחום....ביי ביי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר