בוקר טוב - שאלה לי..

בוקר טוב - שאלה לי..

האם מישהו/מישהי יודע/ת כיצד מכינים מס' ווריאציות לפונדו גבינות ? אשמח לקבל טיפ או שניים..

פונדו גבינות

פונדו גבינה - של ניצי פונדו ישנם שתי דרכים להכין פונדו. אחת: לקנות אריזה מוכנה, בשוויץ, גרמניה ואוסטריה ניתן למצוא את הקופסה הצהובה, באיטליה יש קופסאות שימורים של fonduta (ניתן למצוא בעיקר בצפון צפון איטליה). שתיים: להכין מאלף עד תו מחומרים שניתן למצוא בארץ. פונדו: מאחר והפונדו בבסיסו הוכן מגבינות שהתייבשו,ואוחסנו לתקופת החורף המושלגת באלפים, הרי שאין זה כל כך משנה מאילו גבינות מכינים אותו, כל עוד משתמשים בגבינות שוויצריות. המהדרין הכינו משילוב של גבינת אמנטל וגבינת גרויאר. כיום ניתן למצוא גבינות שוויצריות למהדרין (וגם כשרות) בכל סופרמרקט גדול המכבד את עצמו. בקוסמוס יש מבחר גדול, ובסופר (דוכנית) של גן שמואל הישגתי גם גבינת רקלט להכנת המאכל השוויצרי הידוע "רקלט", כך ששווה להשקיע בדבר האמיתי. כ- 4 כוסות גבינה שוויצרית מגוררת 2 כוסות קירש (אם אין אז יין לבן יבש) 1 כפית מלח 1/2 כפית פלפל לבן קורט מוסקט 1 שן שום חצויה אפשרות: 2 כפות קמח מורחים את דפנות סיר הפונדו בשן השום החצויה. בסיר קטן וכבד מחממים את הקירש על להבה איטית.מוסיפים את הגבינה המגוררת לאט לאט. בוחשים לאחר כל תוספת. מתבלים במעט מלח, פלפל ומוסקט. יש להקפיד על אש נמוכה כדי שתחתית הסיר לא תיחרך. תפקיד הבחישה הוא למנוע הידבקות ובד בבד לנקות את תחתית הסיר. במידה והגבינה המותכת אינה סמיכה מספיק, אפשר לערבב 2 כפות קמח בעוד כ- 1/3 כוס קירש ולהוסיף לגבינה תוך בחישה כך שהמרקם יהיה אחיד וסמיך יותר. לטעום, ואם רוצים להוסיף עוד מוסקט מגורר למי שאוהב. יש להקפיד על תהליך איטי, גבינה קשה שנתקלת בחום גבוה, קודם כל שופכת לאגר וממיסה את השומן שבה. אח"כ שום דבר אינו חוזר לקדמותו. לכן, הרבה סבלנות, לאט לאט ויש פונדו לתפארת!. מעבירים לסיר הפונדו שעל פתילית האלכוהול. יש להשתמש בלחם חתוך כך שעל כל חתיכה יהיה הקשה שלה. הלחמים המתאימים: באגט, צ'יאבטה,וכד'. לקרום הקשה נועצים את שיני המזלג, ומסובבים בתוך הגבינה בצורת 8.המטרה היא שהסועדים יציירו את הספרה 8 על תחתית הסיר וכך ימנעו את ההידבקות וההתגבשות שם. המסורת מוסיפה עוד שמי שאבדה חתיכת הלחם שלו בתוך הסיר, צריך לנשק את היושב מימינו!

אופס - התבלבלתי בקישור

הנה הקישור לפונדו גבינות מאתר 'פסטו' (לא נורא - הרווחת עוד מתכון

המון תודה

תודה תודה את החבילות המוכנות אני מכיר לא מזמן הבאתי מחו"ל אז הולכים לנסות שאת שלך... תודה

שיו, איזו מהירות ותודה לניצי על המתכון

אל תשכח את הקישור מפסטו - בטוחה (!) שהמתכון מוצלח ביותר. בתיאבון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר