מדיווחי ארוחת השבת

על הבטטות אמר הפולני: זה איום ונורא, אי אפשר להפסיק לאכול אותם... שזה ממש לשבור שיא במתן מחמאות בפולנית. הכנפיים החריפות של דיקסי גרמו למהומה רבתי. כולם רצו וכולם חששו שיגמר... השתמשתי בבקבוק שלם (1 ליטר) של רוטב חריף על הכנפיים (1 ק"ג), בתבנית ניקווה רוטב מדהים שמיד צורף לאורז שזה עתה בושל, על הכנפיים רבו שלושה מתוך ארבעה אינדיאנים, אפילו בן השש, שודד הלולים הידוע, אכל את הכנפיים החריפות בהנאה רבה! בקיצור, שני מתכונים שמיד הועברו לפנתיאון!

ניצי, איזה כיף לקרוא. אצלי אפילו הצאצאה כנראה התחפשה, או שמא לא?

שמתי פעם אחת על הכנפיים איזה רבע כוס, וכבר הגיעו השאלות: מה שמת הפעם בכנפיים הם נורא חריפות, אני לא נוגעת.... כנראה שטעיתי בחינוך איפוא שהוא...למה אני כמה יותר חריף כמה יותר טוב. עכשיו מצאתי משהו מדהים של סדרת פאטאק'ס: הוט ליים. מעולה. אבל צריך לקחת על קצה המזלג...לא למי שלא אוהב את הטעם של קוקוס כי יש בזה שילוב של ליים, קוקוס וחריף חריף...

שלום לניצי

אשמח לקבל את המתכון של הכנפים של דיקסי תודה

ניצי, איזה כיף לקרוא. אצלי אפילו הצאצאה כנראה התחפשה, או שמא לא?

שמתי פעם אחת על הכנפיים איזה רבע כוס, וכבר הגיעו השאלות: מה שמת הפעם בכנפיים הם נורא חריפות, אני לא נוגעת.... כנראה שטעיתי בחינוך איפוא שהוא...למה אני כמה יותר חריף כמה יותר טוב. עכשיו מצאתי משהו מדהים של סדרת פאטאק'ס: הוט ליים. מעולה. אבל צריך לקחת על קצה המזלג...לא למי שלא אוהב את הטעם של קוקוס כי יש בזה שילוב של ליים, קוקוס וחריף חריף...

וואלה מתאים לי!

תודה פינגי! אחפש את זה בקנייה הבאה. לימון-קוקוס-חריף.... ים של מתכונים יכול להתאים לכאן! מרק, עוף מוקפץ, אפילו נתחי דג. תודה פינגי!

שלום לניצי

אשמח לקבל את המתכון של הכנפים של דיקסי תודה

כנפיי חריפות מדהימות של דיקסי

כל הסוד הוא מן הסתם ברוטב המיוחד, ואולי גם בתוספת החמאה. זהו רוטב תאילנדי שכתוב עליו thai srircha chilli sauce הוא כתום בצבעו והומוגני - אינו מכיל פיסות פלפלוני צ'ילי מיובשים. וכן, הוא חריף. היבואן הוא מעיה בע"מ. המקור ציין שיש להשיג את הרוטב רק בחנות מכולת מסוימת בדיזנגוף, אני מצאתי אותו בחנויות של הרוסים למיניהן. כמעט בטוח שיש גם בטיב טעם, אם זכרוני אינו מטעני, אם כי שם עדיין לא בדקתי. וההכנה: כנפיים, דבש, ורוטב צ´ילי. וחמאה. לטגן את הכנפיים בחמאה עד שישחימו. לערבב דבש ורוטב צילי (ולטעום, ולהחליט אם רוצים יותר דבש או יותר צ´ילי. מי שאכל את הכנפיים המקוריות לא יתקשה להגיע לטעם הנכון. מי שלא - שיעשה לפי שטעם שלו, מה רע?) להוסיף מים עד שיגיע לסמיכות של חלב בערך. לשפוך את התערובת על הכנפיים במחבת, להוריד את האש, ולתת לזה לבעבע כרבע שעה. לבדוק שלא נוצר קרמל שרוף. לתת למים להתאדות, ולרוטב להסמיך. זהו. טעים שחבל"ז, וחריף.... פשוט מעולה. עד כאן המתכון כלשונו, שהוגנב על ידי מי שעבד שם בעבר. אני ויתרתי על הטיגון. שמתי את הכנפיים בתבנית, לא צפופות יותר מידי, מזגתי עליהן את הרוטב ישר מהבקבוק,בקבוק שלם של ליטר, הרוטב סמיך למדי, כך שאת סוף הבקבוק דיללתי במעט מים. הוספתי דבש בכפות, משהו כמו 4-5 כפות דבש. נתתי לכנפיים לשהות במרינדה הזו איזה שעה, עד זמן האפייה. לפני האפייה, הוספתי חמאה לתבנית, חתיכה בכל פינה וכמה באמצע. שוב, הכמויות לטעמך, כיסיתי בנייר אלומיניום ואפיתי בתנור בחום גבוה עד שהכנפיים היו מוכנות. בהמשך, הורדתי את נייר האלומיניום, שמתי את התבנית על מגש תחתון יותר ונתתי לרוטב לבעבע, עד שהסמיך, הכנפיים קיבלו צבע עמוק והרוטב נראה בצבע מדהים. מן כתום-זהוב-אדום עמוק עם ריח של חריף מתובל. יאמיייייי! בקיצור, נותר רוטב בתבנית, שהשתדך לאורז (שבושל במיוחד לצורך הענין...) באהבה גדולה. קיבלתי פקודה להכין תמיד רק את הכנפיים האלו, למגינת ליבו של מספר שניים, שהוא היחיד ששרף לו...

תודה לניצי

נשמע מלהיב , אני רץ לנסות

מדיווחי ארוחת השבת

על הבטטות אמר הפולני: זה איום ונורא, אי אפשר להפסיק לאכול אותם... שזה ממש לשבור שיא במתן מחמאות בפולנית. הכנפיים החריפות של דיקסי גרמו למהומה רבתי. כולם רצו וכולם חששו שיגמר... השתמשתי בבקבוק שלם (1 ליטר) של רוטב חריף על הכנפיים (1 ק"ג), בתבנית ניקווה רוטב מדהים שמיד צורף לאורז שזה עתה בושל, על הכנפיים רבו שלושה מתוך ארבעה אינדיאנים, אפילו בן השש, שודד הלולים הידוע, אכל את הכנפיים החריפות בהנאה רבה! בקיצור, שני מתכונים שמיד הועברו לפנתיאון!

יווווווווווווו ניצי אפשר לבוא אלייך ללקק את השאריות???

ניראה לי שנפלתי על בשלנית מומחית איזה כייף שאת כאן!!!! יקי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר