האם מישהו מכיר : דיאטת כרוב ? או יכול להמליץ על דיאטה טובה ומהירה ?

דיאטת כרוב נשמע כמו משהו שעושה רע מאוד בבטן

ג'קי היקר/ה לצערי אין דבר כזה דיאטה טובה ומהירה. הבעיה היא שיש תאים במוח שהם אלו שאחראים על תחושת הרעב שלנו. הם עובדים כמו טרמוסטט של מזגן. הם מה הריכוז של חומרים מסוימים בדם שמגיע אליהם (בעיקר גלוקוז אבל לא רק) ולפי זה הם מחליטים אם לגרום לתחושת רעב או לתחושת שובע. בגלל זה לוקח זמן מהרגע שאוכלים ועד שמרגישים שבעים. מי קובע על איזה "טמפרטורה" שמים את הטרמוסטט (כלומר מתי נעבור מתחושת רעב לתחושת שובע וההיפך)? במילים אחרות כיצד נקבעת ה-Set Point של תאים אלו? ובכן זה נקבע גם על פי גורמים תורשתיים וגם על פי ההרגל. אם מתרגיל לאכול הרבה אז ה-Set point גבוה. אם מתרגלים לאכול מעט ה-set point נמוך. כמובן שניתן לשנות את ה-set point אבל זה לוקח המון זמן ואפשרי רק בדיאטה הדרגתית שנמשכת הרבה זמן. כלומר מפחיתים כמויות של אוכל בהדרגה. אם מנסים לעשות דיאטה מהירה אז התאים במוח נמצאים בתחושה של רעב במשך הרבה זמן. ואז הם מפעילים מנגנון פיצוי של הגוף וזה בדיוק מה שגורם לכך שמיד בסוף הדיאטה משמינים ועולים למשקל גבוה יותר מזה שהיה קודם. לכן עדיף בהרבה לעשות דיאטה הדרגתית ואיטית שבה יורדים קילו או שניים בחודש. אבל דיאטה כזו מחזיקה מעמד שנים. בהצלחה, אילת

זה מנסיון אילת או מידע? אני קוראת עכשיו ספר שנקרא "הכושר לרזות" - שהיא מסבירה בהרחבה +

מאוד את התאוריה שקיצרת בקיצור כאן. היא גם מרחיבה את הדיבור על מחזור האינסולין - סוכר והנזקים שנגרמים כתוצאה מצריכת סוכר. בקיצור, כל דיאטה כסאח - יורדים, אבל כמו בטרגדיה יוונית - עולים אח"כ, ובד"כ יותר. יש עכשיו גם ספר נוסף חדש שראיתי בחנות ספרים אבל לא הספקתי לעיין בו. אבל, לפעמים צריכים את ה"פוש" הראשוני והתחושה שיורדים, ואולי זה מה שמדרבן רבים לדיאטות האלה. מכל מקום, יש לי את דיאטת הכרוב. אם צריך עדיין ולא השתכנעת ממה שהסבירה אילת - אסרוק ואעביר לך. אחרי הכל, אנחנו כאן בשביל לעזור, ולא בשביל לאסור... פינגווינית

אשמח מאוד.תודה.

דיאטת כרוב

דיאטת כרוב מבוססת על אכילת המון מרק כרוב שהוא מאוד מנפח ויש בו כלום קלוריות. (לדעתי האישית יותר גרוע לאכול מרק בחום הזה מאשר כל דיאטה אחרת...) הבעייה בדיאטה הזו שבכרוב אין כמעט ויטמינים/ מינרלים ומכיוון שזה בערך כל מה שאוכלים יש בדיאטה הזו סכנה לבריאות (מעבר לסכנה שבכל דיאטת כסח). כשהיא היתה באופנה לפני כמה שנים היו המון כתבות על אנשים שהתאשפזו בכל מיני מוסדות לאחריה (ממוסדות לחולי נפש על אנורקסיה ועד בתי חולים על פגיעות עקב הגעה לתת תזונה). ככה שלדעתי לא מומלץ. הדיאטה שאני אוהבת להשתמש כשצריך מבוססת על שיטת קינגסטון-קליניק (ויצאו כמה ספרים על השיטה ועל בישול בה של הילית רינן חמו אם אתה מכיר) בכל אופן יסלחו לי שהפכתי את זה לדיאטה אבל מה שבעיקרון הם אומרים שם זה לא מה לא לאכול אלא מה לאכול. ז"א שכל יום אתה צריך לאכול סלט אחד מחסה ועלים ירוקים (לפחות 5 עלים לאדם), וגם סלט גדול מהמון ירקות אחרים (ולא רק עגבנייה מלפפון), וחוץ מזה צריך גם לאכול כל יום בין 2-4 פרוסות לחם מלא ביום וביצה פעם ביומיים וכ200 ג/ גבינה לבנה ולא לשכוח גם מאכל כלשהוא מדגנים מלאים. ובקיצור מרוב שאוכלים המון דברים בריאים ולא משמינים לא נשאר מקום לשטויות ולפחות אני מאוד מרזה מזה וזה גם מאוד בריא.

דיאטת כרוב זה רק אחת מתוך מספר דיאטות מהירות שיש כיום בשוק. ממליץ לקרוא על דיאטת כרוב לפני שמחליטים שזה הדיאטה המתאימה

נשמע לי שזו דיאטה "רצחנית" אשר רק פוגעת בגוף. הדרך להרזייה מהירה עוברת דרך תזונה נכונה ופעילות גופנית אשר מחייבת כוח רצון רב, וניתן להוסיף תוספי מזון שמבוססים על מרכיבים תזונתיים טבעיים כמו גולד פייבר של סופהרב - שינוי בהרגלי הצריכה בצורה הנכונה יכול להניב תוצאות הרבה יותר מהירות מאשר דיאטת כרוב. 

היייי

אם את מחפשת דיאטה טובה אני ממליצה לך לפנות לבית טבע ובריאות.

אני בדיאטה  חודש וחצי והורדתי כבר 4 קילו.זה אולי קצת איטי,אבל בטוח

יש כל מיני דרכים דרכם שעוזרים..אני לוקחת פורמולות ייחודיות שמנקות את הגוף וכן נותנות תחושת שובע,אבל גם יש להם מדבקות שמאוד עוזרות

כדאי לך להתרשם מהאתר שלהם www.teva10.comemo_04.png

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר