השיר: עוד שבת (רוגלך, שניצל, פיצה - אני אפשיר ממה שיש)

של קובי אוז מטיפקס (ואיש בל יגיד שאין בזה שום אוכל): בוקר צהריים ערב והיום נגמר שמש מטפסת ונופלת ועכשיו מחר סתם קיויתי שתבואי אלי ונפתור איזה תשבץ רק רציתי שתבואי אלי ונאכל תפוח עץ או סקס. צה"ל בית וגימל ערוץ שבע והולך לישון כללית ערוץ שתיים כבלים עוד מעט ראשון סתם קיויתי שתבואי אלי ונשתה איזה קפה רק רציתי שתבואי אלי ואנשק אותך בפה או משהו כזה. עוד שבת עוד שבת עברה בשקט גם דביקה וגם חונקת עוד שבת יפה של קיץ שוב עברה לי בלעדיך. רוגלך שניצל פיצה תחוסל היום מעריב הארץ ידיעות לעולם שלום סתם קיויתי שתבואי אלי אני אפשיר ממה שיש רק רציתי שתבואי אלי יחד נשחק שש-בש ונתעלס. עוד שבת...

לא.גם ליבי שבור.:((

לב שבור הוא לב שלם = מוקדש ליניאל-שבור-הלב, באיחולי החלמה מהירה

שירו של ברי סחרוף, תאום-נפשו של מס' 2. ונא לשיר בקולו הסדוק והסקסי) כשאת לידי אני הולך צולל כשאת רחוקה, אני מתחיל לרוץ את רואה לתוכי, אני רואה דרכך את רוצה נקודות, אני רוצה רצוף וכשאני מתפרק, את יותר שלמה גלים גלים בא הכאב לב שבור הוא לב שלם לב שבור הוא לב שלם לב שבור הוא לב שלם... לפעמים את אצלי, אני אצל כולם לפעמים אני כאן, אבל את כבר לא את רוצה לחכות, אני רוצה מיד את רוצה קצת אוויר, אני רוצה לנשום. וכשאני מתפרק...

נשואה למרתה סטיוארט (או: נירה רוסו שוב מוציאה לי את המילים מהפה)

"...הבה נתוודה על כך, בנות: אילו היינו מגשימות את מאוויינו ונושאות לנו רעיה, האם היינו לוקחות לנו אחת פמיניסטית מתלהמת שתבלבל את המוח, או דודה בשלנית ועקרת בית שתקנית ונעימה?..." (מתוך הכתבה שבקישור. ולא להחמיץ את התמונה המלבבת של "הכריכים של מרתה סטיוארט", שם, שם.)

ומה דעתך על הרעיון הבא

למה זה או זה או זה? למשל אני, פמיניסטית פעילה (מתנדבת במרכז סיוע, הולכת להפגנות ועושה חינוך מחדש לכל מי שצריך ומוכן). ובשעות הפנאי אני מפנקת את כל החברים שלי בהמון דברים טעימים. הפמיניזם לא אמור שלבשל זה רע. אלא רק שכל אחת ואחד יכולים לבחור אם לבשל או לא. אילת

השיר: עוד שבת (רוגלך, שניצל, פיצה - אני אפשיר ממה שיש)

של קובי אוז מטיפקס (ואיש בל יגיד שאין בזה שום אוכל): בוקר צהריים ערב והיום נגמר שמש מטפסת ונופלת ועכשיו מחר סתם קיויתי שתבואי אלי ונפתור איזה תשבץ רק רציתי שתבואי אלי ונאכל תפוח עץ או סקס. צה"ל בית וגימל ערוץ שבע והולך לישון כללית ערוץ שתיים כבלים עוד מעט ראשון סתם קיויתי שתבואי אלי ונשתה איזה קפה רק רציתי שתבואי אלי ואנשק אותך בפה או משהו כזה. עוד שבת עוד שבת עברה בשקט גם דביקה וגם חונקת עוד שבת יפה של קיץ שוב עברה לי בלעדיך. רוגלך שניצל פיצה תחוסל היום מעריב הארץ ידיעות לעולם שלום סתם קיויתי שתבואי אלי אני אפשיר ממה שיש רק רציתי שתבואי אלי יחד נשחק שש-בש ונתעלס. עוד שבת...

אולי פשוט תאפי לי לחם? כל לחם שאת בוחרת...

מכל השיר הזה אני יכולה להבין שתכבדי אותי באוכל מוכן? כזה שקונים מוכןוקפוא בסופר? ומפשירים בבית? ושש בש אמרת כאן שאת בכלל לא יודעת לשחק... אז אולי באמת עדיף שתגיעי לכאן את, מתי שזה לא יהיה....

ומה דעתך על הרעיון הבא

למה זה או זה או זה? למשל אני, פמיניסטית פעילה (מתנדבת במרכז סיוע, הולכת להפגנות ועושה חינוך מחדש לכל מי שצריך ומוכן). ובשעות הפנאי אני מפנקת את כל החברים שלי בהמון דברים טעימים. הפמיניזם לא אמור שלבשל זה רע. אלא רק שכל אחת ואחד יכולים לבחור אם לבשל או לא. אילת

רעיון גאוני!

מקבלת מיד. גם וגם - חרתתי על דגלי מכבר. טוב שחזרת, אילת-פמיניסטית-פעילה-ובשלנית-מחוננת-עם-יוד-אחת! כנסי מהר מתחת לחופה - יש מקום לכווווווווולן/ם... (-: (מארש החתונה ברקע, היר קאמז ד'ה ברייד...) צריך באמת שתהיה מישהי שיודעת לבשל במשפחה הזאת. הגיע הזמן. תודה-תודה, ס.

אולי פשוט תאפי לי לחם? כל לחם שאת בוחרת...

מכל השיר הזה אני יכולה להבין שתכבדי אותי באוכל מוכן? כזה שקונים מוכןוקפוא בסופר? ומפשירים בבית? ושש בש אמרת כאן שאת בכלל לא יודעת לשחק... אז אולי באמת עדיף שתגיעי לכאן את, מתי שזה לא יהיה....

אולי פשוט תיגשי רגע לשם-שם-שם>>>>>> ? יש לי מה לומר לך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר