נשואה למרתה סטיוארט (או: נירה רוסו שוב מוציאה לי את המילים מהפה)

"...הבה נתוודה על כך, בנות: אילו היינו מגשימות את מאוויינו ונושאות לנו רעיה, האם היינו לוקחות לנו אחת פמיניסטית מתלהמת שתבלבל את המוח, או דודה בשלנית ועקרת בית שתקנית ונעימה?..." (מתוך הכתבה שבקישור. ולא להחמיץ את התמונה המלבבת של "הכריכים של מרתה סטיוארט", שם, שם.)

יומיים אני מנסה לסרוק ולשלוח את התמונה של הכריכים, ולא מצליחה

התמונה של הכריכים של מרתה סטיוארט (מתוך הכתבה)

(ומסתבר שיש גם להם שם בהארץ מה ללמוד על הקטנת תמונות והשארת בכל זאת כמה גוונים בהן, שאפשר יהיה גם לראות עדיין משהו)

נשואה למרתה סטיוארט (או: נירה רוסו שוב מוציאה לי את המילים מהפה)

"...הבה נתוודה על כך, בנות: אילו היינו מגשימות את מאוויינו ונושאות לנו רעיה, האם היינו לוקחות לנו אחת פמיניסטית מתלהמת שתבלבל את המוח, או דודה בשלנית ועקרת בית שתקנית ונעימה?..." (מתוך הכתבה שבקישור. ולא להחמיץ את התמונה המלבבת של "הכריכים של מרתה סטיוארט", שם, שם.)

שאני אבין...את מחפשת להתחתן?

עם מי את רוצה כבר להתחתן?

התמונה של הכריכים של מרתה סטיוארט (מתוך הכתבה)

(ומסתבר שיש גם להם שם בהארץ מה ללמוד על הקטנת תמונות והשארת בכל זאת כמה גוונים בהן, שאפשר יהיה גם לראות עדיין משהו)

בעיתון הם בהחלט נראים נפלא

לב שבור הוא לב שלם.......

אמר בארי סחרוף (ולא יסף) כמה לבבות שבורים יש פה היום, שמת לב (שבור)? זה הכל בגלל הו-אבר-הי-איז? נצליח להתגבר על המשבר הזה, נראה לך?

ימים יגידו.....

ניצי-למה כולם מדוכאים כאן היום?

הרי אמרתי פה שעם מרתה סטיוארט!

אך מכיוון שהיא קצת רחוקה וזה לא ילך בשלט רחוק, כנראה - אז אני כבר אשאר איתך (ועם כל שאר המצטופפים בתוך ליבי הרחב, לא להביא פה סצנת קנאה בקשה) - וקבלי לב אחד מתוקן, שיספיק לך אני מקווה עד הכניסה הבאה שלי לפה, יום טוב, ניצתי-הבלתי-ניתנת-להחלפה, השמש-של-חיי-(אייקון-שמש-פה) ס.

ניצי-למה כולם מדוכאים כאן היום?

ליבם נשבר!

יש לך תרופה ללב שבור, דוקטור?

הרי אמרתי פה שעם מרתה סטיוארט!

אך מכיוון שהיא קצת רחוקה וזה לא ילך בשלט רחוק, כנראה - אז אני כבר אשאר איתך (ועם כל שאר המצטופפים בתוך ליבי הרחב, לא להביא פה סצנת קנאה בקשה) - וקבלי לב אחד מתוקן, שיספיק לך אני מקווה עד הכניסה הבאה שלי לפה, יום טוב, ניצתי-הבלתי-ניתנת-להחלפה, השמש-של-חיי-(אייקון-שמש-פה) ס.

אה, אז אני second choice , מה?

מעדיפה תוצרת חוץ? אנגלוסקסיים? דרכון זר? אנגלית במבטא מושלם? טייסים? רופאים? סתם עמך כבר לא הולך אצלך? גארי קאספרוב של הפורום, מלהטטת בין כולם סימולטנית ובהצלחה רבה, קוטפת את ליבות כולם, מלכת הלבבות האדומים, יקירת הפורום ומלכתו, זו שכולם חפצים ביקרה ונוהים אחריה, את יודעת מה, איתך ולמענך, אצטופף, העיקר שתפני לי שם מקום בליבך, בין כל אותם המתחרים על אהבתך, החלילנית מהמלין. כולנו הולכים שבי אחריך! שבוע נפלא שיהיה לך! ולכולנו!

ליבם נשבר!

יש לך תרופה ללב שבור, דוקטור?

לא.גם ליבי שבור.:((

למה רופא-אופה לבך שבור?

למה נהיה פה מועדון הללבות השבורים? קרה משהוא בזמן שחלמתי? קבלו כולכם חיבוק גדול ומנחם.

תגיד דוקטור,

גם אתה התאהבת בס. וליבך נישבר?

אה, אז אני second choice , מה?

מעדיפה תוצרת חוץ? אנגלוסקסיים? דרכון זר? אנגלית במבטא מושלם? טייסים? רופאים? סתם עמך כבר לא הולך אצלך? גארי קאספרוב של הפורום, מלהטטת בין כולם סימולטנית ובהצלחה רבה, קוטפת את ליבות כולם, מלכת הלבבות האדומים, יקירת הפורום ומלכתו, זו שכולם חפצים ביקרה ונוהים אחריה, את יודעת מה, איתך ולמענך, אצטופף, העיקר שתפני לי שם מקום בליבך, בין כל אותם המתחרים על אהבתך, החלילנית מהמלין. כולנו הולכים שבי אחריך! שבוע נפלא שיהיה לך! ולכולנו!

סליחה - מה זה "נוהים"?

השבת כבר עברה - אפשר לחזור למילים של חולין. רגע - מה זה השירשור הלבבי הזה? מעורב ירושלמי, אולי? לבבות, כבדים וחלקים פנימיים אחרים? בואינה - מעדיפה כבר פטוצ'יני, צ'יאבטה וקנרוני (וואט אבר איט איז). וככה יעשה לאיש/ה אשר המלך/ה חפץ/ה ביקרו/ה, תגידי לי? כבר עדיף שלא יחפוץ/תחפוץ שום דבר... וחוץ מזה, המוסיקה זה ויוולדי, קונצ'רטו לכינור (שכחתי את מספרו עם השנים), קטע האנדנטה בעיקר. לא שום חליל ובטח לא מהמלין, או ממקום רחוק כזה. שחמט אני לא יודעת בכלל ואת קספארוב לא מכירה אישית. למעשה אפילו שש-בש אני לא מכירה. וזה מיד מקפיץ לי אסוציאציה של איזשהו שיר בשבילך ("עוד שיר אחד אני שומר למענך"? לא, שיר אחר) אך אני אתן לו את הכבוד המגיע לו (ולך) בהודעה נפרדת. בקיצור - ללכת שבי אחריך, מלכת-הלבבות-את-בעצמך (ובקרוב התמונה של מלכת הלבבות מתוך אליס אין וונדרלנד, תיזהרי מאוד). (-: ס.בכתיב-חסר-מאוד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר