טונה

טונה

חב'רה הטונה חזרה!!!!!!!!!!!!! אנו לא נוהגים לאכול בשר בימים אלה (מטעמי מסרת) מה נשאר? הטונה!! למי יש מתכון לסלט טונה? אתם יודעים גם הבסיסים כמו זה עם המיונז ? בכבוד דיאז בשלן מתחיל

סלט טונה

טונה משומרת במים או בשמן מלפפונים חמוצים (במלח או בחומץ- לפי הטעם) גמבה - חמוצה או טריה - חתוכה לרצועות ביצה קשה (אחת או שתיים) קצוצות לפיסות קטנות - לא חייב בצל קטן קצוץ הכי דק שאפשר - לא חייב כף חומץ רגיל או מיץ לימון כף או שתיים מיונז כפית חרדל מאיכות טובה לערבב הכל ביחד -- ויש סלט טונה. בכוונה לא נתתי כמויות מדויקות. זה כל כך פשוט שעדיף להכין, לערבב, לטעום ולהחליט לגבי תוספות ותיבולים. יש האוהבים את הסלט חמצמץ,ויש שלא. יש המוותרים על חומץ או מיץ לימון ויש הסוחטים על הטונה עצמה מיץ מחצי לימון טרי. כל אחד וטעמו. נסו ותבדקו מה טעים לכם! בהצלחה.

טונה הולכת טוב גם בסלט פסטה, עם מיונז או בלעדיו

רוטב טונה לפסטה

נזכרתי עכשיו שהכנתי פעם, בצוק העיתים, רוטב מקופסת טונה לפסטה ארוכה, לינגוויני או משהו. בכל אופן המתכון הלך ככה: עד שהפסטה מוכנה ומסוננת, ערבבתי קופסת טונה עם מיונז טרי וריחן, זה היה מיונז עם בעיטה קלה של שום וזה מתאים למתכונים כאלה, נדמה לי שזה הכל, וערבבתי לתוך הפסטה. היה נחמד, לא מדהים. "התשובה לטירוף המשתולל בחוץ, צריכה להיות, לחיות כאילו כלום" (דודה שלי. טוב היא גרה בפריז) "רעל בנקניק פירות הים שלי? - בשום פנים ואופן לא!" "אבל למה?" (היה מדובר במפקד הכיבוש הנאצי באותו איזור בצרפת, שניסו להתנקש בחייו) "כי זה לא יהיה טעים!" פסק המסעדן בהחלטיות. מצוטט מהזיכרון כי הספרים בקרטונים, מתוך "עפיפונים" מאת רומן גארי

מתאבן מוס טונה ואבוקדו של איילת

נזכרתי עכשיו, שקראתי את זה כאן בעבר. בכל אופן אפשר למצוא את המתכון בכתובתhttp://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=5904863 ניסיתי אותו פעם עם טונה קנויה בשמן זית, אני יכול לתאר לעצמי שזה רחוק מהמקור, אבל היה טוב מאוד. בכל אופן, אח"כ ניסיתי את אותו מתכון עם לברק, הפעם הדג היה טרי, והמוס היה פשוט טוב מדי, לא שרד עד לשלב האבוקדו ונטרף כמות-שהוא. אני חושב שדג אדום יותר מתאים לסוג הזה של מתכונים, אבל הם יקרים מדי בשבילנו.

איזה כיף שבדיוק היום שנכנסתי פעם ראשונה מזה יותר מחצי שנה שמי נוזכר כאן!

ואיזה כיף שעשית מתכון שלי! אני כל כך שמחה שאני אפילו סולחת על כתיבת שמי עם שני י' (מה שלא קורה בד"כ) אילת

זה לא במקרה

ראיתי את שמך ונזכרתי באותה צמרמורת חדשה נעימה שהוספת לחיינו, בהקשר לטונה כמובן.

טוב, נחזור לסלט טונה...

אם הולכים על כיוון קצת פחות חמצמץ ויותר "מיונזי", אפשר להוסיף פקאנים. השילוב בין הטונה לבין האגוזים, מפתיע. אבל זה לא הולך עם מלפפון חמוץ...

רוטב טונה לפסטה

נזכרתי עכשיו שהכנתי פעם, בצוק העיתים, רוטב מקופסת טונה לפסטה ארוכה, לינגוויני או משהו. בכל אופן המתכון הלך ככה: עד שהפסטה מוכנה ומסוננת, ערבבתי קופסת טונה עם מיונז טרי וריחן, זה היה מיונז עם בעיטה קלה של שום וזה מתאים למתכונים כאלה, נדמה לי שזה הכל, וערבבתי לתוך הפסטה. היה נחמד, לא מדהים. "התשובה לטירוף המשתולל בחוץ, צריכה להיות, לחיות כאילו כלום" (דודה שלי. טוב היא גרה בפריז) "רעל בנקניק פירות הים שלי? - בשום פנים ואופן לא!" "אבל למה?" (היה מדובר במפקד הכיבוש הנאצי באותו איזור בצרפת, שניסו להתנקש בחייו) "כי זה לא יהיה טעים!" פסק המסעדן בהחלטיות. מצוטט מהזיכרון כי הספרים בקרטונים, מתוך "עפיפונים" מאת רומן גארי

עם כבר מדברים על טונה ופסטה, יש לי גם משהו

פסטה עם טונה החומרים: חבילת פסטה מסוג אלה שיכולות לאגור רוטב, כמו קונכיליה, פוזילי, או פנה. קופסה טונה בשמן.לאחר סינון השמן. 2 כפות רסק עגבניות. 2 עגבניות טריות חתוכות לקוביות. 4 שיני שום קצוצות 1/3 כוס שמן זית 3 פלפלוני קיינה מעט מלח מעט מעט סוכר עלי פטרוזיליה קצוצים ההכנה: 1. מטגנים את השום בשמן הזית עד שמזהיב. 2. מוסיפים את העגבניות, רסק העגבניות, המלח הסוכר ופלפלוני הקיינה ומבשלים במשך כ-15 דקות. 3. מוסיפים את הטונה ומפוררים אותה במזלג (להקפיד שלא לפורר יותר מדי) ומבשלים 3 דקות נוספות. 4. מורידים מהאש, שופכים על הפסטה המוכנה. 5. מפזרים מעל פטרוזיליה קצוצה ומגישים מיד. אפשר להוסיף גם כ-2 כפות של שמנת מתוקה לפני שמורידים מהאש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר