וכמו תמיד יהיו החכמים שלהכעיס יכניסו הודעות לאגף המתכונים ויגרמו שהודעות בנושאים שונים תיעלמנה

בוקר טוב, אדם. לא יודעת אם עושים את זה דווקא "להכעיס". אני חושבת שיש כאלה,

גולשים אקראיים שמחפשים איזה מתכון, שנכנסים ל"מתכונים" היישר מדף הפורומים הראשי של וואלה. אין להם מושג שקיים בכלל פורום אוכל כללי, או מה נדון כאן ומה שם. בטח שאין להם מושג בכניסה ראשונה מהם "החוקים" פה. למעשה, גם מי שמסתובב כאן קבוע לא תמיד יודע את "הנוהלים" הכל כך מובנים מאליהם לך (ולי). הגולש האקראי לא מסתכל ימינה ושמאלה ולא מטריד את עצמו ביותר מדי שאלות לפני שמכניס הודעה. ככה זה. טוב, האם נסכין אי פעם עם מגבלות השיטה הוואלהית? אולי לא, אבל זה מה יש ועם צריך לנצח. וננצח, לא? (אחלה גלדיולות. תודה) יום טוב לך ולכל, ס.

בוקר טוב אדם, הענין יטופל. ומה שלומך הבוקר? קבל

בוקר טוב, אדם. לא יודעת אם עושים את זה דווקא "להכעיס". אני חושבת שיש כאלה,

גולשים אקראיים שמחפשים איזה מתכון, שנכנסים ל"מתכונים" היישר מדף הפורומים הראשי של וואלה. אין להם מושג שקיים בכלל פורום אוכל כללי, או מה נדון כאן ומה שם. בטח שאין להם מושג בכניסה ראשונה מהם "החוקים" פה. למעשה, גם מי שמסתובב כאן קבוע לא תמיד יודע את "הנוהלים" הכל כך מובנים מאליהם לך (ולי). הגולש האקראי לא מסתכל ימינה ושמאלה ולא מטריד את עצמו ביותר מדי שאלות לפני שמכניס הודעה. ככה זה. טוב, האם נסכין אי פעם עם מגבלות השיטה הוואלהית? אולי לא, אבל זה מה יש ועם צריך לנצח. וננצח, לא? (אחלה גלדיולות. תודה) יום טוב לך ולכל, ס.

מה דעתכם לבקש מהנהלת וואלה להוריד את ההפניה למתכונים מהדף הראשי?

כך יוכלו הגולשים להיכנס למתכונים רק דרך הפורום ותימנענה טעויות מצערות.

אני בעד!

מי שמחפש מתכונים יוכל לנחש שבפורום אוכל ימצא את מבוקשו. נכון?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר