ובפינת הביזאר--------- גמל אפוי

מרכיבים גמל אחד שתי כבשים ארבעה תרנגולי הודו 20 דגי קרפיון 200 ביצי שחפים בגודל בינוני 400 תמרים עלי בננה לבשל את הביצים לביצים קשות ולקלוף,לנקות ולרוקן את הקרפיונים ולמלא אותם בביצים הקשות ובתמרים.למלא את הכבשים המנוקות בתרנגולי ההודו מרוטים ומנוקים. למלא את הגמל המנוקה בכבשים הממולאות לחפור בור ולשים בו כחמש מאות קילו פחם בוער לעטוף את הגמל והקרפיונים בעלי בננה להכניס לבור לכסות את הבור בחול ולתת להתבשל במשך יומיים להגיש חם עם אורז.

נו תראי מה זה ניצי, ואנחנו רק בתחילת הקייץ, מה יהיה?

בהתחלה ס. עם ריטה והתנור ב- 90 מעלות ועכשיו אדם עם מתכון מקורס הישרדות באיזה אי במפרץ הפרסי, גמל, קרפיונים עם ביצי שליו, כבשים... או שזה איזה התרשמות מציור של דאלי? אני יוצא לחופש לפני שאשתגע גם.

אבי ללללללללללללללללללללללללללללללללא!

לא ללכת לאף מקום! לא להשאיר אותי לבד! אבי, אי השפיות היחיד כאן, אל תשאיר אותי לבד כאן. אייקון בוכה. פליז, פליז, תישאר!

ובפינת הביזאר--------- גמל אפוי

מרכיבים גמל אחד שתי כבשים ארבעה תרנגולי הודו 20 דגי קרפיון 200 ביצי שחפים בגודל בינוני 400 תמרים עלי בננה לבשל את הביצים לביצים קשות ולקלוף,לנקות ולרוקן את הקרפיונים ולמלא אותם בביצים הקשות ובתמרים.למלא את הכבשים המנוקות בתרנגולי ההודו מרוטים ומנוקים. למלא את הגמל המנוקה בכבשים הממולאות לחפור בור ולשים בו כחמש מאות קילו פחם בוער לעטוף את הגמל והקרפיונים בעלי בננה להכניס לבור לכסות את הבור בחול ולתת להתבשל במשך יומיים להגיש חם עם אורז.

רציתי לשאול לדעתך המלומדה-ביזארית: אפשר להחליף אולי -

גמל בסוס? (אין לי היום גמל בהישג יד) כבשים בעגלות? (עושות לי פה מו מאה מטר על-יד) תרנגולי הודו ביונים? (מחרבנות לי ברצפה של המרפסת) דגי קרפיון בקופסת טונה? (יש לי נדמה לי אחת במזווה) ביצי שחפים בביצי דרורים? (מקן שמעל לדלת הכניסה) תמרים ב-100 גרם דבלים? (שרדו לי במגירה מטו בשבט) עלי בננה בעלי ברככיטון או היביסקוס סורי או אלמוגן? (זה מה יש) כן??? (אורז - יש לי.) מה אתצה אומר? הולך?

נו תראי מה זה ניצי, ואנחנו רק בתחילת הקייץ, מה יהיה?

בהתחלה ס. עם ריטה והתנור ב- 90 מעלות ועכשיו אדם עם מתכון מקורס הישרדות באיזה אי במפרץ הפרסי, גמל, קרפיונים עם ביצי שליו, כבשים... או שזה איזה התרשמות מציור של דאלי? אני יוצא לחופש לפני שאשתגע גם.

סלח לי - 3131 מרקים זה הרבה יותר מוטרף בעיני בקיץ מאשר

גמל אפוי במחנה הקיץ של בין-לאדן............ וכן - למה שלא תשתגע גם? יהיה מה זה מרענן. ואין שחרורים - ניצי הזאת בוכה מכל דבר. תשרוד, כאמור. ס.

אבי ללללללללללללללללללללללללללללללללא!

לא ללכת לאף מקום! לא להשאיר אותי לבד! אבי, אי השפיות היחיד כאן, אל תשאיר אותי לבד כאן. אייקון בוכה. פליז, פליז, תישאר!

מי לימד אותך להגיד כל כך הרבה לללללללללללללמדים?

את לא לבד. כולנו כאן בקן הקוקיה, לא נעזוב אותך לעולם. (גם כשכבר תתחנני שזה יקרה.......) אייקון לב מה-זה מתאים פה. ס.

גמל בסוס? (אין לי היום גמל בהישג יד) כבשים בעגלות? (עושות לי פה מו מאה מטר על-יד) תרנגולי הודו ביונים? (מחרבנות לי ברצפה של המרפסת) דגי קרפיון בקופסת טונה? (יש לי נדמה לי אחת במזווה) ביצי שחפים בביצי דרורים? (מקן שמעל לדלת הכניסה) תמרים ב-100 גרם דבלים? (שרדו לי במגירה מטו בשבט) עלי בננה בעלי ברככיטון או היביסקוס סורי או אלמוגן? (זה מה יש) כן??? (אורז - יש לי.) מה אתצה אומר? הולך?

למה לא תחליפי ב......ס.ס.ס.ססססלמנדרה? המיזוג התקלקל היום נחמה?

סלמנדרה - אחותך.........

גם נחמה. ודיר באלאק אתה.

התכוונתי שתחליפי את הגמל בסלמנדרה, אחותי אגב יותר גרועה מסלמדרה ארסית

מאוד יצירתי....

התכוונתי שתחליפי את הגמל בסלמנדרה, אחותי אגב יותר גרועה מסלמדרה ארסית

אבי טוב שלפחות אתה כאן. אי השפיות האחרון שעדיין לא נמס

נראה שכל האחרים עברו מוטציה, מי קלה מי כבדה. לך למייל בבקשה. סלמנדרה, וואלה אהבתי את זה.

מאוד יצירתי....

יצרני. אבקש לדייק.

אבי טוב שלפחות אתה כאן. אי השפיות האחרון שעדיין לא נמס

נראה שכל האחרים עברו מוטציה, מי קלה מי כבדה. לך למייל בבקשה. סלמנדרה, וואלה אהבתי את זה.

זה נראה לך שפוי זה?

הוא והסלמנדרות שלו. גמל אפילו כבר יותר סביר. (-) ס.=מוטנטית גאה

היא חותמת ס. , זה ניתן לניחוש פראי לא?

אענה לך יותר מאוחר יותר למה אם אני לא הולך לארקפה לשתות אספרסו כפול 3 פעמים אני חוטף ירידת לחץ דם ומת על המקום(-:

זה נראה לך שפוי זה?

הוא והסלמנדרות שלו. גמל אפילו כבר יותר סביר. (-) ס.=מוטנטית גאה

ס. זה מ...סטואית? יענו השלווה ההיא הנדירה שיש לך פה ושם?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר