מתכון: רוטב עגבניות קיצי

זהו רוטב העגבניות הכי מתאים לקיץ שאני מכיר החומרים: 1/2 ק"ג עגבניות טריות 3 שיני שום מעוכות 1/2 כוס שמן זית 10 עלי בזיליקום טריים קצוצים דק מלח אופן ההכנה: 1. מרסקים את העגבניות במעבד מזון, עד שמתקבלת עיסה ללא חתיכות. 2. מוסיפים למעבד המזון את שמן הזית, השום המעוך והמלח וממשיכים בערבוב. 3. מוציאים מהכלי ומוסיפים את הבזיליקום הקצוץ דק. 4. שופכים על הפסטה המוכנה ומגישים מיד. מקור המתכון: ****** (רואה ניצי כמה אני ממושמע)

חמוד ג'יאקומו, תודה! ואם ניסית המתכון בעצמך, אנא שים אייקון וי ירוק שנדע

שיש למתכון גם אבא, אותו אפשר לשאול בשעת הצורך. תודה ג'יאקומו.

ניצי יקירתי

כל המתכונים שלי הם מתכונים בווריאציה אישית שלי, אני אף פעם לא נותן מתכונים של מישהו אחר, ומטבע הדברים, כמובן שגם ניסיתי כל אחד מהם.

ג'יאקומו, זו לא היתה ביקורת

פשוט לפני המון זמן ס. הציעה לשים אייקון וי ירוק ליד כל מתכון שנוסה, כך שמי שמחפש מתכון עם אבא או אמא, שידע שיש למי לפנות. חשבתי שאולי לא היית מודע לכך אז הסברתי לך. זה הכל. כולנו מעדיפים להכין מתכונים שנוסו כבר. לא?

לא חשבתי לרגע שזו היתה ביקורת

ותודה על ההבהרה, באמת לא ידעתי על הסימן הזה

לא רק מעדיפים, אחרי הכאב הגדול עם עוגת הגזר

זה הפך אצלי לחוק. בל יעבור. עוד לא נרגעתי.

יולה ממי, תירגעי. זה קורה במשפחות הכי טובות.

הסיפר הזה אינו מוכר לי

הסיפור הזה פשוט מאוד

חברה שלי ביקשה רעיון לעוגה שאמורה להשתייך למחלקת הרושם. היו לה כמה תנאים קטנים וזניחים.... שתהיה קלה להכנה, שתהיה כשרה ולא חלבית, שלא תזדקק למקרר, שתיסע בקלות מרחק רב, שתהיה יפה וטעימה, בקיצור, כמעט בלתי אפשרי. יולה התגייסה למשימה ונתנה מתכון לעוגת גזר. מסרתי את המתכון לחברתי שתחי'ה, מיד הודיעה לי שהיא מכינה שלוש. אחת לה, אחת למתנה המקורית, ואחת לי. טוף, שמחתי. בנתיים אפינו את העוגה כמעט סימולטנית כי גם יולה התקנאה בעוגה המשובחה והחליטה להכינה בעצמה. אחרי עמל רב (ריסוק גזרים ועירבוב) ואפיה ממושכת, העוגה יצאה לא משהו..... יולה התאכזבה, חברתי שכחה את ההטחה להביא לי עוגה אחת לטעימה, והאמת אחרי שיולה הביעה אכזבה כל כך עמוקה, אבד לי החשק לטעום בכל מקרה... מתוק בכל מקרה אינו הטעם שלי. מאז, יולה החליטה שהיא מכינה רק ממתכונים שמישהו ניסה כבר לפניה, ואומר לך את האמת, זו החלטה נבונה מאוד. זו הסיבה שהוי הירוק (תודה ס.) כל כך נחוץ. זה הכל. שבוע טוב לך ג'יאקומו!

ולא ממליצה על מה שלא עשיתי בעצמי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר