מבקש המלצה על מסעדה

כדי להפתיע את הגברת ביום ההולדת שלה (שהיא גם תאריך חשוב בקשר שלנו) אני מחפש מסעדה שקטה ורומנטית, אפלולית, עם נרות על השולחנות וכו,. רצוי מאוד שהמקום יהיה בתל אביב, עם תפריט מגוון ככל האפשר ולא משהו יותר מדי מפואר. אני רוצה לקחת אותה לשם בסביבות שש בערב, אחרי כמה שעות פינוק בספא - גם זה בהפתעה. תודה!

איה. כמה יפה ככה כואב.

ארתור ברמה"ש. נעים טעים שקט והמחיר - סביר.

נסה את פסטה מיה ברמת החייל (בסוף רחוב הברזל)

אמנם רק פסטות (צמחוניות, בלי בשר או דגים) אבל - הכל טרי טרי, נעשה יום יום במקום (גם הפסטות - תוצרת בית) והרטבים על בסיס עגבניות, שמנת או שמן זית מתחלפים גם הם כל יום. מסעדה מעולה! וגם אם זכרוני אינו מטעני, האווירה שקטה, יש נרות על השולחנות והתאורה הכללית עמומה... אגב,למסעדה גם תפריט יינות משובח וקינוחים מעולים, והמחיר - סביר לכל כיס. מזל טוב ותהנו! (וספר איך היה)

ss

יש משהו פה ?

איה. כמה יפה ככה כואב.

ארתור ברמה"ש. נעים טעים שקט והמחיר - סביר.

יועזר בר יין, ביפו +

* אפלולי (עם אור לפידים ונרות, אינטימי (מחולק לאזורים קטנים) אוכל איכותי + יין (רק שמעתי אבל אין ספק ששמעת נכון) מחירים אולי מעט יקרים אבל לא חייבים ללכת על ארוחה מלאה (ולמי בכלל יש כוח אחרי ספא להמון אוכל...) * "תמרה" ברחוב חשמונאים - קטנה, יפה, איכותית, אוכל נפלא ומחירים הגיוניים, לא חייבים להזמין מקום מראש (ושוב, תודה לפיצי...) תהנו, כרמית

מבקש המלצה על מסעדה

כדי להפתיע את הגברת ביום ההולדת שלה (שהיא גם תאריך חשוב בקשר שלנו) אני מחפש מסעדה שקטה ורומנטית, אפלולית, עם נרות על השולחנות וכו,. רצוי מאוד שהמקום יהיה בתל אביב, עם תפריט מגוון ככל האפשר ולא משהו יותר מדי מפואר. אני רוצה לקחת אותה לשם בסביבות שש בערב, אחרי כמה שעות פינוק בספא - גם זה בהפתעה. תודה!

קורדיליה ביפו

קורדליה- זה המקום !!! חד משמעית !!! איך שכחתי? כל הכבוד, סיוון !!!

אפלולי ומיוחד. כדאי לבקש שולחן בפנים, מאחרי המחיצה. ואם כבר מדברים על השף ניר צוק- מישהו יודעה מה קורה עם החווה של אחיו- חוות צוק? ניסינו להזמין מקום לארוחה בחווה ונאמר לנו שהחווה נסגרה.. :(( capsicum
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר