אוכל הודי - טעים!!!

אוכל הודי - טעים!!!

בחור הודי נחמד מנקה אצלנו את הבית כל שבוע. לאחרונה הוא התחיל ללמד אותי מקצת מרזי הבישול ההודי. מה אני אגיד - יצא נפלא!!! אם אתם אוהבים קצת חריף והרבה תבלינים - ממש כדאי! הנה שני מרשמים שהכנתי הערב - שניהם עובדים טוב ביחד: דג מטוגן ותבשיל עדשים אדומות. תנסו ותהנו! עדשים בנוסח הודי 2 כוסות עדשים אדומות 2 בצלים בינוניים 2 עגבניות בינוניות 1 כוס כוסברה קצוצה דק ½+1 פלפל ירוק חריף קצוץ 12 שיני שום 2 פלפלים יבשים קטנים ("חומינים") 1 חתיכת זנגביל טרי ½ כפית כורכום 2 כפות אבקת מרק 20 גרם מרגרינה 2 כפיות זרעוני חרדל 1 כפיות זרעוני כמון 1. שמים בסיר גדול עם העדשים (לשטוף!) עגבניות, בצל, פלפל ירוק, זנגביל, 5 שיני שום – הכל קצוץ דק. מרתיחים מים ומוסיפים לסיר. להרתיח על אש גבוהה 25-30 דקות, עד שהעדשים מתפרקות. 2. לוקחים 5 שיני שום לא קלופות, ומרסקים בפטיש. מטגנים בסיר קטן על אש נמוכה עד שמזהיב. מוסיפים את זרעוני החרדל – צריף לשמוע אותם מתפוצצים קצת. אחרי שתי דקות מוסיפים את זרעוני הכמון לדקה או שתיים. מוסיפים 2 פלפלים יבשים קטנים (לפרק אותם לסיר). 3. לוקחים מצקת מלאה מהסיר של העדשים ומוסיפים לסיר הקטן. מערבבים ומוסיפים את תוכן הסיר הקטן לסיר הגדול. 4. מוסיפים את הכוסברה לסיר הגדול. אפשר להוסיף קצת תפוחי אדמה. להמשיך לבשל לעוד כ-30 דקות. 5. מגישים עם אורז כתוספת לדגים או עוף. אישית זה נראה לי אכלה גם כמרק! דג מטוגן נוסח הודי 1 כפית כורכום 1 זנגביל טחון 2 כפיות אבקת צילי 1 כפית אבקת שום 1 לימון 2-3 דגים (אני השתמשתי באמנון, אבל מה שתרצו...) 1. לערבב את כל התבלינים עם מיץ לימון. לערבב לעיסה. 2. לחתוך את הדגים לפרוסות (כמו דגים מרוקנים). לחרוץ חריצים בדג. 3. למרוח את הדגים טוב טוב בעיסת התבלינים מכל הצדדים. שהחריצים יתמלאו בתבלינים. אם נגמרת לכם העיסה - תכינו עוד! העיקר שתמרחו בנדיבות. 4. להניח במקרר – רצוי ליום שלם. 5. להוציא מהמקרר ולטגן – 5 דקות כל צד. יוצא מדהים!!!!!!

נשמע מעדני לגמרי,הבחור מתבזבז בנקיון!

תן לו להתבטא במטבח ותפתחו מסעדה או תמכרו אוכל ביתי באריזות. מאיפה הוא בהודו? לפי הדג נשמע כמו מקרלה, תברר אם יש לו מתכונים עם קוקוס,אם כן,אני מזמין פרוט. תודה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר