שלום..

שלום..

שלום לכולכם.. בצער לא רב וביגון לא קודר אני מפנה את כסא הניהול לטובים ממני. בזמן האחרון חשתי שאין לי את הפנאי הדרוש כדי לנהל ולהוביל את הפורום אל היעד אותו ראיתי בעיני רוחי. פורום כזה ראוי לו שיהיה לו מנהל שישהה פה מספר שעות ניכר ביום, יעלה נושאי שיחה, ימצא כתבות מענינות מרחבי הווב, ירומם נותני מתכונים מצטיינים, ימקם הודעות המקום הנכון, יגרש במטאטא זרדים זדים ופוחזים, ינקה אבק בפינות ויחלק ממתקים לילדים. בנוסף חשתי כי שוב אין בי את התשוקה לכתוב כבימים שקדמו למשרת הניהול הנוצצת. בכתיבתי אני חופשית, איני יכולה לכתוב כי "צריך" ופעמים רבות חשתי שאין לי מה לאמר. גם הנימה ה"מחוזית" לא הלמה אותי במיוחד, אני רוצה להגיד "תחת" ולאכול עם הידיים מבלי שמסביב אשמע לחשושים "הככה תדבר מנהלת?!", המקסימום שאני מוכנה לשמוע זה "נו, היא שוב שלפה קוצים". איני רוצה להיות מחוייבת לכם יותר משאתם מחוייבים לי, תמיד דגלתי ביחסים על בסיס מאוזן. זהו. תודה על רגעים יפים ונא בעין על הפחות יפים (למי שמגיע). נעמה.

חבל.. (נעמה, מכתב מחכה לך במייל)

נעמה!

אנחנו מאוכזבים. מאוד אפילו. איפה נמצא עוד מנהלת כמוך, שסובלת את השטויות של אריאל? את באמת מנהלת מיוחדת, שמוסיפה המון הומור וכיף לפורום. אז נכון שאת לא תמיד זמינה בשעות מסויימות ויש אנשים שמנצלים זאת לרעה, אבל כשאת פה את כן טורחת להשליט סדר. חבל לנו, נותר לנו רק לקוות שאותו אדם שיחליפך ידע לעשות זאת בצורה טובה (מי זה?). אנחנו מתנחמים בכך שתחזרי אלינו בתור את האמיתית. חיבוקיישן, שלי ואריאל.

נעמה

אני חושבת שברור לכל שהמהלך לא הפתיע אותי, וכי הייתי בסוד העניינים, זאת בעקבות העובדה שלא הסתרנו שהקשרים ביננו חרגו מזמן מקולגות לפורום. ובכל זאת, בחרתי לומר לך גם פה את שאמרתי לך "טט-אה-טט". אני חושבת שנכון היה שתנהלי את הפורום, שעשית זאת בטוב טעם, ביד רמה, הבאת לכאן איכויות שלא היו לפני כן. בניגוד לנהוג במקומותינו לומר, לא עשית יש מאיין, אלא יצרת הרבה יותר יש מהקצת שהיה. איש לא יוכל לקחת ממך את יוזמת הסיפור לשבת ואת המיני פורום סיפורי אוכל. איש לא יוכל לטעון ליצירת במה לדיונים שונים הקשורים לאוכל. בזמן שניהלת (קצר מדי לטעמי) היו פה הרבה יותר מתכונים שנוסו על ידי הפורום. מתכונים שאנשים אוכלים, ללא ה- נו- המילה-הזו, פלצנות. ובטח שכחתי כמה מיזמים שהיו בדרך... אה, בטח, מיני פורום חגים.. כפי שאמרת היו פה רגעים יפים יותר ופחות. אני מקווה שהדמויות הפיקטיביות הפועלות (אני לא קוראת אותן נפשות, משום לנפש יש קונוטציה חיובית משהוא, מה שאיני רוצה לקשור אליהן) לא חוככות את ידיהן בסיפוק. אולי פעם אקדיש להן מתכון עם ציאניד (יש פה איזה רופא שיניים שיכול להשיג קצת חומר לטובת העניין?). קיבלת את הניהול בזכות, ואת עוזבת אותו ברצון. נתת פה צבעים וגוונים משלך, מה שגרם למקום הזה להיות באמת שונה מאותם מקומות אפרוריים שעוסקים באוכל. אני באמת מאמינה שעם הכלים שנתנו לך - והם לא רבים - עשית את המיטב שאפשרי.בטוחה שעם כלים יותר טובים כמו ממשק נוח, תמיכה וקשב רב יותר מההנהלה - היינו צועדים הרבה יותר רחוק. אני, הרווחתי חברה אמיתית. וואלה הפסידה מנהלת מוכשרת. אוהבת אותך הרבה. דינה. (ונשיקות מפרעה)

חבל.. (נעמה, מכתב מחכה לך במייל)

מצטרפת לחבל, ומוסיפה שעצוב

מודה לך על מה שהיה, אני את מה שהיה לי להגיד אמרתי לך זה מכבר. חזקי ואמצי והמשיכי בדרכך, תמיד עם ראש מורם וחיוך על השפתיים. ושוב, תודה על הזמן, על המאמצים, על הרצון, על העשייה, על הכוונה, בחיבוק אמיץ, ניצי

שלום..

שלום לכולכם.. בצער לא רב וביגון לא קודר אני מפנה את כסא הניהול לטובים ממני. בזמן האחרון חשתי שאין לי את הפנאי הדרוש כדי לנהל ולהוביל את הפורום אל היעד אותו ראיתי בעיני רוחי. פורום כזה ראוי לו שיהיה לו מנהל שישהה פה מספר שעות ניכר ביום, יעלה נושאי שיחה, ימצא כתבות מענינות מרחבי הווב, ירומם נותני מתכונים מצטיינים, ימקם הודעות המקום הנכון, יגרש במטאטא זרדים זדים ופוחזים, ינקה אבק בפינות ויחלק ממתקים לילדים. בנוסף חשתי כי שוב אין בי את התשוקה לכתוב כבימים שקדמו למשרת הניהול הנוצצת. בכתיבתי אני חופשית, איני יכולה לכתוב כי "צריך" ופעמים רבות חשתי שאין לי מה לאמר. גם הנימה ה"מחוזית" לא הלמה אותי במיוחד, אני רוצה להגיד "תחת" ולאכול עם הידיים מבלי שמסביב אשמע לחשושים "הככה תדבר מנהלת?!", המקסימום שאני מוכנה לשמוע זה "נו, היא שוב שלפה קוצים". איני רוצה להיות מחוייבת לכם יותר משאתם מחוייבים לי, תמיד דגלתי ביחסים על בסיס מאוזן. זהו. תודה על רגעים יפים ונא בעין על הפחות יפים (למי שמגיע). נעמה.

נזכור אותך תמיד. שאי ברכה בכל אשר תלכי.הולך לישון.

נעמה

אני חושבת שברור לכל שהמהלך לא הפתיע אותי, וכי הייתי בסוד העניינים, זאת בעקבות העובדה שלא הסתרנו שהקשרים ביננו חרגו מזמן מקולגות לפורום. ובכל זאת, בחרתי לומר לך גם פה את שאמרתי לך "טט-אה-טט". אני חושבת שנכון היה שתנהלי את הפורום, שעשית זאת בטוב טעם, ביד רמה, הבאת לכאן איכויות שלא היו לפני כן. בניגוד לנהוג במקומותינו לומר, לא עשית יש מאיין, אלא יצרת הרבה יותר יש מהקצת שהיה. איש לא יוכל לקחת ממך את יוזמת הסיפור לשבת ואת המיני פורום סיפורי אוכל. איש לא יוכל לטעון ליצירת במה לדיונים שונים הקשורים לאוכל. בזמן שניהלת (קצר מדי לטעמי) היו פה הרבה יותר מתכונים שנוסו על ידי הפורום. מתכונים שאנשים אוכלים, ללא ה- נו- המילה-הזו, פלצנות. ובטח שכחתי כמה מיזמים שהיו בדרך... אה, בטח, מיני פורום חגים.. כפי שאמרת היו פה רגעים יפים יותר ופחות. אני מקווה שהדמויות הפיקטיביות הפועלות (אני לא קוראת אותן נפשות, משום לנפש יש קונוטציה חיובית משהוא, מה שאיני רוצה לקשור אליהן) לא חוככות את ידיהן בסיפוק. אולי פעם אקדיש להן מתכון עם ציאניד (יש פה איזה רופא שיניים שיכול להשיג קצת חומר לטובת העניין?). קיבלת את הניהול בזכות, ואת עוזבת אותו ברצון. נתת פה צבעים וגוונים משלך, מה שגרם למקום הזה להיות באמת שונה מאותם מקומות אפרוריים שעוסקים באוכל. אני באמת מאמינה שעם הכלים שנתנו לך - והם לא רבים - עשית את המיטב שאפשרי.בטוחה שעם כלים יותר טובים כמו ממשק נוח, תמיכה וקשב רב יותר מההנהלה - היינו צועדים הרבה יותר רחוק. אני, הרווחתי חברה אמיתית. וואלה הפסידה מנהלת מוכשרת. אוהבת אותך הרבה. דינה. (ונשיקות מפרעה)

KiPi

A very long time ago we met somewhere els . after along time I found you again as a menahelet min haminyan (sorry for the english bytheway), and was very pleased to see this forum as a very nice and plasent place to visit , read and even found some good stuff to cook on a rainyday. I looks like you did the best to bring up the forum to the grate thing. As you know, one needs a lot of savlanut and hitapkut in order to please others but, knowing you it is not easy. I wish from the butom of my heart that you change your mind and dont give up as you are doing a very good job but I may add that it is up to you and that it will be a miss for everyone if you Go.what ever you do you know where to find us. whsing you all the best and all the rest Here there' and everywhere

שלום..

הלו!!! מה קרה לך???! התחרפנת???!!! מה פתאום עוזבת???!!!...

מי נתן לך אישור לזה?... אני מציעה שנעשה הצבעה בפורום! = דמוקרטיה!! את לא צריכה לעשות יותר ממה שבא לך לעשות!!! הפורום הזה מספיק חזק ואיתן להתנהל הייטב מעצמו (עם ובזכות כל האנשים המקסימים שעושים אותו כזה) וכל תרומה שלך - בזמנך החופשי משבחת אותו הייטב!! הצד החזק שלך הוא ה"איכות" ולא ה"כמות" - וטוב שכך! את יכולה להגיד "תחת" כמה שתרצי - שימי קצוץ על ה"התלחששויות" , נו באמת!!... אם יש התלחששויות הן רק מצד "אחוז קטן ובלתי ראוי להתייחסות" מאתנו אבל כל השאר (=רובנו) סוגדים לך מהערצה ויותר חשוב = זקוקים לך!!!! (ובעניין לאכול בידיים... - חאליק!! מה קרה לך נעמה??... לגמרי ירדת מהפסים???!!! רק מירב מיכאלי הבהמתית - אוכלת בידיים!!! לא מתאים לך, באמת... P-: זה פורום אוכל פה, לא "ברארה"...!! ;-) ) אם אלה הסיבות באמת שאת עוזבת את הפורום... אז את טועה בנו בגדול!!! ומשאירה אותנו מיותמים, נטושים ומדוכאים... :'-( אבל אם יש סיבות יותר משמעותיות לעזיבתך (מקווה שזה קשור במהלכי התקדמות בחיים... וכד') - אז אני מאחלת לך המון הצלחה!!! ואולי... תחשבי פעם נוספת לפני שאת עושה את הצעד הנורא הזה?!.... :'-(

אל נא תאמרי לי שלום - אמרי רק להתראות...

אבל אם לא מתאים לך עם זה יותר (ותהא הסיבה אשר תהא) - אז מן הסתם, הפסדנו. ובנוסף לאמור פה ע"י אחרים - אני מודה לך באופן אישי על כל מאמציך בפורום זה, שידרוגייך, האפ-גריידים שלך, הערך המוסף והערך המשולש, התבשילים-מאפים-סיפורים-ושירים - וזאת באמת כנגד כל הסיכויים (עיין ערך הממשק הארור של וואלה), הקשיים (הבדלי השעות ועוד) וכנגד כל זדי הרשת, ובעד דרי פורום זה. קבלי נא את מלוא הערכתי, על כל אלה ועל עוד - גם אם לא השכלתי בעבר לומר זאת תמיד בזמן הנכון, במקום הנכון ובאופן המשכנע (אותך) ביותר. תעשי תמיד קודם כל מה שטוב לך. אנחנו כבר נצא מזה נשכרים בכל מקרה, אם נהיה בסביבה. (עוד כמה מילים בפרטי של קיפודת) בהצלחה בכל, וראי ברכה בעמלך בכל אשר תפני, ס. (חתימה-אלקטרונית-מאובטחת-בתקן-מחמיר-במיוחד-כנגד-כל-זיוף-וחיקוי)

מצטרפת לחבל, ומוסיפה שעצוב

מודה לך על מה שהיה, אני את מה שהיה לי להגיד אמרתי לך זה מכבר. חזקי ואמצי והמשיכי בדרכך, תמיד עם ראש מורם וחיוך על השפתיים. ושוב, תודה על הזמן, על המאמצים, על הרצון, על העשייה, על הכוונה, בחיבוק אמיץ, ניצי

כותיקה אל ותיקים....

מה קרה לכם? מה הפסטיבל הזה? מה בסך הכל קרה? מה אתם חושבים שזה יעשה? שרדנו כבר מספר מנהלים, וזו היתה הגרועה שביניהם. מה החנופה הזו? הרי בחדרי חדרים כולכם, בעצם כולנו לא סבלנו את ההיתנשאות המילולית של נעמה, ודיברנו עליה בלי סוף ולא בטובתה.. אז מה קרה פיתאום? גם את ניצי לא חסכת במילים. היחיד שלא מיתחנף פה זה יניאל. המנהלים של וואלה בטוח ישכילו למצוא מנהל או מנהלת יותר טובים, עם הכשרה מתאימה. גם על המימשק שאתם מדברים עליו כל כך הרבה אני לא מבינה מה הבעיה. אם לא טוב לכם לא הייתם נשארים! אצלי נעמה גמרה את הקריירה ביום שלא הסכימה להניף דגל ישראל וביד גסה מחקה את ההודעה של מנחם שופט. בימים הקשים האלה, כולנו צריכים להתייצב מאחורי כוחות הביטחון, גם אים אתה גר בחו"ל ומרגיש מעל כולם. השמאלנים שגרים בחוץ לארץ הם הגרועים שבהם, גייס חמישי!!!!!! את תפסיקו עם הליקוקים. תאספו את עצמכם ונמשיך הלאה כל הותיקים יחד. ואם היא לא תמשיך לכתוב פה גם לא כמנהלת - אני אישית נורא אשמח!

שלום..

יו.. יו... יו....

נעמה, פורום יקר, מה קרה כאן???!!! נעדרתי מהפורום המון זמן במובן של לא לכתוב. לא מרצון. מישהו (מעניין מי) חסם לי את האפשרות להכנס לפורום ולהביע את שיש לי. התאפקתי לנוכח הדמויות המפוברקות (קניתי את ההגדרה שלך servi_d) ולנוכח הרוע שנשפך מהן (הן דווקא לא נחסמו, יתכן שיש קשר לזה שהשילטון היה לא טוטאליטארי/מלוכני בתקופתך??? אולי כי בתקופתך השלטונות לא פחדו מאמירות בלתי מחמיאות/לא אוהדות/אל-מתלקקות כפי שהיה נהוג טרום היותך מנהלת?). היו לי גם כמה מתכונים נחמדים בתשובה לשאלות שהיו, אבל בגלל החסימה לא יכולתי. היום עלה בדעתי - הבה נתחכמה להם... נשתמש בנשק שלהם נגדם. ופתחתי ניק חדש. אותו שם ושם פרטי אבל שם משתמש אחר, וכל זה כדי להביע בפנייך (נעמה) את צערי הרב על הסרת הכתר. באמת יום עצוב לפורום, ולי. הראית לפורום איך צריך להתנהג מנהל, איך יוזמים ובונים, בלי הצטעצעויות מיותרות, פורום אוכל כפי שצריך להיות, ואני מטייל לי גם בפורומים אחרים (נו הארט פילינגס, הא?) ולא פגשתי באיכויות כמו שמצאתי כאן, ובעיקר בך, בשיקול הדעת המצויין של מתי למחוק ומתי להשאיר על כנן הודעות שעיסוקם אינו באוכל ממש. מאד מקווה שתישארי פה ותחזרי לימייך כקדם, כקיפודת הכחולה, שיכולה להרשות לעצמה לומר "תחת" :). שתשלוף קוצים בלי הצורך בממלכתיות, ותדקור כדבעי את אלה שמגיע להם! זה יהיה ה"נא בעין" האמיתי מבחינתי. ימים יגידו את מי ישימו על הכיסא הריק והמיותם, הגדול בעליל, אחרי שאת יצקת לתוכו תוכן. מקווה שלא יביאו לכאן איזה שעמומון מרובה מתכונים בגלזורה מנצנצת של התחסדות ונופת צופים מסכרת עד מוות. בתקווה לעתיד תכול יותר, צח אווירה, איתך, פה, ועם כל החבורה הקבועה והטובה. מקווה שלא יחסמו לי גם את הניק הזה.... נ.ב. - הרגת אותי עם הטאג-ליינים המוסיקליים... דוגמא לאמירה קוצנית כדבעי ועדינה כקורי משי.... נ.ב. 2 - כפי שכבר חשפתי בעבר, גם אני אוכל עם הידיים, לא רק מירב מיכאלי, ושמחתי שגם את. אולי נקים אגודה? נ.ב. 3 - יש לך מייל!

נעמה!

אנחנו מאוכזבים. מאוד אפילו. איפה נמצא עוד מנהלת כמוך, שסובלת את השטויות של אריאל? את באמת מנהלת מיוחדת, שמוסיפה המון הומור וכיף לפורום. אז נכון שאת לא תמיד זמינה בשעות מסויימות ויש אנשים שמנצלים זאת לרעה, אבל כשאת פה את כן טורחת להשליט סדר. חבל לנו, נותר לנו רק לקוות שאותו אדם שיחליפך ידע לעשות זאת בצורה טובה (מי זה?). אנחנו מתנחמים בכך שתחזרי אלינו בתור את האמיתית. חיבוקיישן, שלי ואריאל.

ככה הא, "השטויות של אריאל"???????? [מביא כינור ומנגן את המוזיקה של הסנדק]......

[נא לקרוא בקול צרוד וחלוד]: נעמה [השהייה לנשימה מיוסרת]... היתה תקופה נחמדה.....בעיקר הדאחקות שהרצנו יחדיו...מקווה שאזכה לראותך על אופנייך......הוורודות עם הסלסלה.......מקדימה(-; אני מקווה שמדי פעם......תקפצי לומר שלום בפורום... נ.ב גברת אסתר חמד.......נראה לי שיש לך קצת חרא על הלשון [בהתחשב באיפה שהוא נמצא בהודעותייך למעלה, לא אתפלא אם אני צודק]...........את יודעת......יש ראש של סוס שמחפש מיטה חמה.........יש לך רעיון אולי???

שלום..

נעמה... מבינה

לליבך. חבל אך זוהי ה"דמוקרטיה" במיטבה. בהצלחה בכל דרך שתבחרי רעיה

כותיקה אל ותיקים....

מה קרה לכם? מה הפסטיבל הזה? מה בסך הכל קרה? מה אתם חושבים שזה יעשה? שרדנו כבר מספר מנהלים, וזו היתה הגרועה שביניהם. מה החנופה הזו? הרי בחדרי חדרים כולכם, בעצם כולנו לא סבלנו את ההיתנשאות המילולית של נעמה, ודיברנו עליה בלי סוף ולא בטובתה.. אז מה קרה פיתאום? גם את ניצי לא חסכת במילים. היחיד שלא מיתחנף פה זה יניאל. המנהלים של וואלה בטוח ישכילו למצוא מנהל או מנהלת יותר טובים, עם הכשרה מתאימה. גם על המימשק שאתם מדברים עליו כל כך הרבה אני לא מבינה מה הבעיה. אם לא טוב לכם לא הייתם נשארים! אצלי נעמה גמרה את הקריירה ביום שלא הסכימה להניף דגל ישראל וביד גסה מחקה את ההודעה של מנחם שופט. בימים הקשים האלה, כולנו צריכים להתייצב מאחורי כוחות הביטחון, גם אים אתה גר בחו"ל ומרגיש מעל כולם. השמאלנים שגרים בחוץ לארץ הם הגרועים שבהם, גייס חמישי!!!!!! את תפסיקו עם הליקוקים. תאספו את עצמכם ונמשיך הלאה כל הותיקים יחד. ואם היא לא תמשיך לכתוב פה גם לא כמנהלת - אני אישית נורא אשמח!

אילנה! תוכיחי לי!

אילנה, אם אכן זהו שמך, נתלית הפעם באילנות גבוהים מידי. אם יש משהו שאני גאה בו זה יושרי וטוהר המידות שלי. אנא, הוכיחי לי שאמרתי פעם משהו נגד נעמה! אשמח לשמוע. אין זה ממנהגי לדבר מאחורי גבו של אדם. למרות שזהו תחביב נפוץ למדי בפורום הנוכחי. אילו ידעתי את שמך המקורי הייתי יכולה מן הסתם גם לצרפך לחבורת העוסקים במלאכה. כאשר יש בליבי על מישהו, בין אם הוא קרוב או רחוק, אני נוהגת להעלות את דעותי בפני אותו אדם ומצפה ממנו להבהרת הענין. הדברים נשקלים לגופו של ענין. צר לי, אך דעתי היתה ועודנה שנעמה ניהלת היטב את הפורום,ועשתה זאת מכל הלב. אמרתי זאת בכתב, אמרתי זאת בע"פ ואני חוזרת ואוחזת במילותי ונשארת נאמנה להן. זו עבודה סיזיפית ששכרה אינו בצידה וצריך הרבה אהבת האדם, סבלנות וסובלנות כדי לשרוד כמה נשמות טובות שמשוטטות כאן, מי במסווה ומי בעטרת שמות שהוא מתהדר בהן כנוצות אותו אינדיאני היוצא אלי קרב. ואולי לא אלו התכונות הדרושות, אולי צריך פשוט להיות אטום ובעל עור של פיל? לא נראה לי שנעמה שייכת למחלקה הזואולוגית הזו. נהפוך הוא. רבים וטובים שיכלו לתרום רבות וגדולות בורחים מהפורום הזה בגלל סיבה זו. אחרים נשברו ממלאכת הניהול במיוחד בגלל חוסר הפירגון שפשה בפורום הזה. ליבי ליבי לאותו אחד שיחליט לקפוץ לביצה ולקחת על עצמו את מלאכת הניהול של הפורום הזה. צר לי אילנה שכה מר עליך ליבך ואת בוחרת לשפוך את מררתך דווקא כאן. ונעמה, זקפי ראשך, יש כאן אנשים שמודים לך על הזמן, הרצון, הנכונות, והעבודה שהשקעת מכל הלב, ולא רק שלא קיבלת תמורה, לצערינו, אלא שהיו עוד כמה נשמות טובות שדאגו לשפוך קיתונות של רותחין על ראשך.

ניצי - חבל"ז!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר