כמה טוב שבאתי הביתה..

שלום חברים.. זהו, אני בבית. אכלתי קובה ראשונה וחומוס על הבוקר עם ביצים חומות ועוד מעט טבית שממלא את הבית בריח משגע. ראיתי חדשות, שזפתי עיני בביבי, עלעלתי בעיתוני השבת, התרווחתי על הספות המוכרות וישנתי בסדינים עם ריח ידיה הטובות של אמא שלי. שתהיה לכולכם שבת נפלאה. נעמה.

אני תוהה...

כמה זמן תחזיקי מעמד בלי הדים-סאם-אהוב-ליבך-קיבתך? כמה זמן יחזיקו יצרני/מסעדני הדים-סאם בהונג קונג בלי תמיכתך המסיבית במשפחותיהם? כמה זמן יחלוף עד שהקו בבית יתפנה???

ברוכה הבאה נעמונת יקרה!

ולכבודך, ולכולם, תקרובת שולחן המתוקים של יום העצמאות

שולחן אחד בין שלושת שולחנות המתוקים. תהנו.

ואני לתומי חשבתי...

ששנות השבעים של המילניום הקודם חלפו עברו להם. קיפוד ממרשמלו? זה שיא היצירתיות? על זה כל ההילולים להם זכית? חבל על הזמן. אולי הגיע הזמן לעלות כיתה? זה מזכיר לי את העוגות הברביות שעושות אימהות לילדות בגן של הבן שלי. כל אחת חושבת שהיא שילוב אולטימטיבי בין מיכלאנג'לו לשף ניקולאי. נו באמת.

ואני לתומי חושבת...

איך זה שיש כאן כזה מגוון של אנשים שצצים פתאום, עם הערות שלא תורמות כלום לאף אחד, ומתי למען השם גם אני אדע,(כמו כמה מן הנוכחים/ות בסביבת פורום זה) להמציא לעצמי שמות וכתובות פיקטיביות ככה שאף אחד לא ידע מי אני... שבת שלום לכולם ברוכה הבאה נעמה (ניצי, את כבר יודעת מה אני חושבת על התמונה...)

כמה טוב שבאתי הביתה..

שלום חברים.. זהו, אני בבית. אכלתי קובה ראשונה וחומוס על הבוקר עם ביצים חומות ועוד מעט טבית שממלא את הבית בריח משגע. ראיתי חדשות, שזפתי עיני בביבי, עלעלתי בעיתוני השבת, התרווחתי על הספות המוכרות וישנתי בסדינים עם ריח ידיה הטובות של אמא שלי. שתהיה לכולכם שבת נפלאה. נעמה.

welcome home

(הום סוויט הום) נו? דברים שרואים מפה - לא רואים משם (ולהיפך)? אז שתהני מהמולדת, מאמא/אבא, ומהחופש. שבת מנוחה ונחת, ד"ש למשפחה, ס.

הקבלה של זאת שלא זקוקה לשום קבלות

איזה יופי, ניצי... עוצו עצה ותופר - מה כואב לה, לליאת צופר (הו אבר שי איז)?

כמה טוב שבאתי הביתה..

נעמונת , ברוכה הבאה!

מאחלת לך שהות נפלאה ומעניינת בארצנו הקטנה ובלי יותר מדי געגועים לדים סאם... שלי (וגם אריאל).

ואני לתומי חשבתי...

ששנות השבעים של המילניום הקודם חלפו עברו להם. קיפוד ממרשמלו? זה שיא היצירתיות? על זה כל ההילולים להם זכית? חבל על הזמן. אולי הגיע הזמן לעלות כיתה? זה מזכיר לי את העוגות הברביות שעושות אימהות לילדות בגן של הבן שלי. כל אחת חושבת שהיא שילוב אולטימטיבי בין מיכלאנג'לו לשף ניקולאי. נו באמת.

ליאת צופר

את התמונה שמתי לא כדי לקבל מחמאות, כי כאלו קיבלתי מהנהנים האמיתיים, אלו שגם זכו וטעמו מן התקרובת. שנות השבעים-שמונים-תשעים-רטרו...זה מה שחשוב? אנשים שמחו - זה לא מעט בימינו, צבעוניות השולחן תרמה להתרוממות מצב הרוח (ביחד עם האבטיחים השיכורים....), לאור בעיניים. זה המון. לכמה שעות אנשים חגגו מכל הלב. לפני שחוזרים למציאות. העליתי את התמונה לפורום כי פשוט חשבתי שגם כאן אנשים יוכלו להנות מהססגוניות, הצבעוניות והשמחה שהשולחן מקרין. זה הכל. את יודעת, אני מעריכה מאוד את כל האימהות שטורחות ומכינות עבור בנותיהן עוגת ברבי,או עוגת רכבת ומטוס עבור בניהם, גם אם לעיתים אינה יוצאת כמו תצלום בז'ורנל, כי הזמן שאמהות מבלות עם ילדיהן בהכנת העוגה, בקישוטה, ההתרגשות והשמחה של הילדים, הן הפרטיים והן הילדים בגן ובכיתה - שווה הכל. איני חושבת שלאיזו אמא יש יומרה להפוך לשף ניקולאי, אבל יש לה כן הרצון לשמח את העולל הפרטי שלה ועל כך תבורך. אולי כדאי באמת שתלמדי קצת משף ניקולאי, שכן הוא מסתובב כעת בין המלאכים, שם בחברה של מעלה לומדים קצת פירגון, קצת חמלה, סובלנות ואהבת האדם. מעלות שעוזרות לשרוד גם בעולמנו הנוכחי.

ניצי, כל הכבוד על ההשקעה! נראה מדהים (אין לי ספק שגם הטעם לא רע בכלל...)

ליאת צופר

את התמונה שמתי לא כדי לקבל מחמאות, כי כאלו קיבלתי מהנהנים האמיתיים, אלו שגם זכו וטעמו מן התקרובת. שנות השבעים-שמונים-תשעים-רטרו...זה מה שחשוב? אנשים שמחו - זה לא מעט בימינו, צבעוניות השולחן תרמה להתרוממות מצב הרוח (ביחד עם האבטיחים השיכורים....), לאור בעיניים. זה המון. לכמה שעות אנשים חגגו מכל הלב. לפני שחוזרים למציאות. העליתי את התמונה לפורום כי פשוט חשבתי שגם כאן אנשים יוכלו להנות מהססגוניות, הצבעוניות והשמחה שהשולחן מקרין. זה הכל. את יודעת, אני מעריכה מאוד את כל האימהות שטורחות ומכינות עבור בנותיהן עוגת ברבי,או עוגת רכבת ומטוס עבור בניהם, גם אם לעיתים אינה יוצאת כמו תצלום בז'ורנל, כי הזמן שאמהות מבלות עם ילדיהן בהכנת העוגה, בקישוטה, ההתרגשות והשמחה של הילדים, הן הפרטיים והן הילדים בגן ובכיתה - שווה הכל. איני חושבת שלאיזו אמא יש יומרה להפוך לשף ניקולאי, אבל יש לה כן הרצון לשמח את העולל הפרטי שלה ועל כך תבורך. אולי כדאי באמת שתלמדי קצת משף ניקולאי, שכן הוא מסתובב כעת בין המלאכים, שם בחברה של מעלה לומדים קצת פירגון, קצת חמלה, סובלנות ואהבת האדם. מעלות שעוזרות לשרוד גם בעולמנו הנוכחי.

Can't help myself

It is maybe my second or 3 time here But I have to say 2 things: the table looks realy nice and "shove lev va nefesh" ( Sorry about the english by the way my computer went crazy). And also, the thing you said about mothers and kids party are exactly what I was thinking. it is alway the kavana and ratzon tov that count. Keep on with many happy tables like this one!

כמה טוב שבאתי הביתה..

ברוכה הבאה...

לחופשה או לתמיד? רעיה

ניצי, כל הכבוד על ההשקעה! נראה מדהים (אין לי ספק שגם הטעם לא רע בכלל...)

חן חן שלי

מאחר וכל אחד מבאי המסיבה ביקש לקחת גם קצת הביתה... אני מסיקה שהטעם לא היה רע כלל וכלל. ומאחר ואנחנו שכנים - נשמח שתבואו למסיבת יום העצמאות בשנה הבאה.

כמה טוב שבאתי הביתה..

כמה טוב שבאת הביתה. אני בטוחה שכולם מרוצים....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר