הייתי במסעדת "הרדוף" והרי הדיווח

הייתי במסעדת הרדוף, הנמצאת בקיבוץ הרדוף (די קרוב לשפרעם) והיה פשוט מעולה... חברי הקיבוץ חיים חייהם לפי מסורת צמחונית-אורגנית-רוחנית (יש לזה שם שברח מזכרוני) והמנות שהוגשו במסעדה היו כולן על טהרת הצמחונות האורגנית (אפילו לפרות, מהם עושים חלב, הם נותנים אוכל אורגני, לא מזריקים להם ויטמינים ושאר מיני...) אוקי אז ככה: לפתיחה העדפנו לדלג על מרקים (ירקות, סלרי, בצל ועוד) והזמנו לחם עם חמאת שום, עם שני מזאטים - סלט טחינה וסלט חצילים במיונז. שני הסלטים טובלו בעשבים שנקטפו בגינה ליד, והיו סבירים ונחמדים... גולת הכותרת היתה המנה העיקרית - אני הזמנתי קציצות שקדים הטחונים יחד עם תערובת ירקות ברוטב מתוק (לא הצלחתי לזהות מרכיביו). למנה זו התלוו ירקות מבושלים, אורז (בקארי?), וכרוב סגול מבושל. סלט ירקות עשיר שהיה מונח גם הוא בצלחת היה מיותר, תפס את המקום של שאר המעדנים...המנה היתה פשוט מעולה, תענוג גדול! חברי לשולחן הזמין מוסקת חצילים וירקות (צמחונית כמובן) ברוטב עגבניות ובהקרמת גבינה. המנה היתה פשוט מעולה, הכילה חצילים ושאר ירקות בנדיבות רבה, והצלחת נשארה פשוט ריקה... לקינוח הזמנו גלידת חרובים ביתית שהיתה טובה מאוד ועשתה את העבודה (למי שמבין ומכיר את תורת ה"איזונים")(אגב, לא ממש הרגשתי בדומיננטיות טעם החרובים, וטוב שכך) וכדור חרובים, שהיה כמו כדור שוקולד אך עשוי מתערובת חרובים טחונים, נחמד... תה צמחים מתערבות הצמחים שגדלים בגינה הוגש בסוף הארוחה, והיה טעים (יש סיפור על התה הזה, אם תרצו - תאמרו ואפרט בהודעה אחרת). אחרי כל זה, בליווי קנקן מיץ תפוחים וטיפ, השארנו במסעדה 205 ש"ח לזוג, בהחלט תמורה מעולה לאוכל מעולה ומומלץ, לא רק למי שצמחוני (כמוני וכמו בן זוגי).גם השירות מבעלת המקום היה נעים וזריז. אגב, אם אתה אתם זוכרים, הדיווח הקודם שלי היה על מסעדת "חוות התבלינים" בגלבוע, וללא ספק מסעדת הרדוף נמצאת ברמת האוכל המוגש בה וברמת השירות, כמה רמות מעליה... לא יודעת אם מותר במסגרת כללי הפורום למסור טלפון של המסעדה, אם מותר תשאירו הודעה ואשאיר את הטלפון של המסעדה הזאת בהודעה נוספת. בכל מקרה, מקווה שמי שילך לבקר במסעדה הזאת, יהנה לפחות כמו שאני נהנתי!!!

אשמח לקבל...

את מספר הטלפון של המסעדה. תודה.

שירה יקרה..

יופי של דיווח, כן ירבו. מותר ואף רצוי לפרסם כתובת + טלפון של המסעדה בפורום. נעמה.

מחכה בכיליון עיניים לכתובת המסעדה המדוייקת - ואם אפשר לצרף גם מס' טל'.

ידעתי שתבקשו, אז במיוחד בשבילכם לקחתי כרטיס ביקור - הנה כל הפרטים

המסעדה נמצאת בישוב (קיבוץ?) הרדוף,אחרי שפרעם. פתוח בימים: ב-ו: 9:00-16:00 שבת: 9:30 - 18:00 טלפון: 9059229-04 פקס: 9861106-04 יש להם גם כרטיס ביקור מהמם...הכל שם כ"כ טוב..יאללה תתקשרו ותלכו לאכול שם...מקווה שתהנו כמוני :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ariela105
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר