עצרו רגע ת'ניפנוף..

עצרו רגע ת'ניפנוף..

לא רוצה להפריע לכם באמצע המינגול, אבל.. אני באה הביתה! מחר בשעות הערב שלי אני עולה עם כל כבודתי (למטוס נכנסת גברת עם סלים) על מטוס כחול לבן שיקח אותי, אם ירצה השם, לארץ הקודש. יודעת שזו לא בדיוק תקופה בה כיף להיות בארץ ואם להודות על האמת עלו בי מחשבות כפירה ובכל זאת הגעגוע לא מרפה וחזק מכל פחד. בעבר היו כאן לחשושים בדבר מפגש פורום ואני אשמח מאד לפגוש בכם בכל מסגרת שתבחרו. בואו נדבר על זה, למי יש רעיונות? חג שמח, חזרו לנפנף.. נעמה.

קולולולולולולו....

מיתפקדת! מי אחרי? מי מלפני ומי משני צדדי? מי לה' אלי? איפה? מתי? ואיך? והכי חשוב - מה אוכלים?

הלו, הלו.. את שם עם הפנס!

זה שהסכים להתחתן איתך יודעת שאת משוטטת פה בחוסר מעש במקום למנגל? כי אם לא אני מיד מלשינה! את מאמינה שעוד 48 שעות? כי אני לא..

זה בכלל מגאפון....... lollllllll

הלו, הלו.. את שם עם הפנס!

זה שהסכים להתחתן איתך יודעת שאת משוטטת פה בחוסר מעש במקום למנגל? כי אם לא אני מיד מלשינה! את מאמינה שעוד 48 שעות? כי אני לא..

ובכלל...

מתחילים למנגל בעוד שעה בערך, האורחים כבר בדרך... התקשרו לברר שהתעוררתי וגם הפעלתי את המח. חזרנו ממסיבה מטורפת בחמש לפנות בוקר, אני עם הנג אובר, אבל שני כדורים טיפלו בחלק החושב. עכשיו אני מחפשת פיתרון להפעלת הרשות המבצעת, קרי שאר החלקים. מכות חשמל לא באות בחשבון, יש למישהו רעיון איך לרמות את הגוף?

עצרו רגע ת'ניפנוף..

לא רוצה להפריע לכם באמצע המינגול, אבל.. אני באה הביתה! מחר בשעות הערב שלי אני עולה עם כל כבודתי (למטוס נכנסת גברת עם סלים) על מטוס כחול לבן שיקח אותי, אם ירצה השם, לארץ הקודש. יודעת שזו לא בדיוק תקופה בה כיף להיות בארץ ואם להודות על האמת עלו בי מחשבות כפירה ובכל זאת הגעגוע לא מרפה וחזק מכל פחד. בעבר היו כאן לחשושים בדבר מפגש פורום ואני אשמח מאד לפגוש בכם בכל מסגרת שתבחרו. בואו נדבר על זה, למי יש רעיונות? חג שמח, חזרו לנפנף.. נעמה.

יא-מתנפנפת......

שכמוך.. יש לך מושג כמה התגעגעתי אלייך ? אני אהיה הראשון שאשמח, בכל פורום קבוצתי, אמיתי, בחיים שמחוץ למסך.. לפגוש אותך ! רק תצייצו, ואני אבוא. בשמחה. (מצוי כידוע בימים אלה - מכל הרשת, כמעט אך ורק כאן: http://www.blabla4u.com/sites/blabla4u/ForumsHeb.asp?ForumID=3342

יא-ניפגש..

נשבעת, לא התנפנפתי החג הזה. בהונג קונג לא מנפנפים אלא בחופי הים והיה גשם זלעפות. וביננו, אני לא מתה על ניפנופים, כנפי עוף לא עושות לי את זה וגם לא סטייקים במרקם של סולית פלדיום. אני את הסטייקים שלי אוהבת מדממים ועבים (העובי כן קובע) במסעדה או במטבח מסודר. פיקניקים בעיני לא חייבים להיות מלווים באב משפחה מיוזע שמנפנף במרץ עטור בחולצת "העם עם הגולן" או לחלופין "שלום חבר, אתה חסר, מסתבר". פיקניק זה גבינות, נקניקים מבשר פיגולים, לחם חמים, מפת פופיטה ויין.. ושיהיה משו מתוק לקינוח. נדבר כשאגיע, הולכת לארוז איזה בגד או שניים.. נעמה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר