שלום, שמי תמי, ואני לא טובה בבישולים...

לפני כמה זמן קניתי סיר לחץ (יש לי בת צמחונית, ורציתי לבשל לה כל מני קיטניות בצורה בריאה). אבל, איבדתי את ספר ההוראות. האם מישהו יודע, בערך, זמני בישול משוערים בסיר לחץ? (או יכול להפנות אותי לאתר מתאים?) אני מדברת על סיר שמכיל 7.5 ליטר, שאני מעוניינת לבשל בו קיטניות מיובשות כמו שעועית, חומוס, אפונה, עדשים, וגם אורז מלא (כל אחד מהמאכלים לחוד...) תודה!

מנסיון בחומוס (מושרה לילה במים) 40 דקות בסיר לחץ. אני מניח ששעועית באותם תנאים (השריה ללילה) הזמן יהיה דומה

לא טובה?

אורז לא מבשלים בסיר לחץ, בשביל מה? לגבי הדברים האחרים לכל אחד זמן שונה התלוי בגודל הלהבה, כך שתצתרכי להגיע לזמנים בעצמך. כדי להקל עליך את שלב הלימוד, אתן לך טיפ. כדי לפתוח את הסיר, ולא להמתין זמן ארוך בכל פעם לירידת הלחץ, שוטפים את הסיר תחת הברז (כשהוא סגור) במשר מספר שניות, והלחץ נעלם. כדי לחשב את הזמן לפעמים הבאות, אין להתחשב בזמן שלוקח ללחץ לעלות בחזרה. אבל אני ממליץ לבדוק את האפונה והעדשים אחרי כ30 דקות את השעועית אחרי- לפחות - שעה וחצי. אגב, כדאי לבשל תחילה ללא פלפל שחור, הפלפל יוצר בהתחלה קצף שסותם את השסתום . לגבי החומוס, כנ"ל אבל שימי לב! כאשר החומוס מתקרר הוא מתקשה. לכן, יש לבשל אותו כך, שכאשר בודקים אות ישר מהסיר, הוא צריך להיות רך כמו מרגרינה. אם תפסיקי את הבישול כשהחומוס סתם נראה טוב, תקבלי לאכילה חומוס קשה.

תודה רבה לכם!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר