שבת שלום !!!! ופורים שמח לכולם !!!!

"כמה טוב שבאת הביתה, בית זה אומר כבר הכל.."

שמתי מים לתה. כמה סוכר? יש עוגת שמרים בתנור וסרבי הכינה כופתאות בשר באפונה, סופריטו של נונה, אבי הביא ראש כרוב ממולא, יש לחם של סופי ומאפים של ניצי.. מה עוד צריך? שב איתנו כאן. נעמה.

אדם ברוך הבא אלינו! .........

עכשיו הישאר עימנו, עם כל מה שקיפודת סיפרה לך שיש בבית, ותרבה שימחה בלב כל חברי הפורום. קיפודת, אבא לא הכין בבית עוד כמה דברים טובים שאפשר להגיש לאדם: מזנגולה ועד לוזינה..... אה, השוק של פתח תקווה, השוק של פתח תקווה, למי יש היום זמן.....

ולי לא נותר אלא לומר בפולנית שתי מילים : "אמרתי לכם!"

כמה זמן יעבור עד התרגיל הבא??? מזל שאין יותר מפתחות לזרוק. נעמה - שימרי על שלך. את עושה עבודה נפלאה!!! (ושימרי נפשך)

חזרת בדיוק כשהפורום נירגע........ מעניין מאוד!!!

אהלן איש,

ת'עוררתי מהשלפשטונד והנה אני רואה אותך כאן, אז מה אתם אומרים שלא קורים דברים טובים בארץ? שימחת אותי. שבת שלום ופורים שמח ושקט לכולם.

שבת שלום ופורים שמח,אדם!!::))))מה קורה?

"הבית זה מקום שאם אתה חייב לשוב אליו - תמיד פתוחה הדלת לקראתך."

תיכנס, תיכנס לשורה. אנחנו עדיין באותו הרכב (כפי שאתה רואה) ואפילו התרחבנו ... הרוח אותה רוח. שבת שלום.

ולי לא נותר אלא לומר בפולנית שתי מילים : "אמרתי לכם!"

כמה זמן יעבור עד התרגיל הבא??? מזל שאין יותר מפתחות לזרוק. נעמה - שימרי על שלך. את עושה עבודה נפלאה!!! (ושימרי נפשך)

לפעמים...

אני שואל את עצמי מאין שואב מאן דהוא את הכח והרצון לנגח סתם כך, מין שעשוע? לבוא על סיפוק? אז מה, יושבים במארב וקופצים בכל פעם שאדם כותב הודעה? האם הקינוח שהקדיש לך בזמנו היה כל כך גרוע או שזאת סתם כפיות טובה? וכשמישהו מגיע ומברך הוא מוצא עצמו נעקץ? כנראה שלא אבין זאת לעולם.

אדם, נפלא שחזרת! ברוך הבא!

ושתהיה לך שבת נהדרת ופורים שמח!

ברוך השב אלינו הביתה.

there is no place like home!

אדם, נפלא שחזרת! ברוך הבא!

ושתהיה לך שבת נהדרת ופורים שמח!

בשעה טובה, טוב שבאת לבקר!

חזרת בדיוק כשהפורום נירגע........ מעניין מאוד!!!

נו, פורים הגיע והחבר'ה מתחפשים...

לכו תמצאו מסיבה אחרת....

ללא מילים... אך עם >

פורים שמח לך ולכולם

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר