דרוש לי מתכון לאוזני המן מבצק שמנת (משהו שכבר ניסיתם)

במילויים של שקדים, מרציפן ואגוזים עם ריבה (לא אוהבים אצלינו פרג( מרגלית ד.

אזני המן מבצק שמנת חמוצה

בצק: 25 גרם שמרים יבשים חצי כוס חלב פושר 4 כוסות קמח מעט מלח 2-3 ביצים חצי כוס סוכר 150 גרם חמאה מומסת גביע שמנת חמוצה מעט דבש הכנת הבצק: להמיס את השמרים ומעט סוכר בחלב ולהתסיס מספר דקות, בקערה נפרדת לערבב את הקמח והמלח ליצור גומה לתוכה לשבור את הביצים הסוכר החמאה והשמנת.להוסיף את השמרים בחלב,ולעבד לבצק רך ויציב. להניח את הבצק משומן בקערה משומנת מכוסה ולהכניס לקירור למשך לילה. למחרת לחלק את הבצק לכדורים כל כדור לרדד לעיגול קטן בעובי כחצי סמ למלא במילוי במרכזו וליצור צורת אוזן המן לאפות בתנור חם 180-190 מעלות כחצי שעה או עד לקבלת צבע זהוב.

מילויים

מילוי פקאן 150 גרם סוכר רבע כוס מים 100 גרם חמאה שתי כוסות פקאנים קלויים קצוצים חצי כוס חלב פושר מעט דבש במחבת להמיס את הסוכר במים ולהוריד מהלהבהתלהוסיף פנימה את הפקאנים, 100 גרם חמאה,והחלב להחזיר ללהבה ולחמם תוך כדי עירבוב במשך כ 10 דקות עד להסמכה, להוריד מהלהבה ולהוסיף את הדבש לצנן ולהשתמש או לאחסן בקירור עד לשימוש. 2-מילוי אוכמניות וקוקוס קונפיטורת אוכמניות משומרות שלושת רבעי כוס קוקוס מגורר חצי כוס עד כוס אגוזים קצוצים גרידת לימון לערבב את כל המרכיבים ולמלא

דרוש לי מתכון לאוזני המן מבצק שמנת (משהו שכבר ניסיתם)

במילויים של שקדים, מרציפן ואגוזים עם ריבה (לא אוהבים אצלינו פרג( מרגלית ד.

אזני המן על פי נירה שויאר עם תיקונים שלי - אותם אני מכינה בפורים.

אזני המן מצרכים: 2 וחצי כוסות קמח 2 כפות סוכר 2 חלמונים 2 כפות שמנת חמוצה 2 כפות מיץ לימון כפית תמצית וניל קורט מלח 200 גרם חמאה חתוכה לקוביות ללוש את כל החומרים עד לקבלת בצק אחיד (להכניס שתי כוסות קמח בהתחלה ולהוסיף עוד במידת הצורך, לפעמים צריך להוסיף יותר משתי כוסות) אחרי הלישה יש להכניס את הבצק למקרר לשעתיים מכוסה בנילון. מלית אגוזים: 1/2 כוס סוכר 1/2 כוס מים כוס וחצי אגוזי מלך קצוצים דקיקות (אני מערבבת עם קשיו לשם גיוון) 2 כפות מיץ לימון כף גרידת תפוז 1/4 כוס צימוקים להכניס לסיר קטן את הסוכר והמים, להמיס מעל אש קטנה עד לקבלת סירופ שקוף. להוסיף את שאר החומרים ולערבב היטב. למלא את אוזני ההמן..

תודה רבה לך קיפודת את המתכון הזה חיפשתי!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר