אני מחפשת את המתכון לעוגיות תמרים ושקדים שניתן במסגרת פא"ט

מי מכם שיכול לעזור לי ניצי התייחסה לכך אתמול בהודעתה, אני רוצה מאוד את המתכון הספציפי הזה. אמשח למי שיוכל לעזור לי .ותודה תודה

עוגיות תמרים ואגוזים פא"ט

עוגיות תמרים ואגוזים פא"ט של sophie3 כאן

אז למה נתת לי לחפש?????????????

עוגיות תמרים ואגוזים-סופי 3 sophie3 :מאת 22:02 :שעה 14/11/2001 :תאריך עוגיות תמרים ואגוזים (במסגרת פינתנו היומית פא"ט) עוגיות תמרים ואגוזים בצק שמנת: 2/3 2 כוסות קמח קורט מלח גביע שמנת חמוצה 200 גרם מרגרינה ללוש ביחד לבצק (אפשר במיקסר או במעבד) ולאחסן עטוף במקרר כמה שעות. לחלק ל-4 ולרדד מכל חלק עלה מאורך. קופסת ממרח תמרים (של תמר בית שאן למשל) 100 גרם אגוזים קצוצים למרוח במרית רבע קופסא על כל עלה ולפזר רבע אגוזים. לגלגל כל עלה לכרוכיה דקה מהצד הארוך. להניח את הכרוכיות בתבנית ולסמן חריצים בסכין חד כל 3 ס"מ בערך. לאפות בחום בינוני כחצי שעה עד שיזהיב מעט. להוציא ולחתוך את החריצים עד הסוף. אפשר לפזר אבקת סוכר אם רוצים. לקרר ולשמור בקופסא סגורה. בתיאבון ולבריאות.

כאן מקבלים שירות 5 כוכבים

אני מחפשת את המתכון לעוגיות תמרים ושקדים שניתן במסגרת פא"ט

מי מכם שיכול לעזור לי ניצי התייחסה לכך אתמול בהודעתה, אני רוצה מאוד את המתכון הספציפי הזה. אמשח למי שיוכל לעזור לי .ותודה תודה

בסיום ההתיחסות ניצי גם הוסיפה את המתכון...

ואתה כוכב עליון שלנו! כל הכבוד על רוח ההתנדבות שמלווה בידע מקצועי ומתכונים מצויינים!

עוגיות תמרים ואגוזים פא"ט

עוגיות תמרים ואגוזים פא"ט של sophie3 כאן

תגידו לי, מה כולם נטפלים דווקא לעוגיות האלה?

הנה התמונה, בכל אופן. (צריך לנקות את השיש, באמת. 'זתומרת, היה צריך בנובמבר)

אני מצטרף לדבריה, אתה עונה מהיר יעיל וענייני (כמעט כמוני...:)

בסיום ההתיחסות ניצי גם הוסיפה את המתכון...

לבקשתך...

שלחתי לך את המתכון לשוקיי עוף ברוטב דבש,סויה,וקטשופ. היחסים לא כ"כ ברורים בין המרכיבים השונים ,אז תאלתרי.אפשר גם לצרף כנפיים,אבל רק אם באמת (!) אין עליהן שערות...:)

תגידו לי, מה כולם נטפלים דווקא לעוגיות האלה?

הנה התמונה, בכל אופן. (צריך לנקות את השיש, באמת. 'זתומרת, היה צריך בנובמבר)

תגידי לי, אז בסוף סופי 3 זו את? מה זה דגם של מכונית?

קודם היה סופי 3 אח"כ סופי ללא הספרה, ובסוף רק ס. מה זה? הולך ופוחת הדור. אילו יכולתי לשים שני אייקונים הייתי מוסיפה גם חיבוק. אבל אי אפשר, אז קבלי חיבוק וירטואלי. והעוגיות בהחלט מעולות!

אכן, הולך ופוחת הדור... ו-כן, דגם של מכונית, משומשת -

אבל יד ראשונה ובמצב טוב (אומרים לי אנשים טובי לב). ואת הרי לא זקוקה לשום אייקון של חיבוק. אצלך זה בילט אין, יחד עם כל השאר. שבוע טוב, ניצת חיי המשומשים-אך-במצב-לא-רע, ס. - וזה סופי. (תרתי משמע)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר