הצילו, עשו מצווה לבת ישראל - אני מזמנת את מיטב המוחות הקולינרים ברחבי העולם

זה סיפור דיי ארוך אבל אני ממש צריכה את עזרתכם! בעלי (דניאל) ואני מגיעים לארץ לחגוג את הפסח בחיק המשפחה, יומיים אחרי הסדר דניאל חוגג 30 (!) שנה על כדור הארץ ואני אשה טובה מתכננת מסיבה (ריקודים). אממה - דניאל לומד ואני מנסה אבל עדיין מובטלת ככה שהתקציב זעום, אבל מסיבה בארץ הקודש אי אפשר לעשות בלי אוכל. יש לכם רעיונות ל"חטיפי פסח" קלים וחביבים - אולי כאלה שאפשר להכין לפני ולהקפיא, אולי כאלה שהולכים על קסמים, כל רעיון יתקבל בברכה! המון תודה!!! ליזה

יש לי רעיון בשבילך והמלצה לכולם

לא ברור מה את רוצה לעשות ובאיזה תקציב , אבל תכנסי לאתר של תומיקה ואולי במקום לעבוד בעצמך תנסי אותם אני יכול להגיד לך שהם מעולים ואם את רוצה יום הולדת שלא תשכחו - תנסי.

תודה על הרעיון אבל לא שמעתי עליהם ואני לא אוהבת חתול בשק.. אני כבר מעדיפה לעשות לבד

חבל

ההפסד כולו שלך , בכל מקרה יום הולדת שמח. דרך אגב באתר עצמו יש המלצות וגם צ'אט .

הצילו, עשו מצווה לבת ישראל - אני מזמנת את מיטב המוחות הקולינרים ברחבי העולם

זה סיפור דיי ארוך אבל אני ממש צריכה את עזרתכם! בעלי (דניאל) ואני מגיעים לארץ לחגוג את הפסח בחיק המשפחה, יומיים אחרי הסדר דניאל חוגג 30 (!) שנה על כדור הארץ ואני אשה טובה מתכננת מסיבה (ריקודים). אממה - דניאל לומד ואני מנסה אבל עדיין מובטלת ככה שהתקציב זעום, אבל מסיבה בארץ הקודש אי אפשר לעשות בלי אוכל. יש לכם רעיונות ל"חטיפי פסח" קלים וחביבים - אולי כאלה שאפשר להכין לפני ולהקפיא, אולי כאלה שהולכים על קסמים, כל רעיון יתקבל בברכה! המון תודה!!! ליזה

כמה רעיונות...

*לחמניות פסח אבל בגודל קטנטן עם תוספת גבינות קשות פיקנטיות בפנים (עושים פרחים קטנים עם שקית זילוף). *פלטות ירקות, גבינות, נקניקים,חמוצים... (אפשר לעשות "קיפודים" עם קוביות גבינות וירקות משופדים על קיסם ונעוצים בחציל או אשכולית. *אני לא טובה בחוקי כשרות, אבל אם מותר קטניות אז חטיפים המבוססים על חומוס "ארעבס" (חומוסים שלמים מבושלים עם מלח ופלפל שחור - להיט) או חטיפים עם פולים שלמים. *מאזטים קלים להכנה ואכילה - עלי גפן (אפשר לקנות קופסא שימורים גדולה, הם די טובים) שילובים של גלילי חצילים או פלפלים עם גבינות עיזים. * פיצוחים מכל מיני סוגים. לא עולי לי עוד רעיונות, אבל אם יהיו אני אוסיף מזל טוב ומסיבה כשרה ומוצלחת כרמית

הכי מומלץ לנסות להכנס דרך גוגל למתכוני פסח ולנסות לדלות מס' דברים אבל להלן כמה הצעות:

פחזניות מקמח מצה עם מילוי ביצים,כבד,סלט עוף אבוקדו או פטריות,גבינה מתובלת. קובה מקמח מצה במילוי בשר עם צנוברים, מגשי גבינות\או דגים מעושנים,או נקניקים (יש אפשרות לחתוך את כל המוזכר לעי"ל לקוביות) עם לחמניות כשרות, גלילות של מצות רטובות ממולאות בפירה תפו"א עם בצל מטוגן ומטגנים בשמן עמוק, קציצות פראסה קטנטנות שהן נהדרות גם חמות ומדהימות כשהן קרות/פושרות, כל הפשטידות מארצות הבלקן:כרישה,תרד,כרובית שכולן נקראות גם פריטדה הן עשויות במקור עם מצות ואפשר להכין בתבניות מרובעות ולחתוך למרובעים קטנים. פשטידת תפו"א מרוקאית עם ירקות כגון גזר,אפונה וכיו"ב שהיא נהדרת קרה. אני יכולה להוסיף אין-סוף רעיונות ובכלל נראה לי שאת יכולה כמעט כל דבר חמץ להמיר בכשר, אשמח להוסיף גם מתכונים אם תרצי. בכל מקרה שיהיה במזל טוב ובהצלחה

כמה רעיונות...

*לחמניות פסח אבל בגודל קטנטן עם תוספת גבינות קשות פיקנטיות בפנים (עושים פרחים קטנים עם שקית זילוף). *פלטות ירקות, גבינות, נקניקים,חמוצים... (אפשר לעשות "קיפודים" עם קוביות גבינות וירקות משופדים על קיסם ונעוצים בחציל או אשכולית. *אני לא טובה בחוקי כשרות, אבל אם מותר קטניות אז חטיפים המבוססים על חומוס "ארעבס" (חומוסים שלמים מבושלים עם מלח ופלפל שחור - להיט) או חטיפים עם פולים שלמים. *מאזטים קלים להכנה ואכילה - עלי גפן (אפשר לקנות קופסא שימורים גדולה, הם די טובים) שילובים של גלילי חצילים או פלפלים עם גבינות עיזים. * פיצוחים מכל מיני סוגים. לא עולי לי עוד רעיונות, אבל אם יהיו אני אוסיף מזל טוב ומסיבה כשרה ומוצלחת כרמית

תודה! אז איך עושים לחמניות ופחזניות?

וזה לא שאני כזאת כשרה אבל לא נעים לי לשים סנביצ'ים באמצע פסח...

חבל

ההפסד כולו שלך , בכל מקרה יום הולדת שמח. דרך אגב באתר עצמו יש המלצות וגם צ'אט .

מסיבה בפסח

שלום ליאור, לדעתי, כשומר כשרות, אין שום בעיה במסיבת פסח כשרה, כל החטיפים הרגילים למסיבות ריקודים, רובם ניתן לרכוש כשרים לפסח, פשוט כשתגיע - אחרי סיבוב סופר קצר תיראי על המדפים. מיטבלים - אין בעיה, לא במיונזים / קטשופים למינהם ולא בגבינותיים למיניהם. גם נקניקים / בשרים אין בעיה, שניצלונים (אצבעות) מטוגנים, במקום פירורי לחם שמים קמח מצה. הרבה מתאבני ירקות: עגבניות שרי בעשבי טיבול, שומר בלימון / תחמיץ וכו' בקיצור, תפריט כמעט רגיל. אם יהיו בעיות נקודתיות, תשאלי ונשתדל לעזור. בתאבון ובהצלחה

תודה! אז איך עושים לחמניות ופחזניות?

וזה לא שאני כזאת כשרה אבל לא נעים לי לשים סנביצ'ים באמצע פסח...

פחזניות

בצק האקלרים(פחזניות) נקרא בצק רבוך או בצק חליטה.......... מצרכים קילו קמח מצה טחון טחינה דקה ליטר מים כפית מלח קורטוב סוכר 300 גרם חמאה או מרגרינה 8 ביצים יש להרתיח את המים עם החמאה הסוכר והמלח,מיד לאחר רתיחה מוסיפים לתכולת הסיר במכה אחת את כל כמות הקמח,טורפים מערבבים היטב על גבי הלהבה עד שהמאסה הופכת לגוש אחד. מסירים מהאש,מצננים,ומוסיפים בטריפה את הביצים אחת לאחר השניה(יש לטרוף כל ביצה היטב בתערובת עד שתיבלע לחלוטין לפני הוספת הביצה השניה). לחמם את התנור ל 220 מעלות ומזלפים מהבצק בעזרת שק זילוף את הפחזניות לתבנית על גבי נייר אפיה. לאפות בתנור חם 30-45 דקות עד להזהבת האקלרים.אין לפתוח את התנור במשך 25 דקות ראשונות של האפיה בשום אופן!!!!!!!!1 מוציאים מהתנור ויוצרים פתח קטן בצד הפחזנית לשיחרור האדים מתוך חלל האקלר ומצננים על גבי רשת. בהצלחה

תוספת..

*למתכון הבסיסי שאדם הציע (והוא מצויין) כדאי להוסיף גבינות קשות מרוסקות (רצוי חריפות). *כמובן שלא דיברתי על סנביצ'ים, שאלת הכשרות היא בהקשר לקטניות. *באגף העוגות יש מבחר די גדול של עוגות לפסח. * כל פשטידה שאין לה בסיס בצק תהיה נהדרת (אפשר לחתוך מראש ולסדר במאנג'טים). * ומכיוון שזאת מסיבת ריקודים, הרבה אלכוהול (דרך טובה לחסוך עלויות היא להכין פונטש - יש מתכונים טובים במיני פורום). שבת שלום כרמית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר