סלט מוקפץ?

סלט מוקפץ?

בוקר טוב לכולם מחפשת מתכון לסלט ירקות מוקפץ ולא הכונה לירקות סיני אלא עם גבינות או משהו כזה אשמח לקבל עזרה .תודה.הכונה לסלט חם.

יש לך בפורום המתכונים סלט נפלא שנקרא סלט קאסיס ת מוזמנת להציץ במתכון ((-:

תודה אדם ראיתי אבל אני מחפשת משהו הרבה יותר פשוט

נכון נראה מדהים וטעים אבל המצרכים לא זמינים הייתי רוצה משהו הרבה יותר פשוט וקל להכנה .תודה.

"כולם רוצים שירים פשוטים.."

אולי פשוט יותר יהיה להגיד לנו מה יש לך במקרר.

והרי החדשות מהמקרר הצנוע שלי.

השתכנעתי להיות יותר ספציפית אולי זה יעזור אז ככה יש לי ירקות כמו חסה עגבניות מלפפונים פלפלים וכדומה גם כרוב וקישואים.יש לי גבינות כמו פטה וקצ'קבל וגם גבינה בולגרית אגוזיםוכו לא יודעת מה עוד צריך.?

יש לך בפורום המתכונים סלט נפלא שנקרא סלט קאסיס ת מוזמנת להציץ במתכון ((-:

סלט רועים

מרכיבים גזר ננסי תפוא חתוך קוביות לבבות ארטישוק חתוכים לרבעים שעועית צהובה חתוכה גבינה צהובה מעושנת קוביות או כדורים פטריות שמפניון פרוסות צנובר גרעיני חמניות בזיליקום קצוץ טראגון קצוץ שום כתוש יין אדום יבש פלפל שחור גרוס מלח או אבקת מרק בטעם עוף פרוסות ביצה קשה חסה קצוצה עגבניות ומלפפון קצוצים חצי לימון הכנה לחמם שמן זית במחבת להוסיף את השום הכתוש או פרוס לטגן קלות להוסיף את הצנוברים וגרעיני החמנית ולקלות קלות להוסיף את הפטריות ולהקפיץתלאחר מכן להוסיף את יתר המרכיבים מלבד הגבינה החסה העגבניות מלפפון והביצים>ולהקפיץ. לאחר הקפצה של מספר דקות להוסיף את היין האדום על גבי הלהבה תכולת המחבת תשולהב מעט זהירות(להבה תעלה מהמחבת לדקה או שתיים). לאחר השילהוב להוסיף את קוביות הגבינה למספר שניות לסנן מעודפי נוזלים . על גבי צלחת הגשה לפזר מצע של חסה קצוצה והירקות הטריים ועל מצע זה לצקת את תכולת המחבת. לעטר בפרוסות ביצים קשות וקרוטונים אם ברצונך לעטר בחצי לימון מעוצב ולהגיש מיד בתיאבון

ניתן להשתמש בגבינת פטה במקום המעושנת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר