מישהו יודע איפה ניתן לקנות אביזרים לקישוט אוכל? (לא אלו שנמכרים בסופר)

לובלינסקי רחוב המלך גורג תל אביב,גרובשטיין רחוב החלוצים תל אביב,מיסטרל רחוב התחיה יפו,

ארגל רחוב קרמניצקי תל אביב,ריבלין רחוב סימטא אלמונית תל אביב

והמלצות

ממליצה ללכת על שקית זילוף מבד עם פיות מתכת, ולא הפלסטי הילדותי שמוכרים בכל קרן רחוב. זה כביס ונוח לעבודה. מחזיק שנים.

אכן כך הוא וודאי שלא הפסבדו -מזרקים המצועצעים וחסרי התועלת שנמכרים בתחפושת כלים לעיטור וכדומה

לובלינסקי רחוב המלך גורג תל אביב,גרובשטיין רחוב החלוצים תל אביב,מיסטרל רחוב התחיה יפו,

ארגל רחוב קרמניצקי תל אביב,ריבלין רחוב סימטא אלמונית תל אביב

תודה על המידע ועל התגובה המהירה !!!!!

והמלצות

ממליצה ללכת על שקית זילוף מבד עם פיות מתכת, ולא הפלסטי הילדותי שמוכרים בכל קרן רחוב. זה כביס ונוח לעבודה. מחזיק שנים.

העגלגלת הוציאה לי את המילים מהפה..

לי היו שתיים כאלה שבדרך להונג קונג אבדו יחד עם ארגז שלם של כל מיני מכשירי אינקויזיציה לעוגות. אחת מהן קניתי אצל חייק, מוכר עירקי מרחוב החלוצים, מתחרה של גרובשטיין שלפעמים יש בינהם הבדלים משמעותיים במחיר. מי שישלח לי שקית כזו עם מזלפים יזכה בכספו חזרה ובעוד מיני חסדים שהשתיקה יפה להם. נעמה.

לפני שאני רצה בגשם להשיג את כולם בתור לדואר...

אני חושבת שגם פה מגיע לנו קצת פירוט..

את רוצה פירוט? את?

אין לך בושה? אחרי שאני מבצעת בך את זממי בכל בוקר?!

אה...זה......

טוב אז אין לי שום סיבה לרוץ... את זה כבר יש לי... ובשפע..

LOL תשלמי על זה ביוקר..

לוקחת אותי כמובן מעליו הא?! אם את לא אורזת את ישבנך היפה תוך יום ונוסעת לגורבשטיין לקנות לי את מבוקשי אין יותר עינוגים וירטואליים. !

גרובשטיין.. גרובשטיין.. תמותי!

מאליו.. מאחליו.. תמותי עוד יותר!

בלי ח'.. הכי תמותי שבעולם!

LOL תשלמי על זה ביוקר..

לוקחת אותי כמובן מעליו הא?! אם את לא אורזת את ישבנך היפה תוך יום ונוסעת לגורבשטיין לקנות לי את מבוקשי אין יותר עינוגים וירטואליים. !

טוב טוב.. תכף כולם ירצו גם... בלי עונשים. אני מבטיחה שברגע שאני בתל אביב אני קונה שניים

אחד לי ואחד לך. ויש שם באיזור התחנה המרכזית גם חנויות של... טוב לא חשוב. אני אקנה לך גם מזה.

יש לך כרטיס חבר בארוס? וברד פוינט? אה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר