ארקפה

ארקפה

עם כל הכבוד לקפנטו,אף אחד לא מתחרה עם הקפה של ארקפה.אמנם המחירים שלהם גבוהים במעט יותר מהרגיל אך הטעם אמיתי השרות מקצועי והאווירה-קפיצה קטנה לחו"ל. (ואם אחרי זה אני לא אקבל קפה חינם אז שיילכו....) יניב

קפה ג'ו

לדעתי ולדעת רבים הקפה הטוב בארץ הוא קפה ג'ו

הכריכים, הכריכים.... זה הבעיה האמיתית. ראה כמה הודעות למטה.

מה לעשות ענין של טעם-אנו נהננו במיוחד מקופי ביין הסמוך לגן העיר!

ובמיוחד מתחושת החופש,ופינת העיון שבו,שלא נדבר שנמצא עבור חברה שלנו קפה נטול נפלא והוקפץ למענה חלב סויה!!!!!!!!!!!!!

ארקפה

עם כל הכבוד לקפנטו,אף אחד לא מתחרה עם הקפה של ארקפה.אמנם המחירים שלהם גבוהים במעט יותר מהרגיל אך הטעם אמיתי השרות מקצועי והאווירה-קפיצה קטנה לחו"ל. (ואם אחרי זה אני לא אקבל קפה חינם אז שיילכו....) יניב

אין כמו ארקפה - מסכימה - גרג גם לא רע

כחיפאית אני מסכימה איתך שאין כמו הקפה של ארקפה. אם כי קפה גרג לא רע בכלל. בהרקפה יש גם patissArt - והלחמים שלהם ממש כמו בצרפת.

מה לעשות ענין של טעם-אנו נהננו במיוחד מקופי ביין הסמוך לגן העיר!

ובמיוחד מתחושת החופש,ופינת העיון שבו,שלא נדבר שנמצא עבור חברה שלנו קפה נטול נפלא והוקפץ למענה חלב סויה!!!!!!!!!!!!!

סוף סוף

נחמד לדעת שיש כאן אנשים מאזור ת"א.הרגשתי כבר פרובנציאלי לאללה.. יניב

יניב אל דאגה, אושרו הויזות של אנשי הצפון לעיר הגדולה...

ואם כבר מדברים על קפה "קפה נח" פינת חשמונאים אחד העם, הוא הדבר האמיתי קטן מקסים מעוצב בנוחות, עם המון ספרים וחוברות, מוקפד ומושקע בכל פרט מהפרחים הכלים האוכל וכמובן הקפה ובלי המחירים המטורפים של הרשתות...

קפה נח

את יודעת במקרה אם הוא פתוח בשישי שבת? יניב נ.ב תתלבשו טוב,צפוי אצלכם גשם בשבת.

משום מה הוא לא מופיע בעכבר העיר ...

כן כן העכבר מגיע גם לצפון... כדאי לעבור ל - 144 ושום גשם לא יעצור את קטיף הפומלות שאני מתכננת למחר, תהיה שקט :( שבת שלום כרמית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר