לכל באי הפורום שלנו

החל מהיום התמניתי (כנראה) לנהל את הפורום שלנו! ראשית דברי תודה לכל התומכים בי ותודה כפולה ומכופלה לכל אנשי הפורום על שבזכותם יש לנו את הפורום הנפלא הזה. הרשו לי בהמשך להודות מעל לכל להילית שעבדה והתאמצה ובנתה איתנו את הפורום הזה עד לצורתו הנוכחית למרות קשיים לא מעטים שעברה בדרך ני רוצה ליחד לה תודות מיוחדות כי בנתה יש מאיין בעזרת כולכם ועיקר הקושי היה על כתפיה. איני רוצה להכביר מילים יש לנו פורום נפלא ופעיל וחברים בו אנשים יקרים כל אחד בפני עצמו פנינה מיוחדת והבה נמשיך לקיים ולקדם את הפורום. כי הפורום זה אתם אתם זה הפורום ואני מאחל לכולנו גלישה ופעילות עניפה בפורום שיעשירו את חיינו ואת יגיעותינו בתחום שאותו אנו כל כך אוהבים תחום הגסטרונומיה על כל ענפיה. בהצלחה ותודה לכולכם אדם

מזתומרת כנראה? פרט תאר נמק הסבר וצייר (יש!יש!)

מזל טוב יקירי. תודה על הקומפלימנטים.

אדם, מזל טוב ושיהיה בהצלחה!

אדם בהצלחה !

עכשיו כשאתה מנהל תוכל להעלות את הקישורים שנתתי למטה. נראה לי שהם מתאימים לפורום.

שיהיה בהצלחה, אדם

אדם בהצלחה !

עכשיו כשאתה מנהל תוכל להעלות את הקישורים שנתתי למטה. נראה לי שהם מתאימים לפורום.

ברוך בואך וחן חן על הצטרפותך לפורומינו סקאדי ותודה על האיחולים

אני מסכים איתך שהקישורים שנתת הם לאתרים מעולים אבל היות והם שייכים לאתרים מתחרים לא כל מקובל להעלותם לדף הקישורים המוביל זה לא מונע ממך להמשיך לתת לנו קישורים דומים והרבה ידע בנושא הפורום אני בטוח שזה מעניין וטוב לכולם

מזתומרת כנראה? פרט תאר נמק הסבר וצייר (יש!יש!)

תודתי לכל המברכים ובהצלחה לכולנו

לכל באי הפורום שלנו

החל מהיום התמניתי (כנראה) לנהל את הפורום שלנו! ראשית דברי תודה לכל התומכים בי ותודה כפולה ומכופלה לכל אנשי הפורום על שבזכותם יש לנו את הפורום הנפלא הזה. הרשו לי בהמשך להודות מעל לכל להילית שעבדה והתאמצה ובנתה איתנו את הפורום הזה עד לצורתו הנוכחית למרות קשיים לא מעטים שעברה בדרך ני רוצה ליחד לה תודות מיוחדות כי בנתה יש מאיין בעזרת כולכם ועיקר הקושי היה על כתפיה. איני רוצה להכביר מילים יש לנו פורום נפלא ופעיל וחברים בו אנשים יקרים כל אחד בפני עצמו פנינה מיוחדת והבה נמשיך לקיים ולקדם את הפורום. כי הפורום זה אתם אתם זה הפורום ואני מאחל לכולנו גלישה ופעילות עניפה בפורום שיעשירו את חיינו ואת יגיעותינו בתחום שאותו אנו כל כך אוהבים תחום הגסטרונומיה על כל ענפיה. בהצלחה ותודה לכולכם אדם

אדמיקו.. הצלחה בכל! אנחנו בפזורות מאמינים בך.

לאדם

ברכות והרבה הצלחה לרגל ההתמנות שלך כמנהל פורום "אוכל" , אני יודע שזה תפור עליך ! תמשיך להמתיק לכולם את הפורום במטעמים משובחים . בהצלחה וישר כוח !!! Dudi

ל***אדם - לרגל הכינוי באדום: זר פרחים אדמדם...

קטפתי במיוחד בשבילך בגינה ממש עם קרן שמש אחרונה. התרגלנו מכבר שאתה פה תמיד ועכשיו זה רשמי ואתה בתפקיד! וכמו שנאמר בפתגם אחד נבון: ה"אדם" הנכון - במקום הנכון! בהצלחה לך ושנהנה גם בעתיד סופי-שם-בדוי-בעדך-כמו-תמיד

תודה סופי כמה יפה ומחמם לב

לכל באי הפורום שלנו

אדם קבל זר ברכות :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: zipa20
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר