לצערי לא נתנו לי להפרד כמו שצריך...

כמיטב המסורת של וואלה... הודעתי להם שאני רוצה לפרוש, הם לא טרחו לענות לי שהוחלפתי אלא לקחו לי את שרביט הניצוח - כלומר, יכולת המחיקה. אני אכנס לבקר. להתראות הילית

וואלה! שקם את עצמך... ותחשבו על זה...

אצי טרנזיט גלוריה מונדי - מלטינית: כך עוברת תהילת עולם החברה האלה לא יודעים גבולות. שלום לך הילית ותודה על הכל. אני מקווה שמי שיחליף אותך (מי? מי?) יזכה ליחס יותר טוב.

אני מקווה שהם יבחרו במישהו טוב.

אני הצעתי להם לבחור מישהו מתוך הפורום. אני חושבת שזה מונע זעזועים. בטח הם יעשו הכל הפוך.

כמיטב המסורת של וואלה... הודעתי להם שאני רוצה לפרוש, הם לא טרחו לענות לי שהוחלפתי אלא לקחו לי את שרביט הניצוח - כלומר, יכולת המחיקה. אני אכנס לבקר. להתראות הילית

להילית - לא מפתיע אותי בכלל...

חזרי ותקראי את הביקורת שהיתה לי בעבר. דבר לא השתנה. עכשיו את אולי יכולה להבין את הטענות שהיו לי אז ואת ההרגשה הכללית של מי שכתבו בפורום ושל המנהלים שלו בעבר. והכוונה כמובן לא רק לפורום זה. חבל שהם לא לומדים מהטעויות שלהם ולא מתקנים את הדרוש תיקון. יש להם ה-ר-ב-ה מאוד עבודה... אל תקחי את זה באופן אישי את לא היחידה שקיבלה כזה יחס.

אני מקווה שהם יבחרו במישהו טוב.

אני הצעתי להם לבחור מישהו מתוך הפורום. אני חושבת שזה מונע זעזועים. בטח הם יעשו הכל הפוך.

שלום הילית,

כמובן שאני מצטרף לתחושת התסכול,למרות שלא ממש הכרנו,ביקוריך בפורום היו קצרים, בד"כ עיניינים,לא התערבת ביד גסה ,(וזה מאד מפתה כשיש לך ביד את הכח ),ניסית לתת לדברים לזרום,וכיון שהפורום באמת התנהל נחמד,באפן טבעי,לא צריך יותר. אני חושב שאבטא דעת רבים אם אציע את אדם*** כמחליפך,היש דרך להציף את ה"בוסים" בדאר,כדי להביע את רצוננו,(כמובן שאדם צריך להסכים קודם)? מקווה שזה לא יחשב כחתרנות אלימה מצידך אם תכווני אותנו,אני גם מקווה שההצעות שלי לאלימות קלה,בדרך לשיפור,לא הביאו עליך את הפיטורין... שיהיה לך נעים וטעים בממלכות הלחמים שאת מושלת בהם,אותן איש לא יקח ממך.

יפה אמרת גורגולון - מצרפת תמיכתי להצעתך.

קלעת בול גורגולון

הצעתי להם את אדם. אני מקווה שהם יקבלו את המלצתי. המייל של מנהל הפורומים הוא refuah@walla.co.il.אם אתה מאמין שלכתוב לו יעזור... אז כדאי לכתוב. אני עדיין לא הבנתי מה עובד עליהם ומה לא.

הילית יקרה

היות ואינך נפרדת איני מקבל את פרידתך והיי עימנו מנהלת או לא זה לא ממש מה שחשוב מכל מקום אני מאוד הערכתי את השתדלותך ופעילותך וגם כשידעת לתת לפורום לזרום על מיי מנוחות עזרת ולא במעט לבנות את הפורום הזה מיסודו לאחר מפול פורום יואל ועל כך תודה לך ויש לנו יופי של פורום ויופי של אנשים שחברים בו ועל כך תודה לך

תודה מתוק שלי

טוב, לא שלי, אבל מתוק. זה בטוח.

הילית יקרה..

תודה על זמנך, מרצך ועצותיך המועילות. עצובה היא הדרך בה וואלה בוחרים לנהל את הפורומים שלהם, האם זה שוב מעוללות ניר רפואה? לא יפלא בעיני. מקווה שהדרך בה בחרת תהה מלאה בקמחים משובחים, חמאות צהבהבות, ריחות קינמון והל. נעמה. (שוב שולפת את מטפחת התחרה בה השתמשתי הרבה מדי בעת האחרונה ומנופפת לשלום)

הילית יקרה, מה קרה והאם זה נורא

הילית - אמרת שתישארי איתנו, אז מה איכפת בעצם אם השם שלך כתוב בכחול או באדום? ואולי אפילו יהיה לך יותר נחמד עכשיו, ללא המחוייבות של "מנהלת"? מכל מקום - תודה גדולה על כל מה שעד כה ומראש על מה שמפה והלאה. ולכולנו - האמת, תגידו, בשביל מה צריך כל כך מנהל/ת? העיקר שנמצאים פה אנשים שמתאים להם וגם טעים להם ביחד. ואם כל אחד מאיתנו יתאמן בללחוץ על הכפתור (הוירטואלי) IGNORE - אז אין גם שום צורך בלמחוק הודעות (שזה הפריווילגיה היחידה שיש רק למנהל) ותחשבו על זה.

סופי!כל הכבוד! יש לך ראש מאד מאד בריא!

עכשיו רק נראה אותך מארגנת לנו מנוע חיפוש ואני שלך לעולמים (ל 50 שנה כבר בטוח, אחרי הקרוסונים...)

איך כתב בזמנו אלדד? "לא כך תיארתי לעצמי..."

היי שלום אחות שלי - מקווה באמת שישימו את אדם בראש הפורום - אין לי ספק שהוא יכול לעשות רק טוב לפורום הזה.

הילית יקרה..

תודה על זמנך, מרצך ועצותיך המועילות. עצובה היא הדרך בה וואלה בוחרים לנהל את הפורומים שלהם, האם זה שוב מעוללות ניר רפואה? לא יפלא בעיני. מקווה שהדרך בה בחרת תהה מלאה בקמחים משובחים, חמאות צהבהבות, ריחות קינמון והל. נעמה. (שוב שולפת את מטפחת התחרה בה השתמשתי הרבה מדי בעת האחרונה ומנופפת לשלום)

תודה על איחולייך.

מי יתן ויתקיימו. אני כאן. מדי פעם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר