הילית - בהזדמנות כשתקפצי לכאן....

היה פה איזה רב שיח בנושא חבושים בסוף השבוע שהכניב מספר לא מבוטל של מתכונים. בביצוע חיפוש לפי "חבושים" אני מקבלת הודעה שלא נמצאו הודעות.. למה? למה??

לוואלה הפתרונים...

אני מנסה כל הזמן לקבל תשובה על שאלה זו בדיוק... ללא כל הצלחה...

מנהלת יקרה,"מנסה לקבל תשובה"? מה עם איזו הפיכת שולחן?כיפוף יד לאחור?טלטולון עדין?

וברצינות,הרמה הטכנית של הפורטל תקועה הרחק מאחור,אפשר להתקנא במנועי החיפוש של ynet ,בגישה להודעות ב"תפוז" או במאגר של "נענע",אולי אם נעבור קולקטיבית למתחרים זה יזיז משהו,אולי לא את קרטל walla המדושן,אבל אותנו יזיז קדימה.

אני מבינה שאתה מהשב"כ...

אני עדיין לא אימצתי את שיטות החקירה שלכם... בכל מקרה, קשה לי להאמין שאתה רוצה לעזוב גורגולון יקר. וואלה ישתפרו עם הזמן. אל תשכח שהם די חדשים בעניין. כך לפחות אני מקווה. אם הם לא ישתפרו...אז מגיע להם שיעזבו אותם.

זו בדיוק הבעיה... שלא מאמינים שנעזוב...

אין פה שום איום, אבל אני חושבת שמגיע לנו מה שלאחרים ייש מזמן. בעיקר, כפליטי יוא"ל - שם "פונקנו" בחידושי הטכנולוגיה מן המילניום הקודם. לא רק הדואר לא עובד - אנשי וואלה שאננים. מקוה שתעבירי זאת להנהלה... החברה - אחלה. הנ.צ. אעפס בינוני....

ונניח שחשקה נפשנו לעזוב, לאן נעזוב ? והאם נעזוב מכאן באופן מאורגן ? או בטיפטופים ? והכי חשוב: לאן ?

זו בדיוק הבעיה... שלא מאמינים שנעזוב...

אין פה שום איום, אבל אני חושבת שמגיע לנו מה שלאחרים ייש מזמן. בעיקר, כפליטי יוא"ל - שם "פונקנו" בחידושי הטכנולוגיה מן המילניום הקודם. לא רק הדואר לא עובד - אנשי וואלה שאננים. מקוה שתעבירי זאת להנהלה... החברה - אחלה. הנ.צ. אעפס בינוני....

אני אעביר הלאה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר