מכשיר דמויי סיפולוקס לקצפת - מי יכול לגאול אותי מבורותי בנושא

שלום לכם נתקלתי במכשיר הנל באתר אמריקאי ולפני שאני מתלהב ומזמין אותו יש לי מס' שאלות: 1. לא הבנתי האם הגז מקציף את השמנת או שיש להכניס למיכל קצפת מוכנה? 2. היכן ניתן להשיג מיכליי גז בארץ והאם הם סטנדרטיים? 3. האם מוכרים את המכשיר בארץ עדיף בצפון. המון תודה מראש אלדד

סיפולוקס לקצפת

זהו מכשיר נהדר שעושה קצפת שהיא לטעמי יותר טעימה מקצפת שמקציפים במיקסר. מכניסים למכשיר שמנת מתוקה (עדיף לא עמידה) ואבקת סוכר וחומרי טעם (כמו קפה, פרלין אגוזים וכו') רק שיהיה בלי גושים. ואז שמים בלון גז קטן ומשחררים את הגז פנימה. כאשר מערבבים הגז מתערבב עם השמנת והיא נעשית קשה ואוורירית. ככל שמנערים יותר כך מקבלים קצפת אוורירית יותר. וכמובן שאפשר להזליף את הקצפת ישר לפה או לעשות מלחמת אוכל (לי יש שניים כאלו...). אפשר לקנות את זה כמעט בכל חנות כלי בית אבל המכיר שערוריתי. במקומות כמו גרובשטיין ומיסטר קייק זה קצת יותר זול. בלוני הגז הם בד"כ סטנדרטיים אבל ליתר ביטחון אני אבדוק איזה יש לי... רגע... טוב על הבלונים שלי לא כתוב כלום אבל הם נראים בדיוק כמו בלונים של סיפולוקס. מה שיש בפנים זה עשרה סינטימטר בשלישית של החומר N2O כאשר השתיים צריך להיות קטן יותר ולמטה. בהצלחה, אילת

בוקר טוב ונפלא לכל הפורום ולעניין ה"סיפולוקס" לקצפת

את המכשיר תוכל למצוא בחנותו של ריבלין ברח סמטה אלמונית בתל אביב וגם בארגל או בלובלין או ביפו בחנות לצרכי מסעדנות למינהם ליד בלומפילד על הכביש המהיר (שם החנות זרח מפרחוני ((-: ) גם את הבלונים שהינם חד פעמיים ולאחר שימוש מושלכים לאשפה והמכשיר הוא נפלא

מכשיר דמויי סיפולוקס לקצפת - מי יכול לגאול אותי מבורותי בנושא

שלום לכם נתקלתי במכשיר הנל באתר אמריקאי ולפני שאני מתלהב ומזמין אותו יש לי מס' שאלות: 1. לא הבנתי האם הגז מקציף את השמנת או שיש להכניס למיכל קצפת מוכנה? 2. היכן ניתן להשיג מיכליי גז בארץ והאם הם סטנדרטיים? 3. האם מוכרים את המכשיר בארץ עדיף בצפון. המון תודה מראש אלדד

המון תודה עזרתם לי מאוד

אני רוצה לרכוש מחו״ל מכשיר להכנת קצפת מאחר והמחיר יותר זול (לא חברה מוכרת) 

אני רוצה לדעת האם הבלוני גז שמוכרים בארץ של חברות ידועות כמו kayser ואחרים מתאימים לכל המכשירים

משהו יכול לעזור?

שאלה נוספת האם אפשר להכניס את החלקים של המכשיר להכנת קצפת למדיח?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר