אני פורש מהפורום הזה.

מכיוון שלמדתי כבר את הלקח שלי, אני לא משתמש בשמות, ואפילו לא ברמזים. אבל את מה שאני מרגיש - לפחות את זה מותר לי להגיד: קבלתי היום בבוקר למייל שלי מכתב. המכתב היה ממישהו מהפורום שהיה יקר לי. חיכיתי המון זמן לשמוע ממנו, ולבסוף כשכבר נמצא הזמן זה היה רק על מנת להעיף לי סטירת לחי מצלצלת. זה היה אדם שהיה לי אליו הערכה מאוד גדולה. היה - בלשון עבר. אם יש משהו שאני לא אוהב - זאת כפיות טובה. זה כשאתה מגיש לאדם שאתה אוהב יד ומה שהוא עושה זה לנשוך אותה. יצא לי החשק מהמקום, יצא לי הרוח מהמפרשים, והחשק לחשוב על משהו טוב. לא משנה מה. וסליחה מכל השאר. זה אמנם עניין אישי, אבל את החשק זה גמר לי. כנראה שהגיע זמני להתפנות לדברים אחרים בחיים. להתראות אייל להב

חבל שכך החלטת שוסטקוביץ אני חושב שההפסד הוא שלנו של כולם אני מקווה שתחזור בך

ותתעשת אני בטוח שמי שפגע בך לא התכוון לכך או שזה נעשה בטעות ואיני רוצה להיכנס לעניינים אישיים מכל מקום היה לנו עונג להנות מנוחכותך והשתתפותך הפעילה וןהמפרה גם אם היו לי הסתייגות זו או אחרת מכמה פירושים או אוירה שהייתה בחלק מהודעותיך אשמח אם תחזור בך אדם

חבל..

אמנם אינני מרבה לכתוב...אבל אני בהחלט קוראת בשקיקה מדי כמה ימים..כל מה שנכתב כאן. אני אוספת לעצמי את ההודעות כמו ממתקים....ואז.זוללת הכל בפעם אחת. ההודעות שלך סיפקו לי מקור לא אכזב של הנאה,ואין לי ספק שללא הן.. יהיה כאן משעמם יותר.הסיפורים שלך.שילבו את 2 התחומים שהכי אהובים עלי בעולם.....ושאין לי ספק שהתאבון לאחד,מעיד על תיאבון גם לשני.חבל!!! יש סיכוי שתשנה את דעתך????

חבל שכך החלטת שוסטקוביץ אני חושב שההפסד הוא שלנו של כולם אני מקווה שתחזור בך

ותתעשת אני בטוח שמי שפגע בך לא התכוון לכך או שזה נעשה בטעות ואיני רוצה להיכנס לעניינים אישיים מכל מקום היה לנו עונג להנות מנוחכותך והשתתפותך הפעילה וןהמפרה גם אם היו לי הסתייגות זו או אחרת מכמה פירושים או אוירה שהייתה בחלק מהודעותיך אשמח אם תחזור בך אדם

האחד יחטא ועל כל העדה תקצוף???? (שם, שם, בערך...)

אייל. קטן עליך. מהל נו ולסכסוך האישי הזה? נוצרה פה חברותא ברמה כזו או אחרת. הרגלת אותנו לטוב, וכמאמר הבדיחה ההיא - מה עם הביצה????? דפדף על הארוע הנקודתי הזה והמשך איתנו הלאה. בבקשה.

שוסטה,סרבי לקחה לי ת'מילים מהיד

ואת אלה שהצלחתי לשמור,תמצא אצלך בתא הפרטי. עד שהתרגלתי לכתוב שוסטה עכשיו תמציא לנו שם חדש? יוחזר שוסטה לאלתר!

אני פורש מהפורום הזה.

מכיוון שלמדתי כבר את הלקח שלי, אני לא משתמש בשמות, ואפילו לא ברמזים. אבל את מה שאני מרגיש - לפחות את זה מותר לי להגיד: קבלתי היום בבוקר למייל שלי מכתב. המכתב היה ממישהו מהפורום שהיה יקר לי. חיכיתי המון זמן לשמוע ממנו, ולבסוף כשכבר נמצא הזמן זה היה רק על מנת להעיף לי סטירת לחי מצלצלת. זה היה אדם שהיה לי אליו הערכה מאוד גדולה. היה - בלשון עבר. אם יש משהו שאני לא אוהב - זאת כפיות טובה. זה כשאתה מגיש לאדם שאתה אוהב יד ומה שהוא עושה זה לנשוך אותה. יצא לי החשק מהמקום, יצא לי הרוח מהמפרשים, והחשק לחשוב על משהו טוב. לא משנה מה. וסליחה מכל השאר. זה אמנם עניין אישי, אבל את החשק זה גמר לי. כנראה שהגיע זמני להתפנות לדברים אחרים בחיים. להתראות אייל להב

"לעולם אל תיתן לשמש לשקוע בעודך כועס"

למרות שאין עלבון כמו עלבונו של מי שאהבתו הושבה ריקם - נסה אולי לא להגיב מהבטן (למרות שזה פורום אוכל...) ולא לשלוף מהמותן. תישן על זה, תספור עד עשר, תאפה משהו, תקרצף את המטבח - וניפגש פה מחר לדבר על זה או על הדברים הרגילים... כי איפה תפגוש את האמפטיה והסימפטיה והקהל האוהד שיש לך פה? (ואף כי הפורום הזה הוא התגלמות האסקפיזם, אם כי במובן הטוב של המילה, אולי תעבור לשניה לפורום אקטואליה ותחזור עם פרופורציות אחרות). בהבנה, סופי-שם-בדוי

חבל..

אמנם אינני מרבה לכתוב...אבל אני בהחלט קוראת בשקיקה מדי כמה ימים..כל מה שנכתב כאן. אני אוספת לעצמי את ההודעות כמו ממתקים....ואז.זוללת הכל בפעם אחת. ההודעות שלך סיפקו לי מקור לא אכזב של הנאה,ואין לי ספק שללא הן.. יהיה כאן משעמם יותר.הסיפורים שלך.שילבו את 2 התחומים שהכי אהובים עלי בעולם.....ושאין לי ספק שהתאבון לאחד,מעיד על תיאבון גם לשני.חבל!!! יש סיכוי שתשנה את דעתך????

אחרי הודעה יפה כמו של מוקה וניל הייתי שוקלת שנית את הודעת הפרישה.

אני מבטיחה לעקוב אחריך בענין, מוקה יקרה. ובאשר לשוסטה.. הוא יודע מה אני חושבת. תחינותי לחזרתו משוגרות מהונג קונג הרחוקה.

אני פורש מהפורום הזה.

שלחתי לך את תגובתי לתא דואר שלך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר