אולי אני לא מבינה את ההומור, אבל נראה שהתבלבלת בשם הפורום, יש המון פורומים אחרים שיתאימו למיצג שלך

1. את לא מבינה את ההומור (כנראה) 2. לא התבלבלתי בפורום, כי אם כן, אז גם "השף העצבני" לא צריך להיות פה

משום שגם הסיפורים/מתכונים של השף העצבני הם תערובת חוצפנית ונועזת של סקס ואוכל בצורה מגרה ומתגרה. אז מה לעשות ? להפסיק לפרסם פה את הפינה של השף העצבני ? יש לך בעיה עם התערובת הנ"ל ? לי לא !

אני שמחה שאתה רוצה להפיח כאן רוח חיים

אבל תתן למבוגרים שבנינו סיכוי לשרוד את התקפת הלב שלהם... בפעם הבאה - נא להתרכז באוכל? בבקשה?

תגובה מאוד מעניינת:

בוא נראה: לראות את זה יכול לגרום לך להתקף לב - ומה יהיה כשתגיעי לעשות את זה ? איך את עדיין בנינו בעולם החיים עדיין ? או שאולי את גם מאלה שלא רואים את זה לא אוהבים את זה ובטח ובטח.. לא עושים את זה.. חוץ מיזה כל אחד והמדרבויות שלו... יש כאלה שמרגישים מאוד חופשי ובנוח להתפשט פיזית - בפומבי.. ויש אחרים שמרגישים מאוד בנוח להתפשט רגשית מילולית בפומבי... כל אחד וה.... .......... שלו... וכפי שכבר אמרתי פה אני חוזר ואומר: גם זה סוג של אוכל גם זה סוג של תזונה ולא במקרה מזון וסקס הלכו מאז ומתמיד יופי בייחד. המדור של השף העצבני הוא הוכחה לכך. אני בעד סו יאן. ושכול מצקצקי הלשון יקפצו !

סויאן-- זה לא לענין! שאר התגובה נשלחה אליך לתיבה.

ואם כבר מדברים על דברים שהם לעניין או לא לעניין בפורום אוכל: פרחים הם כן לעניין בפורום אוכל ?

לא שיש לי משהו נגד הפרחים הנפלאים של אדם - להפך - את מאוד אוהב אותם הם יפיפיים, הם מקסימים, הם דבר כל כך טהור מתוק ויפה להתחיל איתו את היום. אני בעד שישלח לנו לכאן פרחים עד קץ כל הימים. אבל תסכימי איתי שאין שום קשר בין פרחים לאוכל. אנחנו מקבלים את זה משום שזה יפה, טהור, מקסים, ועושה לנו טוב בעיניים. עד כאן אתם מסכימים איתי ? יופי. כעת: את אותם הדברים בדיוק אני יכול להגיד גם על מין ! זה יפה, זה טהור, זה מקסים, ואני רוצה לשמוע אדם אחד שיגיד לי שזה עושה לו רע בעיניים ! שיבוא משהו ויגיד לי שסקס זה דבר מכוער, טמא, ועושה לו איכסה כשהוא רואה את זה ! ולכן אני חוזר ושואל: למה תמונות יפות של פרחים - כן, ושל אהבה בין אנשים לא ?

!Hear Hear

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר