ארוחה של 6 מנות - הצעת הגשה למטרת עוררות הפורום מתרדמתו.....

בימים אלה כשפורום ואכל מנומנם-מדוכדך משהו לרגל המאורעות הכואבים הנני להגיש לכם בשמי ובשם השף, ארוחה בת 6 מנות שנבחרו בקפידה ויוגשו לכם, החל מהצעת ההגשה ועד לתוספות כל אחד כקובץ עיון בנפרד. להלן סדר הארוחה: 1. הצעת הגשה 2. מנה ראשונה 3. תוספת למנה הראשונה 4. מנה עיקרית 5. מנה אחרונה 6. תוספות 7. קינוחים ניתן כמבון להוריד את המנות/קבצים ולהציגם לשמחת כל בני הבית על "הדסקטופ" של המחשב. בתיאבון !!!!!!

הצעת הגשה:

קובץ מצורף

מנה ראשונה:

קובץ מצורף

תוספת למנה הראשונה

(קובץ מצורף)

מנה עיקרית:

(קובץ מצורף)

מנה אחרונה

(קובץ מצורף)

תוספות:

(קובץ מצורף)

קינוחים:

(קובץ מצורף)

בימים אלה כשפורום ואכל מנומנם-מדוכדך משהו לרגל המאורעות הכואבים הנני להגיש לכם בשמי ובשם השף, ארוחה בת 6 מנות שנבחרו בקפידה ויוגשו לכם, החל מהצעת ההגשה ועד לתוספות כל אחד כקובץ עיון בנפרד. להלן סדר הארוחה: 1. הצעת הגשה 2. מנה ראשונה 3. תוספת למנה הראשונה 4. מנה עיקרית 5. מנה אחרונה 6. תוספות 7. קינוחים ניתן כמבון להוריד את המנות/קבצים ולהציגם לשמחת כל בני הבית על "הדסקטופ" של המחשב. בתיאבון !!!!!!

אולי אני לא מבינה את ההומור, אבל נראה שהתבלבלת בשם הפורום, יש המון פורומים אחרים שיתאימו למיצג שלך

סויאן-- זה לא לענין! שאר התגובה נשלחה אליך לתיבה.

קינוחים:

(קובץ מצורף)

אני שמחה שאתה רוצה להפיח כאן רוח חיים

אבל תתן למבוגרים שבנינו סיכוי לשרוד את התקפת הלב שלהם... בפעם הבאה - נא להתרכז באוכל? בבקשה?

ערב טוב הילית

וזו את לא אתה

סויאן-- זה לא לענין! שאר התגובה נשלחה אליך לתיבה.

הדבר היחיד שלדעתי הוא לא לעניין הוא אנשים שמתכסים לפתע בצדקנות מוסרית כשהם רואים

משהו קצת אירוטי ונועז מול העיניים.... gurgulon אני לא יודע מי את/ה אבל את/ה מצטייר לי כצדקן מוסרי מיובש. לטעמי יש הרבה סוגים של מזון ושל אוכל. יש מזון לאינטלקט ולרוח יש מזון לקיבה ויש מזון לאמצעי הרבייה... חוץ מיזה שההודעות של סו יאן - אם את/ה שואל/ת אותי נועדו לאנשים עם קורטוב בריא של חוש הומור פרוע.. אתה כנראה לא שייך למועדון של אנשים עם התכונה הנדירה הזאת... וחבל...

אולי אני לא מבינה את ההומור, אבל נראה שהתבלבלת בשם הפורום, יש המון פורומים אחרים שיתאימו למיצג שלך

1. את לא מבינה את ההומור (כנראה) 2. לא התבלבלתי בפורום, כי אם כן, אז גם "השף העצבני" לא צריך להיות פה

משום שגם הסיפורים/מתכונים של השף העצבני הם תערובת חוצפנית ונועזת של סקס ואוכל בצורה מגרה ומתגרה. אז מה לעשות ? להפסיק לפרסם פה את הפינה של השף העצבני ? יש לך בעיה עם התערובת הנ"ל ? לי לא !
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר