ועוד שאלה - איפה מוכרים פטה טונה?

מוס טונה

אינני מכירה מעדניות כשרות בתל-אביב ואינני יודעת איפה קונים פטה טונה, אבל אני מכינה מוס טונה פשוט נהדר! זה אומנם הרבה הכנה אבל יש קיצור דרך, וגם אנשים שמוכנים לגעת בטונה רק במצב הסושי שלה אכלו מהמוס הזה בהנאה מרובה. זוהי גרסה של מתכון של מנה שטרום. חומרים לתבנית מלבנית קטנה ========================== 400 גרם טונה משומרת בשמן זית (אני עושה לבד, מתכון בהמשך, אבל אפשר גם לקנות טונה איכותית בשמן זית בלבד) 5 חלמונים מיץ מחצי לימון 300 גרם חמאה קרה בקוביות הכנה ==== 1. טוחנים את הטונה (המסוננת מהשמן) במעבד מזון. 2. מוסיפים 2 מהחלמונים ואת מיץ הלימון וטוחנים למחית חלקה. 3. מוסיפים בהדרגה תוך כדי עיבוד את החמאה עד שהיא כולה נבלעת. 4. מוסיפים את שאר החלמונים ומעבדים. 5. מניחים בתבנית טרין עטופה בניילון נצמד ומקררים 12 שעות. 6. לפני ההגשה הופכים על קרש וחותכים לפרוסות עבות. 7. בהגשה מטפטים שמן זית ומפזרים מעט עירית קצוצה או בצל ירוק. טונה משומרת בשמן זית ==================== 1 נתח טונה של 1 ק"ג 1 גזר 3 שיני שום 1 ראש סלרי 2 מקלות סלרי צרור פטרוזיליה 40 גרם מלח גס (כן כן) הרבה שמן זית איכותי הכנה ==== חותכים את הטונה לחתיכות ושמים בסיר עם כל החומרים. מכסים במים. מביאים לרתיחה ומבשלים שעה וחצי. מקררים בתוך הסיר. מוציאים את הטונה, מוציאים את כל העצמות ומייבשים עם מגבת נייר. חותכים לפיסות בגודל ביס תוך כדי שמוציאים את כל העצמות. שמים בצנצנת (מומלץ לעקר) ומכסים בשמן זית. שומרים במקרר. זה מוכן לאכילה אחרי 3 ימים וזה נורא טעים. נסו לשים את זה בסלט במקום טונה מקופסא (שהיא די מגעילה). בארוחה האחרונה עשיתי מהמוס הנהדר הזה עיגולים קטנים שאותם כיסיתי בשכבה של רצועות אבוקודו. טפטתי שמן זית וחומץ בלסמי והגשתי בתור מתאבן. היה ממש מוצלח. אילת

לצערי בגלל נושא הכשרות אני לא יכולה לבשל לארוחה הזאת! אבל בהזדמנות אחרת אי מבטיחה לנסות את המתכון

את יכולה להחליף חמאה במרגרינה בטעם חמאה,זה עדיין טעים מאד.

חשבתי שמדובר בארוחה חלבית - דגים זה פרווה!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר