לכל חברי הפורום ובייחוד לאורן ב.

אני קצת עסוקה בימים אלו ולכן לא כותבת הרבה כבעבר. השתדלתי בכל זאת לכתוב ובעיקר לאלו שאף אחד עוד לא ענה להם. אז איתכם הסליחה, ואחזור לכתוב במרץ במהרה (למרות שאתם מסתדרים מצויין בלעדי, וזה ממש כיף שאם לא ביקרתי באתר 24 שעות אז יש לפחות דף שלם של הודעות שעוד לא קראתי - מתחיל להתקרב לימים הטובים ההם...) בכל מקרה, לאורן ב. והגלידות שלו, אני אכתוב לך בקרוב מתכון כללי לגלידה ביתית, סבלנות. ואחפש גם מתכון לגלידת ריבת חלב אבל אני חייבת להזהיר אותך שריבת חלב זה דבר מתוק מדי ולכן גלידת ריבת חלב בהכרח תהיה מתוקה מדי. אילת

יקירתי, כפי שאמרתי בהודעה הראשונה שלי בפורום הזה- יש לי סבלנות. אני יודע שזה יהיה שווה את ההמתנה...

יש דרך לעשות גלידה מספיק טעימה בבית - גם למי שאין בבית מכונת גלידה ?

מעדיף לעקוף את העידן המודרני בכלמחיר....

פעם היו עושים גלידה ככה

היו לוקחים דלי גדול ושמים בו המון המון המון המון קרח. אח"כ היו שמים בקערת מתכת תערובת טעימה של גלידה (מתכון יפורסם בימים הקרובים). את קערת המתכת היו מקבעים בתוך הדלי הגדול, ובעזרת מקצף ידני היו מקציפים את ההתערובת במשך שעה - שעתיים עד שהיא קופאת. כמובן שהיה צריך לדאוג כל הזמן לסובב את הקערה בתוך דלי הקרח כדי שהקור ממי הקרח יעבור לקערה. אתה מוזמן לעשות ככה גלידה... או לחילופין להצטרף למישהוא(היא) שיש לו(לה) מכונת גלידה... אילת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר