שמירה על טריות קפה טחון

מה הדרך הנאותה לשמור על טעמו של קפה טחון לאורך זמן בתנאי האקלים התלאביבי - במקרר/במקפיא/בארון?

במקפיא, במקפיא!!!

אני שומר את הקפה בצנצנת וואקום מיוחדת ומאחסן אותה בארון חשוך.

כמובן שאני גם טוחן את הקפה בעצמי ובכמויות קטנות כל פעם. כל זה נועד למנוע חמצון. אני לא מאמין באחסון במקרר, ברגע שאתה פותח את הצנצנת הכל מתמלא לחות (אני חושב שזה נקרא קונדנסציה? לא משנה...). אגב, אם זה נראה לך קצת מוגזם, מה דעתך על הרעיון המשוגע הבא: --------------------------------------------------------------------------------- How's this for a wild idea which I now intend to try. There are products available to create partial vacuums in wine bottles through the use of a one-way valve stopper and suction pump (eg Vacu- Vin). What I'll do is THOROUGHLY clean out and dry a used wine bottle, fill it with fresh roasted beans, and use the Vacu-Vin to create the vacuum. After this, I will carefully cover the top of the stopper with a baloon. I will insert the small straw that comes with the inert gas can also used in wine storage into the balloon and fill it. Then, when I squeeze the sides of the stopper to release the valve, the vacuum should suck in the inert gas only and reclose. What do y'all think? --------------------------------------------------------------------------- הקטע המטורף הזה לקוח מ-alt.coffee, על החתום בחור בשם tikkun... אגב, למי שלא נכנס ל-Usenet (קבוצות הדיון שקדמו לאינטרנט) דרך תוכנה מתאימה, יש אפשרות לעשות את זה דרך הדפדפן. כנסו ל-www.deja.com ההודעה המצוטטת נלקחה מכאן. אורן

אין לך דרך לעצור את בריחת הארומה המתרחשת לאחר קלית הפולים

בכל זאת, איש לא מצפה שתקלה יום יום את הקפה של מחר... לכן קח בחשבון: קפה לא טחון מאט את התהליך מגע עם האויר, חמצן, מאיץ את התהליך. גם הברים שמוכרים קפה מאיצים בך להשתמש בקפה תוך שבוע! קנה בכמויות קטנות, שמור בקופסה אטומה, רצוי זו שניתן ליצר בה וקום (כמו בבקבוקי היין). אם תרצה שאל כאן ותקבל את התורה האמיתית - קלייה ביתית של פולי קפה. הנה גם קצה חוט לעולם מופלא זה.

אני שומר את הקפה בצנצנת וואקום מיוחדת ומאחסן אותה בארון חשוך.

כמובן שאני גם טוחן את הקפה בעצמי ובכמויות קטנות כל פעם. כל זה נועד למנוע חמצון. אני לא מאמין באחסון במקרר, ברגע שאתה פותח את הצנצנת הכל מתמלא לחות (אני חושב שזה נקרא קונדנסציה? לא משנה...). אגב, אם זה נראה לך קצת מוגזם, מה דעתך על הרעיון המשוגע הבא: --------------------------------------------------------------------------------- How's this for a wild idea which I now intend to try. There are products available to create partial vacuums in wine bottles through the use of a one-way valve stopper and suction pump (eg Vacu- Vin). What I'll do is THOROUGHLY clean out and dry a used wine bottle, fill it with fresh roasted beans, and use the Vacu-Vin to create the vacuum. After this, I will carefully cover the top of the stopper with a baloon. I will insert the small straw that comes with the inert gas can also used in wine storage into the balloon and fill it. Then, when I squeeze the sides of the stopper to release the valve, the vacuum should suck in the inert gas only and reclose. What do y'all think? --------------------------------------------------------------------------- הקטע המטורף הזה לקוח מ-alt.coffee, על החתום בחור בשם tikkun... אגב, למי שלא נכנס ל-Usenet (קבוצות הדיון שקדמו לאינטרנט) דרך תוכנה מתאימה, יש אפשרות לעשות את זה דרך הדפדפן. כנסו ל-www.deja.com ההודעה המצוטטת נלקחה מכאן. אורן

אורן, יש לי חדשות בשבילך - יש מיכלי וקום של אותה חברה וגם פומפה מתאימה

אני לא בטוח שהבנת אותי, הרי כתבתי:

ש-"אני שומר את הקפה בצנצנת וואקום מיוחדת"... החברה שמייצרת את הצנצנת היא בדיוק זאת שעושה את הקיט הנפוץ של שסתום ומשאבה לבקבוקי יין. במיכסה של הצנצנת שלי יושב *בדיוק* אותו שסתום וגם המשאבה זהה לגמרי. ובנושא אחר, איילת, תמיר ארצי, anyone? ראיתם את השאלה שלי למטה בנושא מתכוני-הגלידה? אשמח מאוד לקבל תגובה... אורן

אם ככה אתה משתייך למסדר מכבדי הקפה

שמירה על טריות קפה טחון

מה הדרך הנאותה לשמור על טעמו של קפה טחון לאורך זמן בתנאי האקלים התלאביבי - במקרר/במקפיא/בארון?

בגליון "דרך האוכל" בשאלות למומחים שאלו את אותה שאלה, אפרים רג'ואן

מקפה רגואן נתן תשובה ארוכה ומפורטת, שתמציתה היא, שקפה שחור טוב לשימוש שבועיים מיום פתיחת האריזה (אריזת ואקום), בכל אופן יש לשמור בקופסא אטומה רצוי בואקום, ובפריזר. כאשר שומרים בפריזר נפגעת הארומה, אולם הטעם נשאר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר