זהו, קיבלתי את מכונת-הגלידה. עכשיו אני צריך מתכון.

אני יודע מה אני *לא* מחפש: לא ווניל, לא שוקולד ולא פירות (בשלב הזה, כמובן). יש לכם רעיונות? איזשהם שילובים מעניינים? חשבתי על ריבת-חלב וקפה או על בננה ואגוזי פקאן... מה אתם אומרים? כטירון בתחום, כדאי לי להתחיל מדברים פשוטים יותר? תודה, אורן

בהחלט, תתחיל מדברים פשוטים, הם גם הכי טעימים. לדוגמא:

היחס העיקרי הממולץ לדעתי הוא 1 מיכל שמנת מתוקה, על 1- 1.5 כוסות חלב. לפעמים מוסיפים קצת חלמונים כי זה שומן, ושומן כידוע לא ממש קופא, ולכן עוזר לרכות הגלידה. מעבר לזה פשוט מוסיפים טעמים וחשוב מאוד לזכור שהטעמים מאוד מתכהים כשהגלידה קפואה, אז צריך להגיע לתערובת די חזקה ומתוקה. עם הזמן תלמד מהנסיון איזה טעם צריך להיות לתערובת לפני ההקפאה. למשל: 1. גלידת קפה מעולה- תבשל על אש קטנה כוס חלב +100 גר' סוכר + 6 כפיות קפה נמס חזק, 1 כפית קקאו, עד שהכל נמס, ותקרר. טרוף מעט חלמון ביצה אחת, עם מעט תמצית וניל, ותוסיף לזה מיכל שמנת, ואת תערובת הקפה. זהו. להכניס למכונה. 2. גלידת "בטרסקוטצ'" 100 גר' סוכר חום+ 30 גרם חמאה, להמיס במחבת, להוסיף רבע כוס מים, ולבשל 5 דקות, עד לקבלת קרמל. לקרר. להקציף מעט 2 חלמונים, להוסיף מיכל שמנת, 3/4 כוס חלב, ואת הקרמל. לערבב היטב ולהכניס למכונה. זאת גלידה פשוטה מאוד, אבל מדהים כמה שהיא טעימה... הולכת טוב על פירות... 3. פרי: בערך 300 גרם מחית כל פרי (תות, מנגו...) סוכר, מעט לימון, מיכל שמנת, וכוס חלב, וזהו, למכונה.... בהצלחה... וחוץ מזה, אני מאמין שיחד עם המכונה קיבלת ספר מתכונים, נסה להשתמש בו...ובהרבה דמיון... בהצלחה.

תודה רבה על המתכונים והעצות! אני מבטיח להוסיף רשמים בהמשך...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר