ריבת שזיפים ונענע

ריבת שזיפים ונענע

נפלאות האוניברסיטה העברית, להירשם שם לוקח פשוט שעות! אז בינתיים קבלו מתכון לריבת שזיפים ונענע. זו בדיוק העונה, והנענע פשוט מוסיפה המון לריבה הסטנדרטית. חומרים ====== 1 ק"ג שזיפים (הכי טוב שגיב כחולים) 850 גרם סוכר 1/2 כוס מים מיץ מ-1/2 לימון הרבה עלי נענע משובחת שטופים וקצוצים (לא לדאוג הם לא ישתלטו) צנצנות אטומות הכנה: ==== 1. חוצים ומגלענים את השזיפים. 2. מכניסים לסיר עם המים ומבשלים עד שהם מתרככבים לגמרי. מוסיפים נענע ולימון ומבשלים עוד 5 דקות. 3. מעבירים לאשר הכי קטנים ומסיפים את הסוכר. מבשלים על סף רתיחה עד שהסוכר נמס לחלוטין. 4. שמים צלוחית במקפיא. מגבירים את האש ומבשלים תוך כדי שזה מבעבע 15 דקות. מדי פעם בוחשים. מוציאים את הצלוחית מהמקפיא ושמים קצת מהריבה עליה. מחכים דקה ובודקים עם נוצר קרום על פני הריבה. אם כן הריבה מוכנה. אם לא מבשלים עוד 5 דקות ומנסים שוב. 5. מסירים את הקצף מעל פני הריבה וממתינים 10 דקות. מעבירים לצנצנות מעוקרות והופכים אותן ליצירת ואקום. אחרי פתיחת הריבה יש לשמור במקרר. עיקור צנצנות: ============ מחממים תנור ל-160 מעלות. שוטפים את הצנצנות ומניחים על נייר מגבת על תבנית. שמים בתנור החם ל-10 דקות. על המכסים שופכים מים רותחים ואז שמים על מגבת נקייה לייבוש (עם החלק הפנימי כלפי מטה). להגיש עם הלחמניות חלב מקודם למי שאתם באמת אוהבים לארוחת בוקר. אילת

אילת, אני לא עומדת בקצב..

אני מדפיסה לי כמובן. איך הריבה הזאת עובדת בתוך עוגות? אני בדרך כלל מוסיפה לעוגת שמרים עם שוקולד גם ריבת שזיפים...

נראה לי שלא ירגישו את הנענע בתוך העוגה. אפשר להכין את הריבה בלי נענע, ואפשר גם עם לואיזה במקום הנענע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר