עזרה בהכנת ארוחה רומנטית

אני מקווה שאתם יכולים לעזור לי: לחבר שלי יש יום הולדת ביום שבת ואני רוצה להכין לו ארוחה רומנטית. אני לא בשלן גדול ואני מחפש מתכונים קלים ומיוחדים. האם אתם יכולים לעזור לי? תודה,דרור

ארוחה רומנטית

חשבת על פסטה? זה תמיד נחמד. אפשר להגיש עם רוטב עגבניות או להכין לזניה או אולי פיצה (?)..(רצוי גם סלט יפה וגדול) בכל מקרה הנה מתכון לרוטב עגבניות מעולה שהולך עם כל האופציות הנ"ל: חותכים בצל דק דק, מטגנים במעט שמןתוך כדי ערבוב, לאחר שהבצל משחים (אבל לא משחיר!), מוסיפים רסק עגבניות ומים. ממשיכים לערבב ומחכים שירתח (אפשר "לשחק" עם הכמויות לפי מידת הסמיכות בה אתה מעוניין). כשרותח מתבלים במלח, פלפל שחור, אורגנו ושמים גם קצת סוכר (אחרת הרוטב נהיה חמוץ). אשפר להוסיף גם קצת שום קצוץ (אני אוהבת בלי). מערבבים עוד קצת, מורידים מהאש ומפזרים על הפסטה (רצוי לגרד מעל הכל גבינה ולהכניס לתנור/מיקרו עד שהיא מבעבעת). בתיאבון! (אם אתה רוצה עוד מתכונים - תגיד איזה...)

בבישול אין חוכמות (וגם כמה מתכונים)

כדי להכין משהו שיהיה גם מיוחד וגם קל להכנה צריך לשלם הרבה כסף. הנה כמה הצעות במינימום הכנה (אך יקרות) טרטר סלמון - 2 מנות =================== 300 גרם פילה סלמון (בחנויות דגים - ולברר שזה מספיק טרי בשביל לאכול נא) 4 כפות סויה 4 כפות מיץ לימון כמה גבעולי עירית קצוצים אופציה 1 - מלפפון אחד קטן חתוך לקוביות, ומעט ווסאבי (במעדניות אובחנויות המזרח הרחוק) אופציה - 2 ביצי שליו טריות (להזמין במעדניות או בחנויות המזרח הרחוק) הכנה ==== חותכים את הסלמון לקוביות קטנות. מערבבים את חומרי הרוטב ומערבבים עם הסלמון. משרים לפחות 15 דקות ולא יותר מיום. עורמים על צלחת ומגישים. אופציה 1 - מוסיפים את קוביות המלפפון לקוביות הסלמון ואת הווסאבי לרוטב. וממשיכים כמו קודם. אופציה 2 - אחרי שעושים ערימה על הצלחת עושים בה שקע קטן. שוברים בזהירות את ביצת השליו אל תוך כף היד. נותנים לחלבון ליפול בין האצבעות ומשאירים על היד רק את החלמון. שמים את החלמון על הערימה ומגישים. מביצי השליו שנותרו מגישים למחרת ארוחת בוקר רומנטית: חומרים: 3 ביצי שליו לכל סועד 3 פרוסות בגט (עיגולים כאלו) לכל סועד חמאה מחבת טפלון הכנה: ממיסים חמאה במחבת. שוברים את הביצים לתוך המחבת וזורים מעט מלח ופלפל. שמים על פרוסות הבאגט ומגישים. אם אתה רוצה עוד מתכונים אז תבקש, ואנא ציין מגבלות כשרות ומחיר אילת

ארוחה רומנטית

חשבת על פסטה? זה תמיד נחמד. אפשר להגיש עם רוטב עגבניות או להכין לזניה או אולי פיצה (?)..(רצוי גם סלט יפה וגדול) בכל מקרה הנה מתכון לרוטב עגבניות מעולה שהולך עם כל האופציות הנ"ל: חותכים בצל דק דק, מטגנים במעט שמןתוך כדי ערבוב, לאחר שהבצל משחים (אבל לא משחיר!), מוסיפים רסק עגבניות ומים. ממשיכים לערבב ומחכים שירתח (אפשר "לשחק" עם הכמויות לפי מידת הסמיכות בה אתה מעוניין). כשרותח מתבלים במלח, פלפל שחור, אורגנו ושמים גם קצת סוכר (אחרת הרוטב נהיה חמוץ). אשפר להוסיף גם קצת שום קצוץ (אני אוהבת בלי). מערבבים עוד קצת, מורידים מהאש ומפזרים על הפסטה (רצוי לגרד מעל הכל גבינה ולהכניס לתנור/מיקרו עד שהיא מבעבעת). בתיאבון! (אם אתה רוצה עוד מתכונים - תגיד איזה...)

כמה מתכונים מרשימים ולא יותר מדי מסובכים!!!

אני אישית שומרת כשרות אז אני אתן כמה מתכונים ותרכיב מזה איזו ארוחה שאתה רוצה. אז תכנס לקובץ הנלווה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר