מחפשת מנה עיקרית לארוחה מושקעת

אני מחפשת רעיון למנה עיקרית לארוחה שיש בה בערך 6 מנות. זה ארוחה מאוד מושקעת אז אז המתכון צריך להיות בהתאם. גם אם זה מתכון שדורש דברים מסובכים שבד"כ אין במטבח רגיל זה בסדר. בארוחה יש כבר מספיק פירות ים (המתאבן זה קוקי סאן ז'ק ואחת המנות הראשונות זה פרח קישוא ממולא במוס מדג ים עם ריזוטו פירות ים שחור) אז זה צריך להיות בשרי, אבל לא כבד מדי. תודה, אילת

כבד אווז ברוטב בטטות, אננס, חלב קוקוס ועוד

זהו מתכון מדהים שבישלתי לא מזמן בארוחה מדהימה - חשוב להקפיד לצלות את הכבד מיד לפני ההגשה (כבד אווז קר זה ממש לא סימפתי..) המתכון דורש השקעה אבל שווה...ממש שווה ! החומרים (4-5 מנות): 1.5 ק"ג כבד אווז חתוכים ל- 8-10 חתיכות בעובי של 2 ס"מ (כל מנה 2 חתיכות) מרינדה: כוס יין אדום 3 שיני שום קצוצות 1 כפית שמן זית 1/4 כוס פלפל עגול קצוץ גס (Allspice) 4 כפיות קינמון טחון 1 כפית מלח גס 1 כפית מחית תמרים טבעית 1/2 כפית אגוז מוסקט טחון תוספת ורוטב: 4 כוסות בטטות חתוכות לקוביות בגודל 2 ס"מ 3 כוסות אננס חתוך לקוביות בגודל 2 ס"מ 6 כפיות שמן זית 2 כוסות חלב קוקוס 2 כפיות מיץ לימון 1 כפית מלח גס 1/2 כפית פלפל שחור קצוץ גס ההכנה: מערבבים את כל חומרי המרינדה בקערה גדולה ומניחים את כבדי האווז בפנים למשך שעתיים לפחות. מחממים את התנור מראש ל- 180 מעלות מערבבים את הבטטות עם האננס ושמן הזית ומניחים בתבנית משומנת. אופים בתנור שחומם מראש במשך 30 דקות, עד שהבטטות מתחילות להתרכך. מוציאים רבע מהתערובת מהתבנית לקערה וממשיכים לאפות את התערובת שנותרה במשך 20-30 דקות נוספות, עד שהבטטות רכות. את רבע התערובת שהוצאה, מניחים במחבת עמוקה, יחד עם חלב הקוקוס, מיץ הלימון, המלח והפלפל. מבשלים על אש בינונית, עד לאידוי מחצית מהנוזלים, מעבירים למעבד מזון ומעבדים למחית חלקה - זהו הרוטב. שומרים על הרוטב ועל התוספת חמים בתנור בחום נמוך. ממש לפני זמן הגשת המנה, מוציאים את כבדי האווז מהמרינדה ישר למליה, וצולים אותן על הגריל או במחבת. יש לצלות ממש מעט זמן, רק לסגירת כל נתח מכל הצדדים (החתיכות דקות יחסית..) לפני ההגשה, שופכים בכל צלחת מצקת קטנה מהרוטב, מסדרים כמות קטנה של תערובת הבטטות והאננס (אפשר לסדר בקוקוט ולהפוך), ושתי חתיכות כבד אווז צלויות, אחת מעט מעל השניה. יוצא ממש ממש מדהים - שווה לנסות ! בהצלחה.

תודה, זה לא טוב לי לארוחה הזו אבל בטוח אכין את זה בארוחה אחרת

אני פשוט מחפשת משהו בשרי לגמרה, לא כבד אווז. אבל המתכון נשמע מדהים. האורחים שלי (זה אורחים פחות או יותר קבועים) מאוד אוהבים בטטות אז אני בטוחה שהם יהנו. בכל מקרה לגבי סידור הצלחת - מאוד עוזר לרכוש טבעות אפייה (זה לא יקר, כמה שקלים לטבעת) ואז אפשר לסדר בטבעת כל דבר (וגם את קוביות הבטטות והאננס). וגם לאפות מאפים אישיים בתוך זה וזה יוצא ממש ממש יפה. אילת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר