הילית האתר של ארקדיה נראה מצויין, בייחוד התמונות, אפשר לבוא איתך?

יש לי בבית מתכון של שרימפס בהדרים מהדרה (פורסם בגליון הגאלה של על השולחן) אז כשאגיע הבייתה אפרסם אותו. לא אכלתי שם אף פעם, אבל לפי המתכונים השונים שלהם שהכנתי, ולפי איך שהמטבח נראה בשעות השיא (יש לו חלון לסמטה ברחוב אגריפס) אז נראה לי שזו מסעדה מעולה. אילת

אני חייב לאמר לך אילת שלמרות תהליך ההקשה הלא רציני שלך (מתמונות וממתכונים)

את צודקת. ארקדיה מסעדה מעניינת מאד העושה מטעמים מחומרים מצויים. אם מחברים זאת לחיוניות של תמר, ולניהול הנכון המשותף - הרי שהתוצר הוא: אחת המשובחות שבמסעדות ישראל. וגם זה משהו בימינו. לכי לשם והגידי שיוסי שלח אותך. איזה יוסי, שאלת? מפורום האוכל של אורט, כמובן.

תמונות ומתכונים זה לא מספיק, אבל לעמוד 3 שעות ליד חלון המטבח שלהם, עם האף דבוק לשמשה, זה כבר משהוא אחר

ולפחות בינתיים אין לי כסף ללכת לאכול בארקדיה. עוד כמה שנים. בינתיים אסתפק במתכונים. אילת

את חמודה. אני מאחל לך שבמהרה זה יקרה. אגב, יש להם ארוחות צהריים במחיר די זול שאכלתי לאחרונה

פעמיים. ועוד משהו - יש לי חבר שהגשים חלום ועבד שם יום שלם במטבח, כמתנת יומהולדת שארגנה לו אשתו. בטח שהוא טעם מכל המאכלים שלהם וגם נהיה חבר של כולם. רעיון ישים לדעתי.

הילית האתר של ארקדיה נראה מצויין, בייחוד התמונות, אפשר לבוא איתך?

יש לי בבית מתכון של שרימפס בהדרים מהדרה (פורסם בגליון הגאלה של על השולחן) אז כשאגיע הבייתה אפרסם אותו. לא אכלתי שם אף פעם, אבל לפי המתכונים השונים שלהם שהכנתי, ולפי איך שהמטבח נראה בשעות השיא (יש לו חלון לסמטה ברחוב אגריפס) אז נראה לי שזו מסעדה מעולה. אילת

חבל שלא אמרת קודם...

או חבל שאני לא הזמנתי קודם.. היה מעודן וטעים. ביקורת מפורטת בהמשך.

את חמודה. אני מאחל לך שבמהרה זה יקרה. אגב, יש להם ארוחות צהריים במחיר די זול שאכלתי לאחרונה

פעמיים. ועוד משהו - יש לי חבר שהגשים חלום ועבד שם יום שלם במטבח, כמתנת יומהולדת שארגנה לו אשתו. בטח שהוא טעם מכל המאכלים שלהם וגם נהיה חבר של כולם. רעיון ישים לדעתי.

אילת - יש להם עסקיות צהריים ואפילו ערב!

בצהריים יש שתי סוגי עסקיות. ב-120 שקל וב-80 שקל. לפי מה ששמעתי דווקא היקרה יותר "משתלמת" יותר. אם יבוא לך פעם, תזמיני אותי... אני בשמחה אבוא לחגוג מה שלא יהיה. סיפרתי לך שעבדתי שם חודשיים שלמים? בתור שף קונדיטור. אז אני מכירה את המטבח מבפנים. צפוף, חם, אבל מאד מאד מקצועי. ושכחתי לומר עצבני...

תודה על הדאגה!!!

אולי כשאסיים עם הבחינות אפנק את עצמי בארוחת צהריים. בינתיים כל מתכון משם יתקבל בברכה. הילית, אני ממש מקנאה בך שעבדת שם במטבח חודשיים ואשמח לקבל את המתכון ללחמניות, נשמע טעים! אילת

איילת יקרה . המתכון.

צירפתי לך את המתכון - לצערי לא מצאתי את התמונה מהספר. דווחי על תוצאות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר