סוף סוף קרואסונים כמובטח!

המתכון נראה מדהים, אבל די מייגע - הרי לכם מתכון טעים, בלי להשתגע

קוראסונים הם אמנם מאכל טעים להדהים, אבל אני באופן כללי מנסה להימנע ככל האפשר מבילוי שעות נוספות במטבח, ולא בגלל שזה לא כיף, אלא בגלל שלא תמיד אפשר. אז לממהרים - רוכשים חבילת מלווח - כן מלווח - מאכל תימני שמגיע בצורת עיגולים שטוחים באריזה קפואה. אז מוציאים מספר מלווחים מהמקפיא (לפי הצורך), מקלפים את הניילון וממתינים מספר דקות עד להפשרה. חותכים כל מלווח לארבע, מניחים בכל משולש את המילוי הרצוי (אפשר שוקולד עם בננות למשל), מגלגלים תוך מתיחה ובסוף מקפלים את הקצוות - כמו קוראסון. מורחים כמות נדיבה של חמאה ממוסת מלמעלה ואופים (20 דקום בחום של 160 מעלות)! זה יוצא מדהים גם עם מילויים מלוחים למיניהם, וזה מאוד מאוד טעים ! אמנם לא ממש הדבר האמיתי, אבל מצויין לקצרים בזמן !

חילול הקודש

מה שהצעת נשמע נחמד. א ב ל ז ה ל א ק ר ו א ס ו נ י ם !!!! המתכון שנתתי הוא לאוהבי קרואסונים אמיתיים. שמוכנים להיות עבדים נרצעים לתשוקותיהם.

וחוץ מזה -

הנה תגובה של אחד מחברייך לפורום. רק לפני שבוע וחצי...

המתכון נראה מדהים, אבל די מייגע - הרי לכם מתכון טעים, בלי להשתגע

קוראסונים הם אמנם מאכל טעים להדהים, אבל אני באופן כללי מנסה להימנע ככל האפשר מבילוי שעות נוספות במטבח, ולא בגלל שזה לא כיף, אלא בגלל שלא תמיד אפשר. אז לממהרים - רוכשים חבילת מלווח - כן מלווח - מאכל תימני שמגיע בצורת עיגולים שטוחים באריזה קפואה. אז מוציאים מספר מלווחים מהמקפיא (לפי הצורך), מקלפים את הניילון וממתינים מספר דקות עד להפשרה. חותכים כל מלווח לארבע, מניחים בכל משולש את המילוי הרצוי (אפשר שוקולד עם בננות למשל), מגלגלים תוך מתיחה ובסוף מקפלים את הקצוות - כמו קוראסון. מורחים כמות נדיבה של חמאה ממוסת מלמעלה ואופים (20 דקום בחום של 160 מעלות)! זה יוצא מדהים גם עם מילויים מלוחים למיניהם, וזה מאוד מאוד טעים ! אמנם לא ממש הדבר האמיתי, אבל מצויין לקצרים בזמן !

ופתח קופסה של חומוס, שימורי מלפפון כבוש, עוגה של אוסם, אבקת מיץ ממותק - זיפ, גם במבה תשפר

את המבחר, והרבה אבקת מרק בכל מאכל שזז לכוון הגז. איזה יין מתאים לכל זה - פנטזיה כמובן.

אני רואה שאתה עצבני הערב

וחוץ מזה -

הנה תגובה של אחד מחברייך לפורום. רק לפני שבוע וחצי...

סליחה, סליחה סליחה - לא התכוונתי להעליב אף אחד

ברור שאין מה להשוות בין המתכון של הילית לבין המתכון המקוצר שהצעתי, ושאין מה להשוות בין קוראסונים אמיתיים אמיתיים לבין הדרך המקוצרת - רק רציתי להציע דרך לקצרים בזמן שעדיין רוצים להכין מאפה נחמד וטעים - ברור שזה לא קוראסונים !!! דרך אגב - אם רוצים קוראסונים טובים - כדאי לנסות את ארומה החדש בהרצליה פיתוח - הם אופים במקום קוראסונים מדהימים (אשר עדיין לא עומדים בסטנדרנט של תוצרת בית אבל בהחלט נחמדים)

שלית? לא לקחת ללב.

פשוט קרואסונים הם ציפור נפשי. סליחה על ההתנפלות. אני יודעת שהתכוונת לטוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר