להילית ולכל אנשי הפורום

הפורום הזה נועד להיות מענג מקור אינפורמציה לכל מי שחפץ לדעת ולסייע ולהסתייע בכל הקשור לאוכל גסטרונומיה וכדומה. מנסים להקים כאן פורום או ניסו מכל מקום אני ביכולתי הדלה גם כן ניסיתי לתרום ולהשרות אוירה נינוחה וטובה, אבל למרות רבים וטובים כמו אילת איל סרבי הילית דוד ממיתר שנקה ועוד רבים וטובים שישנם כאן, תמיד יש את המלפפונים והשו שויים למינהם שדואגים להשמיץ ולהתסיס ולהעליב ובזה כל מאודם והוויתם. ומדי יום תמיד ישנו המבריק התורן שמפריש את כל הרפש האינטלקטואלי והרגשי שלו לכאן ולמען האמת אני ניסיתי להשאר כאן ובכל זאת להמשיך אבל זה כבר מתחיל להגעיל אותי והופך ללא נעים להיכנס לפורום הזה . אז בשלב זה אני מוצא לנכון לפרוש מכאן כי ממש אין לי הרצון והחשק להיכנס לכאן כל בוקר ולראות את כל שוחרי הרוע שכאן ולקבל בחילה, אז מכאן ואילך אני פורש מהפורום ואולי כשכל המלעיזים משמיצים והמתסיסים למינהם שכל מאודם לזרוע רשעות ולעכר את כל מה שמנסים לעשות כאן כשכל אלה יעלמו למדמנה ממנה הם באו אולי אז אחזור שתהיה לכם המשך פעילות פוריה והלוואי ותMליחו להיפטר מכל הרשעות הזאת שמשתוללת כאן תודה וביי בנתיים אדם

אז מה עשית? השארת את כל המלפפונים, העגבניות, היואלים, השו-שואים (והאנשים המסתתרים מאחוריהם)

להוסיף ולחבל בכל חלקה טובה שנשארה או שגדלה כאן וגם לחבל בכל השאר("פורום אורט הגריאטרי"). הליכתך תהיה נצחון עבורם (בעיקר עבורה) "הרסנו להם את הפורום, שיראו מה זה כשלא נותנים לנו את מבוקשנו..." מהרפת מבקשים ממך עוד קצת זמן. נ.ב.: פטיש השניצל עזב מסיבות אישיות (ומשמחות ביותר) ואלו השומרים כביכול על כבודו האבוד, אינם עושים זאת על דעתו.

אדם, בדוק בתא שלך, שלחתי לך דואל

אז מה עשית? השארת את כל המלפפונים, העגבניות, היואלים, השו-שואים (והאנשים המסתתרים מאחוריהם)

להוסיף ולחבל בכל חלקה טובה שנשארה או שגדלה כאן וגם לחבל בכל השאר("פורום אורט הגריאטרי"). הליכתך תהיה נצחון עבורם (בעיקר עבורה) "הרסנו להם את הפורום, שיראו מה זה כשלא נותנים לנו את מבוקשנו..." מהרפת מבקשים ממך עוד קצת זמן. נ.ב.: פטיש השניצל עזב מסיבות אישיות (ומשמחות ביותר) ואלו השומרים כביכול על כבודו האבוד, אינם עושים זאת על דעתו.

מצטרפת לעדנה בבקשה - אדם אל תעזוב

אם לא נשאר כאן כולנו, באמת שלא יהיה פורום. אתה חשוב לנו.

כרגע גרמת למלעיזים להמשיך בהשמצות - ולמה?

כיוון שעכשיו הם מבינים שההצקות שלהם צלחות. שהרעל חודר. הענקת להם את מבוקשם. יש לפורום שלכם אחלה פוטנציאל ואחלה מנהלת, אז קצת סבלנות. וחוצמיזה - מי יכול לעמוד בפני הפצרות כאלו?

להילית ולכל אנשי הפורום

הפורום הזה נועד להיות מענג מקור אינפורמציה לכל מי שחפץ לדעת ולסייע ולהסתייע בכל הקשור לאוכל גסטרונומיה וכדומה. מנסים להקים כאן פורום או ניסו מכל מקום אני ביכולתי הדלה גם כן ניסיתי לתרום ולהשרות אוירה נינוחה וטובה, אבל למרות רבים וטובים כמו אילת איל סרבי הילית דוד ממיתר שנקה ועוד רבים וטובים שישנם כאן, תמיד יש את המלפפונים והשו שויים למינהם שדואגים להשמיץ ולהתסיס ולהעליב ובזה כל מאודם והוויתם. ומדי יום תמיד ישנו המבריק התורן שמפריש את כל הרפש האינטלקטואלי והרגשי שלו לכאן ולמען האמת אני ניסיתי להשאר כאן ובכל זאת להמשיך אבל זה כבר מתחיל להגעיל אותי והופך ללא נעים להיכנס לפורום הזה . אז בשלב זה אני מוצא לנכון לפרוש מכאן כי ממש אין לי הרצון והחשק להיכנס לכאן כל בוקר ולראות את כל שוחרי הרוע שכאן ולקבל בחילה, אז מכאן ואילך אני פורש מהפורום ואולי כשכל המלעיזים משמיצים והמתסיסים למינהם שכל מאודם לזרוע רשעות ולעכר את כל מה שמנסים לעשות כאן כשכל אלה יעלמו למדמנה ממנה הם באו אולי אז אחזור שתהיה לכם המשך פעילות פוריה והלוואי ותMליחו להיפטר מכל הרשעות הזאת שמשתוללת כאן תודה וביי בנתיים אדם

אדם אל תלך, בוא פשוט נתעלם מהם כמו שהתעלמנו בזמנו מ-atik והנה 3 סיבות להישאר

1. כי אנחנו אוהבים את המתכונים שלך, ההערות שלך, והפרחים שלך ולא רוצים שתלך (נדמה לי שאני לא מדברת רק בשם עצמי) 2. כי אין ממש לאן ללכת. פעמיים הכרזתי שאני לא חוזרת לכאן, פעמיים חזרתי עם זנב בין הרגליים. זה לא שהפורומים האחרים לא טובים. אבל כאן יש מינון מדוייק של כותבים קבועים וטובים עם כותבים מזדמנים ששואלים שאלות ומעוררים דיונים חדשים בפורום. בפורומים אחרים אין מספיק כותבים מזדמנים שמספקים עניין. מה לעשות שזה עדיין האתר הכי מפורסם (גם אחרי המיזוג). 3. כפי שכבר כתבנו, זה לתת להם לנצח. בהתחלה הגבתי להם בעדינות. אמרתי תודה על המחמאות וביקשתי שיפסיקו ויתנו לפורום להתפתח. אח"כ הבנתי שזה רק לתת להם דם והחלטתי להתעלם לחלוטין מהערותיהם (למרות שלצערי שמי מופיע בהודעות שלהם לעיתים). צריך פשוט לא להתייחס אליהם, כמו שהתעלמנו מהגסויות של atik. לעבור הלאה. עם הזמן הם יבינו שהם לא תורמים כלום ויעלמו. אולי אני נאיבית אבל אני חושבת שלכולם, בסופו של דבר יש את אותן המטרות - להחזיר את הפורום הזה למה שהיה. לי אישית אין שום בעייה עם הילית. אבל גם למי שיש בעיה עם הילית - הפורום זה לא רק המנהל שלו. הפורום זה בעיקר הכותבים שלו - ובעיקר כותבים כמוך אדם. אז אולי נחליט שפשוט מתעלמים מעוכרי האווירה וממשיכים הלאה? אילת

מצטרפת לעדנה בבקשה - אדם אל תעזוב

אם לא נשאר כאן כולנו, באמת שלא יהיה פורום. אתה חשוב לנו.

אדם ביקש ממני למסור כי הוא החליט הלתנתק מאחר והוא לוקח ללב את מה שקורה פה

יתכן שכשחמתו תתקרר - הוא ישוב. יש גם אנשים נדירים שלוקחים את הדברים כמות שהם ועליהם אני מצר על מה שקורה פה (תודות למי שמנהל או אי-מנהל את ואללה, שכבר נאמר כי אין להם כל אינטרס לשרת את הציבור, וכל דבר נמדד בקוטר החור שבגרוש).

תמסור לו בבקשה ששלחתי לו דואל, לזה של וואלה, ושאני מגעגעת, תודה

להילית ולכל אנשי הפורום

אדם-אל תעזוב.אתה נורא חמוד.עזרת לי אתמול מאוד עם הדג והבטטות-ויצא מצויין!הפורום יהיה לוקה בלעדייך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר