זקוקה לעזרה

זקוקה לעזרה

הגרון שלי שבק חיים! מחר אני נותנת הרצאה של 4.5 שעות. אני זקוקה לגוגל מוגל אבל טעים. האם זוהי סטירה בגוף השאלה? מקווה שלא. אולי אתם מכירים גוגל מוגל טעים? תודה, אילת

לא גוגל מוגל אבל אפשר להכניס חלק ממרכיביו לתה

אם תכיני תה עם הרבה דבש והרבה הרבה לימון זה אולי קצת יעזור וגם לא יהיה נורא בטעם. יכול להיות שהטבעונים כאן מכירים צמחי מרפא שהכנסתם לתה תשפר את מצב הגרון. נדמה לי שתה מצמח בשם ארניקה מיטיב עם מיתרי הקול. (אם דחוף לך הלילה- יש לי קצת בבית- את מוזמנת ליצור קשר במייל) תרגישי טוב! טליה (חובבת מזון).

כתובת הדואל שלי

talya_b@newmail.net

תודה, אני אנסה

אצלנו בג§ונגל אוכלים גלידות ושותים קר וזה עוזר למיתרי הקול

זקוקה לעזרה

הגרון שלי שבק חיים! מחר אני נותנת הרצאה של 4.5 שעות. אני זקוקה לגוגל מוגל אבל טעים. האם זוהי סטירה בגוף השאלה? מקווה שלא. אולי אתם מכירים גוגל מוגל טעים? תודה, אילת

תראי.. במקרה הכי גרוע: יהיה לך קול צרוד וסקסי :))))))

וחוץ מיזה, אם יהיה קשה לדבר כשהגרון קרוע, מה שעושים כדי לא להחמיר את המצב זה, לדבר בשקט. בשקט.. זאת שיטה ידועה של הרבה נואמים כשהם רוצים שאנשים יטו אליהם אוזן, זה מאלץ את האנשים דווקא להיות שקטים כדי לא להפסיד אף מילה...... אגב: על מה את מרצה ? אפשר לבוא לשמוע ? :)))))

לצערי לא על המטבח הצרפתי וגם לא על המטבח האיטלקי אני מרצה

לא על הקצאות זיכרון, מצביעים, ורשימות מקושורת בשפת התכנות C++ מה לעשות, צריך גם להתפרנס אילת נ.ב. קולי הצרוד הוא הדבר הכי רחוק שיכול להיות מסקסי

אוי וי, זה תחום שאני ממש ממש לא מבין בו כלום. אבל אני יודע שאנשים ששולטים ב c++

מאוד מבוקשים, נכון ? רק שלא יתברר לי שאת מלמדת במכללה שבה אני לומד כעת...

איפה שאני מלמדת

שמי הולך לפניי. כך שאם היית לומד שם כנראה שהיית מכיר אותי. אילת

אני בספק......

משום שבמכללה שלנו, לכל כיתה יש את המורה שלה ואת הימים שלה ואף אחד לא יודע כמעט כלום על כיתות אחרות. בכל אופן הנושא הרי ממילא יתברר בזמן הקרוב.... תגידי מלמדים אצלכם גם את שפת G+++ :))))))))
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר