באגים

באגים

זה נורא ואיום - הם עובדים על זה. אני מקווה שיחזירו לנו את סוף השבוע האבוד בקרוב מאד.

נו מה את מתפלא. שמים זין על העולם. לא סתם פטיש שניצל עזב, ואת בשביל מה צריכה את הצרה הזותי על הראש שלך

חוץ מהמתכונים של אילת קוניאצ'ני לא היה שום דבר מענין. אז במילא אף אחד לא הפסיד כלום

האומנם ?

אני ממש לא חושב כמוך. אני חושב שיש הרבה מה להפסיד. כי יש פה כמה אנשים נפלאים, ומעולים בתחומם. מספיק, כדי שלא תהיה לנו שום סיבה לרצות להפסיד. דבר בשם עצמך.

אגבהילית, שאלה לי אלייך:

לאן נעלם הפרק האחרון ששלחתי של "השף העצבני" ? לשלוח אותו לפה שוב ? כי אם צריך לשלוח שוב אין לי בעיה , הוא אצלי בקובץ מוכן במחשב. אייל

כן כן

בדיוק נכנסתי כדי לבקש ממך בדיוק את זה. אנא ממך שלח שוב. אני מקווה שיחזירו לנו את סוף השבוע האבוד, אבל בינתיים... הרבה לא הספיקו לקרוא. אני מודה מראש.

האומנם ?

אני ממש לא חושב כמוך. אני חושב שיש הרבה מה להפסיד. כי יש פה כמה אנשים נפלאים, ומעולים בתחומם. מספיק, כדי שלא תהיה לנו שום סיבה לרצות להפסיד. דבר בשם עצמך.

אייל לא לכל אוויל או אווילה נוטפי חנופה צריך להתייחס חבל על הטורח

ממתי מחמאה זה חנופה. תסתכל על הדברים ברצינות. אילת זמינה ונחמדה , נותנת מתכונים

כמו שצריך, מבינה אמיתית באוכל, מכירה מסעדות, ולכן טוב ומענין לקרוא אותה. זה לא פורום סחבקים. לזה יש כל מיני פורומים אחרים. קריאות כל הכבוד, ואיזה חמוד אתה, ואיפה אתם,לא מכסים על חוסר בקיאות בסיסי. כשאתה מנהל פורום אוכל אתה צריך לדעת קצת יותר לעומק בנושא,לענות לשאלות, להמליץ המלצות, תהיה נחמד וחביב ככל שתהיה, אם אין לך את הידע הזה, זה לא לענין. אתה יכול לכעוס עד מחר אבל אתה יודע שאני צודק.

הביצה התעוררה? בוקר טוב לנרקיסים למלפפונים ולעגבניות

באשר לנחמדותה של אילת וחביבותה אין חולק לגבי היתר תרשה לי לא להגיב לגבי מי יודע מה

ובאשר לידע לא ראיתי אותך תורם מאומה כאן מעבר להשמצות והתססות אני דווקא כן ואחרים יעידו אז אנא ממך מה שאני יודע או לא יודע זה וודאי לא לרמת שיפוטך ממך עדיין לא ראיתי שום דבר מועיל עד היום גם לא מה שושו שרק דואגים להתסיסי ולהשמיץ ולבטל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר