ולמי שהחליט כאן שהוא עובר לאורט....

פורום גריאטרי מלא רוע, רכילות, ותככים שמונהגים על ידי ההנהלה ששם. תאמינו לי שפה יהיה פי מאה יותר טוב רק תנו קצת זמן

צנח לו זל- זל. עוד סיבה טובה לעבור לאורט.

אורט מעוז הגריאטריה

תמה על חוכמת החיים הדלה שלך? לא סיפרו לך שגם שעון החול שלך פועל בקביעות? לך אין שורשים

שאתה מכבד ופונה לעצתם פה ושם? האם לעולות ימים יש יתרון כלשהוא כשהמדובר בטעם טוב של אוכל ומשקה. לא, אל תענה לי - את חשבון הנפש שלך עשה נוכח המראה...

פורום גריאטרי מלא רוע, רכילות, ותככים שמונהגים על ידי ההנהלה ששם. תאמינו לי שפה יהיה פי מאה יותר טוב רק תנו קצת זמן

תישארו במקום שמוחק הודעות פרידה

אומנם אמרתי שלא אכתוב כאן יותר, אבל למחוק הודעות פרידה... באמת. אז למי שלא ראה תודה לכולכם ובאמת היה כיף. נראה לי שמחקו את זה כי כתבתי בהודעה את הכתובת של אורט. אני מקווה שאת זה יספיקו לראות לפני המחיקה. שלום לכולם. אילת

תמה על חוכמת החיים הדלה שלך? לא סיפרו לך שגם שעון החול שלך פועל בקביעות? לך אין שורשים

שאתה מכבד ופונה לעצתם פה ושם? האם לעולות ימים יש יתרון כלשהוא כשהמדובר בטעם טוב של אוכל ומשקה. לא, אל תענה לי - את חשבון הנפש שלך עשה נוכח המראה...

מה אתה קופץ ? אתה נציג מובהק של הגריאטריה המאובנת והפלצנית אז תן לאחרים להתבטא.

בכלל רצוי שתימנע מלכתוב כאן כי האינתרס שלך שקוף - לעשות רק רע ולמשוך גריאטרים חדשים לאורט

תישארו במקום שמוחק הודעות פרידה

אומנם אמרתי שלא אכתוב כאן יותר, אבל למחוק הודעות פרידה... באמת. אז למי שלא ראה תודה לכולכם ובאמת היה כיף. נראה לי שמחקו את זה כי כתבתי בהודעה את הכתובת של אורט. אני מקווה שאת זה יספיקו לראות לפני המחיקה. שלום לכולם. אילת

ומה איתך? תעברי בכל הפורומים כדי למצוא פראיירים שישלמו לך כדי שתבשלי להם?

איך שהאתר הזה הפך מהפורום הנפלא שהיה ביואל ז"ל לפורום מלא ביריבויות ושנאות והשמצות למינהן לראות ולכאוב את הפורום הנפלא שהלך לעולמו כמה חבל-

נא לא להשמיץ את הפורום של..

אורט. לא בטוח שבאן יהיה נחמד כפי שהיה פעם ביואל. מרבית חברי יואל ז"ל לדעתי עדיין לא גיבשו עמדה סופית לאן פניהם מועדות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר