מישהו יודע ממה עשוי הז'לטין בג'לי? צמחי או מגידים וכאלה של חיות???

ג'לטין

יש הרבה סוגים של ג'לטין. בסופר אפשר לקנות ג'לטין צמחי (שכשמו כן הוא עשוי מצמחים). הוא בא באבקה ואפשר לעבוד איתו אבל הרבה פחות נוח. צריך להמיס אותו במים חמים או נוזל חם אחר - מה שמתאים למתכון ואז לערבב אותו עם שאר החומרים. ואז צריך לערבב כל הזמן עד שזה מתקרר כי אחרת יווצרו משקעי ג'לטין מגעילים. הכי נוח לעבוד עם עלי גלטין שאותם יש רק לרכך במים ולהוסיף למתכון אבל הם עשויים מעצמות של חזירים (כן כן). זה גם לא כשר להחריד (כי בד"כ המתכון גם כולל מוצרי חלב למינהם) וזה גם רגיש בגלל הפרה המשוגעת. בכל מקרה הבנתי שאפשר להשיג גם ג'לטין מדגים וזה פוטר את בעיות הכשרות ואני מניחה שזה נוח לעבודה כמו עלי הג'לטין אבל אני לא נתקלתי בזה עדיין. בהצלחה, אילת

ניתן להשיג גם חומר גלטיני המופק מאצות שמו "אגר -אגר" כשר וטוב גם לקינוחים בעיקר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר