שלום לכולם (גם אני פה...) ויש לי שאלה

אני מחפשת המלצות למסעדות ובתי קפה רומנטיים במיוחד - לכבוד ט"ו באב (פרוייקט בעבודה). אשמח אם תעזרו.

תשאלי ביואל. אני מעדיף להמשיך שם כל עוד אפשר.

אם אתה כותב שם אז מה אנחנו נגיד?

מנהל האתר בכבודו ובעצמו מעדיף את IOL אז ברור שגם אנחנו. בכל מקרה, משיטוט כבר כמה ימים בין שני האתרים אני יכולה לומר שיש הרבה פחות הודעות בשני הפורומים ממה שהיה במספר שווה של ימים רק ב-IOL. נראה לי שאף אחד לא ממש יודע מה קורה וכתוצאה מעדיפים לחכות עם כל מה שיש להגיד. או פשוט נוטשים. חבל. אילת

שלום לכולם (גם אני פה...) ויש לי שאלה

אני מחפשת המלצות למסעדות ובתי קפה רומנטיים במיוחד - לכבוד ט"ו באב (פרוייקט בעבודה). אשמח אם תעזרו.

מצטערת לחרוג מהנושא אבל ט"ו באב זה לא בדיוק חג האהבה

זה יותר יום האונס. אם אתם לא מאמינים לי תפתחו את הפרק המתאים בתנ"ך. אני לא זוכרת את הפרטים אבל בנות שבט אחד נאנסו על ידי בני שבט אחר, ואח"כ, כמיטב המסורת הן נאלצו להתחתן איתם (כי אחרת אף אחד לא יסתכל עליהן לאחר שאיבדו את בתוליהן). וכך אוחדו להם שני השבטים ולמרבה האירוניה זה הפך ליום האהבה. האמת היא שזה לא מקרי כי יש מספיק כאלו שנוח להם לראות אונס כדבר לגיטמי. במיוחד בתקופה ההיא. אז רק שתדעו פעם הבאה שאתם חוגגים את יום האהבה, תדעו מה אתם חוגגים. אפשר לבחור יום אהבה אחר, אני חושבת שדווקא את היום הזה כדי להקדיש למלחמה באלימות נגד נשים. בכל מקרה כדי לפצות אותכם על הסטייה מהנושא החביב על כולנו הנה מתכון פשוט ומעולה שיביא לכם גל מחמאות. אפשר גם בתור מתאבן. קוקי סאן ז'ק בביקון =================== חומרים כ-6 קוקי סאן ז'אק לסועד (צדפות ממש טעימות שאפשר לקנות קפואות - הן עדיין מאוד איכותיות ולהפשיר בעדינות 12 שעות במקרר). כ-2 פרוסות בייקון פרוס הכי דק שאפר לסועד מלח פלפל שיפוד לכל סועד הכנה הצדפה היא בעצם גליל בשר עגול. עוטפים אותו בחתיכת בייקון מסביב (הלמעלה והלמטה נשארים חשופים). משפדים 6 צדפות עטופות על שיפוד. מטבלים במעט מלח ופלפל. מחממים מחבת עד שהיא מעלה עשן, ללא שמן, או אם יש לכם פלטה חשמלית של גריל או מחבת עם חריצים או הכי טוב - גריל פחמים. צולים/מטגנים מכל הכיוונים כאשר סה"כ זה צריך להיות על המחבת/גריל 3-4 דקות. מגישים מיד ונהנים בטירוף

אם אתה כותב שם אז מה אנחנו נגיד?

מנהל האתר בכבודו ובעצמו מעדיף את IOL אז ברור שגם אנחנו. בכל מקרה, משיטוט כבר כמה ימים בין שני האתרים אני יכולה לומר שיש הרבה פחות הודעות בשני הפורומים ממה שהיה במספר שווה של ימים רק ב-IOL. נראה לי שאף אחד לא ממש יודע מה קורה וכתוצאה מעדיפים לחכות עם כל מה שיש להגיד. או פשוט נוטשים. חבל. אילת

המערכת כאן הרבה פחות טובה מהמערכת ביואל, עדיין.

ולמרות שעתיד ארכיון ההודעות של יואל לוטה בערפל, אני מעדיף לכתוב שם, אפילו כסוג של הצהרה שמסרבת לראות בהכחדת אותו אוצר ידע, איכפתיות ואהבה.

היי פטיש

היכן ביואל? מה הכתובת? מה שלא עושים, חוזרים לכאן. למה? אשמח לקבל הכתובת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר