שקדים מרים

שקדים מרים

האם עברנו סופית לכאן או שאנחנו עדיין שם?? בינתיים אכתוב גם כאן וגם שם. בכל מקרה אולי במקרה מישהוא יודע איפה אפשר להשיג את מה שמכונה שקדים מרים? לדעתי זה בכלל לא שקדים אלא חרצן של משמיש באלדי. אבל לא מצאתי בשום מקום! אילת

חרצני המישמשים אכן טעימים לאכילה

מצאנו אותם בסיורנו בשד' ירושלים - יפו תחת השם גוגואים הנה הקישור אלו אינם שקדים מרים

תודה, בינתיים כבר מצאתי

גילית ששקדים מרים זה פשוט הזן הרעיל של השקדים. אם לא מבשלים אותם הם רעילים עד כדי מוות. לכן אסור למכור אותם. למרות שהוספה של מעט מאוד מהם כאשר הם קלויים איננה מזיקה. בכל מקרה אנסה להוסיף את גרעיני הגוגואים (אני מכינה מעין חלב שקדים) במקום ואני מקווה שיצא טעים. תודה, אגב הארוחה שלך באתר ההוא נראית טעימה, אילת

לא שלי - אלא פרי של משתתפים רבים.

לאיילת - שקדים מרים

אכן בשקדים מרים יש אחוז קטן של ציאניד (!), אשר אמור להתפרק בחימום. ייתכן והמהלך אפייה החום מספיק (או הקלייה) אבל אני לא הייתי בונה על כך. :-) בכל אופן - בארה"ב זה לא חוקי למכור שקדים מרים. לאמא שלי יש איזה מתכון שמכיל שקדים מרים ובעבר השגנו אותם בחנות "7 תחנות" שבכיכר מסריק. זו חנות מאוד ותיקה שהיתה שייכת לאיזה יהודי זקן ונחמד. לפני כשנה הוא מכר את החנות לחבר'ה צעירים שפתחו אותה מחדש אך בצידו השני של הכיכר (שלא תבואי לשם ותחשבי שסגרו...). כיום, אגב, אני לא מעיזה להכין את המתכון עם שקדים מרים, למרות שאני בטוחה שזה יהיה שונה בהרבה בטעם. נאמר לי בזמנו בפורום של ynet שאם את רוצה להיות בטוחה את יכולה להשתמש בתמצית שקדים מרים (לא הבנתי במה זה עדיף או שונה אך ניתן, ככל הנראה להשיג את זה בגרובשטיין).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר