חתונה עם קייטרינג אסאדו ארגנטינאי

שלום חברים, 

הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויה מדהימה שהיתה לי אתמול בחתונה שהוזמנתי אליה. בעלי האירוע הזמינו

חברת קייטרינג אסאדו לחתונה של הבת שלהם, שעשו שם בשרים ברמה הכי גבוהה שאני טעמתי (אני אוהב מאוד בשר).

הטעמים של הבשרים עם הסלטים והניחוחות היו פשוט גן עדן! לא יכולתי להפסיק לאכול עד שהתפוצצתי. לא רק זה, 

גם יש מן הצגה כזאת של הכנת האסאדו במין גריל חרבות כזה, היה ממש מגניב. 

אז סתם רציתי לפרגן להם על השירות והבשרים המושלמים שהיו מרכיב מאוד חשוב מאירוע מדהים!

לחברת קייטרינג כמדומני קוראים צ'ורסקו קייטרינג אסאדו ארגנטינאי.

היי חברים אני גם אשמח לשתף בחוויה איכותית וטעימה לגבי אירוע שהייתי בו.
חברה שלי חגגה אירוע בר מצווה לילד שלה והתלבטה הרבה זמן איזה קייטרינג לקחת המלצתי לה על:
המנגליסטים קייטרינג על האש לאירועים, פשוט עושה לכם חוויה לכל האורחים אוכל טעים בשר איכותי ושירות מדהים.האוכל הוגש במזנוני הגשה מפוארים וכלי אוכל דקורטיבים, בשר טרי אשר נעשה על המנגל במקום האירוע הפיץ ריח שכולם השתגעו וטעם שלא נשכח. פשוט מושלם!!! היה ממש כיף כולם נהננו עד מאוד.

אפשר גם באתר של הגרילמנים קייטרינג בשרים  למצוא מידע מתאים

הי חברים
תודה על ההמלצות, בטח יש כאן לא מעט גולשים אשר מתכננים אירוע בקרוב. בין אם אתם מתכננים אירוע בר או בת מצווה, חתונה, כנס עסקי, או כל אירוע אחר, אתם בטח רוצים לדאוג לכיבוד לאורחים שיגיעו. אני רוצה להמליץ לכם בחום על שירות מגשי אירוח חלביים מצוינים, טעימים ואיכותיים, שהזמנו לאירוע שלהו, והיינו מאוד מרוצים גם מהשירות שקיבלנו וגם מהמחירים. עוד פרטים תוכלו למצוא באתר המצורף.

תודה רבה לכולם על ההמלצות! 

לבעלי היה יום הולדת 30 והחלטנו להתפנק אז הזמנו קייטרינג אסאדו מחברת מאסטר מיט וזה היה פשוט מעולה! האורחים לא הפסיקו להחמיא ובלי ששמנו לב, הבשר המדהים שלהם הפך לחלק המרכזי של האירוע :)

הי חברים!
תודה על ההמלצות. בתור אחד שמארח המון גם בחגים, בשבתות וגם באירועים מיוחדים, ועושה לא מעט מסיבות אצלי בבית, אני עושה שימוש בשירות של חברת פטיט פוד, שמציעה מגוון רחב של מגשי אירוח וקייטרינג חלבי. הרבה פעמים אני נוהג להכין חלק מהאוכל בעצמי, ולהזמין מגשי אירוח או כיבוד לטובת השלמות ולפעמים אני מזמין מהם הכל. אני אוהב להזמין סנדויצונים, פירות וירקות חתוכים, קינוחים קטנים, מתאבנים ועוד. למי שמחפש שירות שכזה, אני ממליץ מאוד על המגוון והטריות באוכל של החברה. תוכלו לבחור את בכיבוד הרצוי, את הכמות ואת הסידור, ולהרשים את האורחים עם כיבוד איכותי וטעים. פרטים כאן בלינק.

מתי מצלמות סקס הפכו לדבר החם הבא? כנראה שאתם לא מעודכנים - חייגו עכשיו למטריפות שלנו ותנו להן להטריף לכם את הדם

מצלמות סקס עכשיו בוואצפ 

050-7904898

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר