איפה הבצל בשקשוקה ? להוסיף כפית אחת לפחות של חריף אש של אוליביה או פלפל צ'ומא . לפרוס שני גמבות , צהוב ואדום ולהוסיף בסיס לשקשוקה .

ברור שלכותב המתכון הזה אין כל מושג בבישול

זו סתם שקשוקה ירודה ולא מושקעת עם טעויות קלאסיות

והטעות הכי גדולה זה אי קילוף העגבניות. אף בשלן שמכבד את עצמו לא יוותר על זה

כמו כן חסר בשקשוקה הזאת בצל, שזה הבסיס, וכידוע לכל מי שמבין טיפה בבישול, בצל מטגנים יחד עם גזר ולא לבד (זה שומר על איכות השמן). כך שחסר גם גזר מגורד, שלא לדבר על הטעם הרב שהוא מוסיף.

כל שאר המרכיבים נתונים לבחירה לפי הטעם הנדרש. אני מוסיף קישואים, גמבה,  פילפל ירוק טרי עשבי תיבול ועוד .

ואחרי שהתערובת מוכנה, רק אז אני מוסיף את הביצים, וממשיך על אש ממש קטנה עם מכסה סגור היטב עד שהביצים עשויות במידה הנדרשת

מקור השקשוקה הוא טריפוליטאי , אין בצל בשקשוקה !  לעומת זאת נהוג לשים פלפל מצ'ומה מוכן שמורכב מפפריקה חריפה ומתוקה קימל כמון שום ומלח . ולמי שרוצה בשרי .. תוספת של מרגז טריפוליטאי שעשוי מבשר כבש\בקר שום וזרעי שומר אשר נותנים ניחוח וטעם יחודיים למנה .

אהלן

המעניין הוא שאף אחד מהמגיבים לא הוסיף למתכון הזה כמון 2 דקות לפני הורדת המחבת/השקשוקה מהאש .

אני מוסיפה גם כמון.

ולשידרוג- רצועות צ'יפס תפו"א.

שבוע טוב וחודש טוב.

אהלן חברה. אם הייתם נכנסים לבלוג שלי, הייתם רואים את ההקדמה שרשמתי למתכון הזה.

כל מה שאמרתם הוא נכון(שוב פעם, חוץ מעניין העגבניות). כנסו לבלוג ותראו את ההקדמה(לינק בחתימה). זוהי שקשוקה עם כמה שפחות מצרכים שאפשר אך טעימה ביותר, אפשר לקרוא לה "טבעית/מינימלית". אכן, זהו בסיס טריפולטאי. לפי כשנה פרסמתי מתכון נוסף לשקשוקה שכולכם מדברים עליו כאן, זהו סגנון נוסף ואפשרי בהחלט, אך ממש לא היחיד, נסו קודם לפני שרושמים דברים. באמת שאין אדם שלא טעם את השקשוקה הזו ואמר שהיא מעולה. שבוע טוב. 

מתכון לשקשוקה נוסף: http://taamtov.blogspot.co.il/2012/11/blog-post_14.html

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר